DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #797446  autor: dan7
 20 kwie 2015, 21:37
Witam wszystkich !
Goląc się wczoraj rano, zaświtała mi pewna myśl: Jakie macie karty sim ?
Dzisiaj przejrzałem forum i nie znalazłem takiego tematu.
Moje myśli poszły w tą stronę gdyż od 3 miesięcy mam dual sima (Honor 3c) i dopiero teraz zaczęła się moja przygoda z kartami innych operatorów (do tej pory tylko Orange).
Tak więc zakładam temat. Jeśli macie ochotę to możecie podzielić się wiedzą o swoich simkach (tych aktywnych i tak zwanych "leżakach") i w jakich telefonach je trzymacie.
Moja główna simka jest w Orange i jest to taryfa Orange Frii na Kartę.
W drugim slocie jest simka z Play - Play na Kartę, ale wcześniej był to numer w T- Mobile (przeniesienie).
Mam jeszcze ''leżaka'' - jest w taryfie Orange Pop i czeka na ''swoją godzinę''.
Telefon to oczywiście Huawei Honor 3c. :smt006

Aha... i jeszcze darmowa simka Lyca Mobile wyrwana w Inmedio - jeszcze nie aktywowana.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2015, 05:12 przez dan7, łącznie zmieniany 1 raz.

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile
 #797454  autor: cyanoone
 20 kwie 2015, 22:12
To ja też coś napiszę. Mam myPhone Next S z MIUI (to miui jest bardzo istotne). Na pierwszym slocie mam Plusa z taryfą 'więcej w sieci' ze słynnym sposobem za 9 zł (teraz 19 zł). Numeru z Plusa prawie nie używam, jest to mój pierwszy numer nigdy nie przenoszony, ale myślę go przenieść do Lyca/Play/MV/RBM/Orange(może dam im drugą szansę). Drugi numer mam w Kluczu i tu mam internet oraz minuty.

W przyszłości planuje przejść na sprzęt Xiaomi, również dual sim, ale chciałbym LTE. Myślę o Redmi Note Lte dual sim (wersja z 2 GB ramu).

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #797469  autor: bazooka
 20 kwie 2015, 23:29
Czyli się chwalimy :?: :D
1. Honor 6 DUAL (L02) - Orange (główny, w Idei abo do jakoś 3 lub 5 roku na babciną zniżkę :) ) + Klucz (wcześniej mBank mobile)
2. Tablet Lenovo (domowy, żony) - w zasadzie tylko Wifi, ale awaryjnie Orange FnK
3. Alcatel 997D-ual (domowy, rezerwa) - Klucz (do odbierania), w drugim slocie Lycamobile (chwilowo) - wcześniej Virgin BK
4. SE Satio [Symbian60v5] (domowy, wiesza się dotyk - żal wyrzucić :), bo bardzo długo służył jako niezły aparat fotograficzny) - Virgin BK (plany przeniesienia do Formuły Play po stan darmowy za 5zł/50dni)

Mam jeszcze SIMkę Orange Free Day-by-Day 0, sentymentalna taryfa już nieaktualna, ale niedawno dzwonił nawet konsultant z propozycją, a ja mu, że nic nie chcę - czy to może zostać? TAK, no to mam sobie taryfę, która da mi 1GB internetu na 24h za 10zł jakby co :) - ogólnie leży wyłączony - ładny numer 501 a do tego to zawsze abo, jakby co (niektórzy zaczają o co biega :) )