Strona 1 z 1

Połączenia przychodzące z zagranicy - blokada

Post:18 sie 2015, 22:17
autor: eVyeVy
Witam.

Z góry przepraszam, jeżeli zakładam temat w złym dziale, ale ciężko było mi to konkretnie sprecyzować. Mam pytanie, ponieważ do mojej dziewczyny od jakiegoś czasu notorycznie wydzwaniają numery zagraniczne (z przeróżnych krajów). Zazwyczaj są to krótkie sygnały (wyłudzenia z nadzieją, że ktoś oddzowni). Ostatnio połączenia te robią się coraz bardziej natarczywe i to w środku nocy. Czy istnieje jakaś możliwość zablokowania owych połączeń (w telefonie bądź u operatora)? Telefon Xperia M2 w sieci Virgin Mobile.

Re: Połączenia przychodzące z zagranicy - blokada

Post:19 sie 2015, 17:07
autor: fortel
Oczywiście, są programy blokujące rozmowy i smsm-y na Androida, dostępne w sklepie Google Play. Wystarczy pobrać i zainstalować w telefonie. Ja używam aFirewall PRO, spisuje się doskonale.

Re: Połączenia przychodzące z zagranicy - blokada

Post:28 lip 2019, 06:34
autor: natalciabuczek803522
Mam ten sam problem codziennie o 5.50 dzwoni do mnie numer napoczątku w telefonie mi karty nie czytało karty SIM gdy ją włożyłami o 5.50zadzwobil do mnie jeden z numerów to zobaczylam że dzwonił 3 razy z rzędu gdy odebrałam ten nocy połączenie trwało 1 s po czym ktos się rozłączył ale dziś nie dałam za wygraną i czekalam na telefon i p 5m50 zadzwonił ale z innego kraju
:cry:

Re: Połączenia przychodzące z zagranicy - blokada

Post:28 lip 2019, 09:46
autor: Remington
Podaj numer, może jest w Google’u.