DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #887171  autor: Zzwyczajny
 13 wrz 2016, 18:33
Witam serdecznie,

Z góry przepraszam, jeśli wątek był poruszany, ale przejrzałem całość czeluści wyszukanych przez wujka Google i to nie był jego najlepszy dzień, wujaszek nic nie powiedział. Napiszę wprost, chcę sprzedać telefon, w jednym z serwisów aukcyjnych. Dostałem zapytanie z prośbą o podanie numeru IMEI, bo ta osoba chce sprawdzić serwisowanie telefonu, jakie były naprawy, czy telefon jest sprawny. Jestem zupełnym laikiem w temacie, więc zapytam czy powinienem podawać ten numer, czy idą za tym jakieś nieprzyjemne konsekwencje? Czy po numerze IMEI, oprócz tego, że można sprawdzić czy telefon jest kradziony można rzeczywiście sprawdzić informacje odnośnie serwisowaniu. Z góry dziękuję, jeśli jakiś spec w temacie podejmie się odpowiedzi. Pozdrawiam. :)