DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #811452  autor: macieks
 12 lip 2015, 20:34
Witajcie !
Bardzo Was proszę o pomoc w wyborze między tymi dwoma modelami :

http://www.telepolis.pl/telefony/nokia- ... ,1910.html

albo

http://www.telepolis.pl/telefony/micros ... ,2653.html

Obecny telefon to moja stara, wysłużona Nokia C3-01 Touch & Type, której - mimo skromnego wyposażenia - używałem tylko do sms i telefonów. Nie jestem wymagającym użytkownikiem, interesuje mnie mieć w końcu tel. z kilkoma fajnymi apkami. Czas zmienić telefonom i podobają mi się powyższe modele. Wiem, że Lumia 800 nie jest już uaktualniana pod kątem systemu (o ile słyszałem max. Windows Phone 7.8), zaś Microsoft Lumia 532 nie dość, że bazuje na Win. 8.1, do jeszcze będzie możliwość uaktualnienia do Win. 10. Proszę o pomoc, doradźcie coś :)
 #811461  autor: macieks
 12 lip 2015, 21:24
Obecnie oba modele chodzą w podobnej cenie, po ok. 300 - 350 zł, więc cena nie gra tu praktycznie żadnej roli. Natomiast założyłem sobie, by nie wydawać więcej na nowy tel. niż 400 zł.
 #811468  autor: nemo2009
 12 lip 2015, 21:41
Lumia 800 jest świetnie wykonana,ale ma martwy system.
Jeśli dysponujesz ograniczonym budżetem ,to Lumia 532 będzie dobrym wyborem.Ma słaby wyświetlacz i niskiej jakości obudowę,ale reszta jest w porządku,czyli można korzystać.
Z drugiej strony przy pisaniu sms,przydałby się większy ekran,a takim dysponuje Lumia 535.

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą,najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a póżniej pokona doświadczeniem"
 #811470  autor: macieks
 12 lip 2015, 21:51
nemo2009 pisze:Lumia 800 jest świetnie wykonana,ale ma martwy system.
Jeśli dysponujesz ograniczonym budżetem ,to Lumia 532 będzie dobrym wyborem.Ma słaby wyświetlacz i niskiej jakości obudowę,ale reszta jest w porządku,czyli można korzystać.
Moja dotychczasowa Nokia C3-01 bazowała na archaicznym Nokia OS (Series 40 6th Edition) i generalnie mi to nie przeszkadzało, więc czy Windows Phone 7.5 a raczej 7.8 aż tak będzie dla mnie "odczuwalny" ? Przecież jest chyba sporo appek na ten system ? nie ukrywam, że bardziej podoba mi się Lumia 800.
 #811475  autor: maniek89
 12 lip 2015, 21:58
Tylko za tę kwotę można kupić lumię 535 z win 8.1 gdzie aplikacji jest więcej i będzie aktualizacja do win 10. Windiws 7.8 nie jest już praktycznie wspierany, dlatego szedłbym w kierunku minimum wersji 8.0.