Strona 1 z 1

Niezamawiany SMS Premium

Post:23 lip 2018, 19:16
autor: ManiacGSM
Witam, mam taką małą rozkminkę. Sprawdzałem stan konta na numerze Virgin. Zniknęlo mi 3,69 z konta- niby powiecie ,że nic ,ale problem jest taki ,że nie zamawiałem żadnej usługi, i nie wysyłam sms-ów premium. W bilingach widnieje oto ten numer +48 73240. Dzwoniłem na infolinę Virgin, miła Pani ''rozłożyła ręce'' i powiedziała ,że nie może z tym nic zrobić i nie może mi zwrócić tej kwoty , bo po pierwsze to nie potrafi znaleźć czyjej firmy to numer, a po drugie to nie ma pewności na odległość ,czy aby na pewno jest prawdą to co mówię- czyli ,że nie wysyłałem żadnego SMS Premium. -Jedyne co mogła dla mnie zrobić to aktywować blokadę sms premium- no cóż , mądry polak po szkodzie.

Wiem ,że z jednej strony to ''niska'' kwota ,ale jak sądzicie ,czy dało by się zgłosić w jakimś urzędzie? W googlach ,też jest mało informacji na temat tego numeru -jakieś pojedyńcze wpisy o wyłudzaniu kasy z konta.

Re: Niezamawiany SMS Premium

Post:23 lip 2018, 19:36
autor: pawcio1978
Prosze, oto link do weryfikowania numerów Premium dostępne dla Klientów sieci Play Playhttps://www.play.pl/resources/pdf/2017/Lista-nu ... w-Play.pdf