DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #858266  autor: Lex_24
 25 mar 2016, 13:28
Witam wszystkich na forum,
Od kilku tygodni dostaję kilka/ kilkanaście razy dziennie uciążliwe wiadomości sms ( nie są to żadne groźby ani nic z tych rzeczy, więc jak narazie nie biorę pod uwagę zgłaszania tego faktu na policje). Wiadomości wysyłane są z polskiego numeru telefonu, ale mam podejrzenie, że robi to osoba mieszkająca za granicą. Czy na własną rękę mogę sprawdzić z jakiego kraju wysyłane są wiadomości?
Z góry dzięki za odpowiedzi.
 #858282  autor: Remington
 25 mar 2016, 14:34
Nie dowiesz się. Chyba, że zadzwonisz na ten nr i nie będzie odbierał, może wtedy usłyszysz jakiś komunikat.

Możesz zgłosić sprawę na Policję jako uporczywe nękanie, lecz sprawność ich działania w różnych miejscach kraju jest inna.
 #862275  autor: domika
 18 kwie 2016, 10:44
Myślę, że jak najbardziej należy zgłosić.
 #867995  autor: Aurora
 26 maja 2016, 19:25
Możesz dzwonić, czasem w przypadku roamingu informacja jest w języku kraju nadajnika, ale tez nie w przypadku każdego operatora. Innego sposobu raczej nie ma na namierzenie