DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #800979  autor: ManiacGSM
 10 maja 2015, 08:46
Witam czy wiecie jak sprawdzić na stronie Orange wartość kary w przypadku zerwania umowy w Orange?

Pytanie niby błahe -ALE po tych super zmianach w panelu użytkownika po zalogowaniu nie potrafię tego odnaleźć.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #800983  autor: Golarz Filip
 10 maja 2015, 09:28
Ja w Orange mam służbowy abonament ale dla osoby fizycznej powinno być podobnie; na górnej belce klikasz Mój Orange-> Podsumowanie i kliknij na datę zakończenia umowy.
 #801024  autor: ManiacGSM
 10 maja 2015, 15:41
Niestety nic to u mnie nie daje. > znaczy klikam mój Orange >podsumowanie i ....lipa. robię scroll (zjeżdżam myszką na dół strony) i owszem jest data zakończenia umowy ale niestety nie ma żadnego pod-linku. a cyfry z daty nie są w żaden sposób aktywne. Obok nich również klikałem we wszystko co się da ,ale niestety niema żadnego odnośnika , który mówiłby jaką sumą jestem zobowiązany.
Było to dla mnie bardzo pomocne do tej pory, dlatego zawracam sobie i WAM tym głowę. Rzecz jasna z miesiąca na miesiąc użytkowania danego numeru suma kary za ewentualne zerwanie umowy naturalnie malała o parę stówek a teraz nie wiem na jakim etapie stanąłem. Jest to bardzo pomocne bo nie wiem jeszcze czy będę przedłużał umowę na tym numerze-więc jak wiadomo jeśli suma kary jest ''do przełknięcia'' to można zawszę poświęcić parę złotych i zerwać wcześniej.
Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to proszę o odpowiedź gdzie by to można znaleźć na stronie Orange po zalogowaniu-mam tu na myśli abonamenty dla osób prywatnych.

PS. Informacja do adminów: nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat więc dlatego wrzuciłem w ''Inne''

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #801048  autor: darek638
 10 maja 2015, 18:31
ManiacGSM pytałem m.in. o to w BOK i wklejam fragment odpowiedzi

"W dniu 28 kwietnia 2015 17:44 użytkownik <[email protected]> napisał:
Witam,
w odpowiedzi na Pana zgłoszenie, informuję że nie ma możliwości sprawdzenia do kiedy jest umowa i jaka jest kara za zerwanie umowy."

Nigdy więcej Play.
 #801060  autor: ja.michal
 10 maja 2015, 20:44
darek638 pisze: informuję że nie ma możliwości sprawdzenia do kiedy jest umowa
No to brednie.
Logujemy się na konto. Wchodzimy w bieżące wykorzystanie, niżej mamy Twój plan i jest tam Twoja umowa kończy się dd-mm-rrrr.

Niestety informację o wysokości kary umownej usunęli z Orange Online. Wiele rzeczy popsuli w nowym systemie. No, ale cóż, ich prawo.
 #801063  autor: darek638
 10 maja 2015, 20:50
No faktycznie jest tam. Ja bym to umieścił w Podsumowaniu raczej ale to ja :)

Nigdy więcej Play.