DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1004861  autor: ManiacGSM
 23 lip 2018, 19:16
Witam, mam taką małą rozkminkę. Sprawdzałem stan konta na numerze Virgin. Zniknęlo mi 3,69 z konta- niby powiecie ,że nic ,ale problem jest taki ,że nie zamawiałem żadnej usługi, i nie wysyłam sms-ów premium. W bilingach widnieje oto ten numer +48 73240. Dzwoniłem na infolinę Virgin, miła Pani ''rozłożyła ręce'' i powiedziała ,że nie może z tym nic zrobić i nie może mi zwrócić tej kwoty , bo po pierwsze to nie potrafi znaleźć czyjej firmy to numer, a po drugie to nie ma pewności na odległość ,czy aby na pewno jest prawdą to co mówię- czyli ,że nie wysyłałem żadnego SMS Premium. -Jedyne co mogła dla mnie zrobić to aktywować blokadę sms premium- no cóż , mądry polak po szkodzie.

Wiem ,że z jednej strony to ''niska'' kwota ,ale jak sądzicie ,czy dało by się zgłosić w jakimś urzędzie? W googlach ,też jest mało informacji na temat tego numeru -jakieś pojedyńcze wpisy o wyłudzaniu kasy z konta.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #1004865  autor: pawcio1978
 23 lip 2018, 19:36
Prosze, oto link do weryfikowania numerów Premium dostępne dla Klientów sieci Play Playhttps://www.play.pl/resources/pdf/2017/Lista-nu ... w-Play.pdf
Ostatnio zmieniony 01 sie 2018, 15:56 przez Morvius, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Wymoderowano. Źle wprowadzony kod URL. Brak możliwości podania poprzez URL.