DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #872075  autor: ManiacGSM
 17 cze 2016, 00:47
Hejka, wiem ,że temat może był wałkowany ,ale pytanie bardziej do użytkowników sieci Orange.
Jaką macie największą opcję zapisania kontaktów na karcie sim- prepaid, i czy to w ogóle ma różnicę? Prepaid -abonament?
Czy jest możliwość wymiany karty aby miała możliwość zapisu 500 kontaktów? Obecnie mam opcję 250 kontaktów. karta nano, przeniesiona z nju na kartę.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #872093  autor: DanielR
 17 cze 2016, 09:42
To w Nju/Orange wciąż jeszcze oferują karty SIM z możliwością zapisu "jedynie" 250 kontaktów? Ciekawe Ja np. mam starą SIMkę - jeszcze z 2012 z Virgin i mam 500 pozycji. To niby nie aż tak ogromny problem. Ale jednak lepiej mieć więcej, niż mniej.

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #872109  autor: ManiacGSM
 17 cze 2016, 10:42
No ,ale chodzi mi o to ,czy jest sens zawracać sobie głowę wymianą karty sim. Bo nie chcę mi się nawet dzwonić po salonach ,bo wątpię czy ci ludzie będą mieli pojęcie o co mi chodzi.

Poza tym jak próbowałem najpierw wymienić kartę na micro-sim , objeździłem z 6 salonów i jak miłe panie dowiadywały się ,ze potrzebuję wymienić kartę w ofercie pre-paid nagle nigdzie nie mieli na stanie zapasowych simek.

W nju ,już było prościej ,bo przez internet sam wybierałem rodzaj karty.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.