DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1006321  autor: JelonMalina
 06 sie 2018, 10:10
Witam , mam pewien problem , gdy podpisywałem umowę z T-Mobile miałem umowę na okres próbny trzech miesięcy , Pani nie powiedziała mi że musi to być umowa o prace a ja zorientowałem się w domu po podpisaniu umowy , po czym nie przedłużyli ze mną umowy i nie mogę dostarczyć zaświadczenia że pracuje , pitu 11 też nie mam za poprzedni rok ani rachunków na siebie , teraz straszą mnie że jak nie dostarczę papierów zgłoszą sprawę na policje o wyłudzenie sprzętu , rachunki za abonament opłacam , co zrobić w takiej sytuacji ? pozdrawiam
 #1006330  autor: piotrzet
 06 sie 2018, 12:11
Ale przecież przy przedłużeniu umowy żaden dodatkowy dokument nie jest potrzebny oprócz dowodu. Chyba, że masz nieopłacone rachunki.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1006397  autor: piotrzet
 06 sie 2018, 20:44
Z tego co napisałeś to wynika. Nie rozumiem trochę sytuacji jak mogli ci dać umowę bez tych papierów? Przecież weryfikacja i papiery masz na początku, a nie po jakimś czasie. Jakiś okres próbny? W ogóle czegoś takiego nie ma jak nie przejdziesz weryfikacji pozytywnie i nie masz papierów na początku to nikt z tobą umowy nie podpisze

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1006402  autor: antonio7
 06 sie 2018, 20:58
JelonMalina pisze:Witam , mam pewien problem , gdy podpisywałem umowę z T-Mobile miałem umowę na okres próbny trzech miesięcy , Pani nie powiedziała mi że musi to być umowa o prace a ja zorientowałem się w domu po podpisaniu umowy , po czym nie przedłużyli ze mną umowy i nie mogę dostarczyć zaświadczenia że pracuje , pitu 11 też nie mam za poprzedni rok ani rachunków na siebie , teraz straszą mnie że jak nie dostarczę papierów zgłoszą sprawę na policje o wyłudzenie sprzętu , rachunki za abonament opłacam , co zrobić w takiej sytuacji ? pozdrawiam
Kto Cię straszy? T-Mobile czy pracownik salonu/infolinii, gdziekolwiek podpisywałeś?

Maciej Loret pisze:Podobnie jak wsrod samochodów sa zwykle osiągające 250km/h i lepsze bo szybsze... Czy ten ktory osiąga 300km/h pozwoli na 20% szybsze dotarcie do roboty?
 #1006403  autor: JelonMalina
 06 sie 2018, 21:06
chodzi o to że miałem donieś zaświadczenie od pracodawcy ze pracuje i nie jestem na okresie próbnym czy też na wypowiedzeniu , a ja byłem na okresie próbnym 3 miesięcy , Pani w salonie nie powiedziała mi że muszę mieć stałą umowę o prace dopiero się zorientowałem w domu jak mi dała te zaświadczenie , pracodawca nie przedłużył ze mną umowy i nie mam teraz po prostu jakiego papieru dostarczyć , i Pani z salonu mnie straszy że zgłasza na policje że to wyłudzenie sprzętu , a dziś mi powiedziała że mogę oddać telefon i normalnie płacić abonament i za telefon
 #1006404  autor: piotrzet
 06 sie 2018, 21:29
Jakie zaświadczenie ci dała? W ogóle nie wiem jak z tobą podpisała umowę skoro nie miałeś tego papierka w dniu podpisywania umowy.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1006419  autor: JelonMalina
 07 sie 2018, 07:04
zaświadczenie które ma wypełnić pracodawca że pracuje i nie jestem na okresie próbnym czy wypowiedzeniu , a ja byłem w tym czasie na okresie próbnym i nie mógł mi tego podpisać po czym nie przedłużyli ze mną umowy i nie mam teraz jak dostarczyć papieru jakiego kolwiek , tak podpisała ze mną umowę ...
 #1007832  autor: f0ku5
 15 sie 2018, 19:11
Jeżeli dostałeś umowę bez zaświadczenia to jest to wyłącznie wina pracownika salonu i możesz zignorować wszelkie groźby ;)
 #1009854  autor: pakierhakierxd
 28 sie 2018, 19:52
Umowa podpisana ,skoro przeszło bez tego to wina pracownika.
U mnie na T-Mobile internet domowy wystarczył dowód ;)

Pozdrawiam :)