Strona 1 z 1

bezpłatne MMSy [samsung galaxy sIII]

Post:29 gru 2014, 20:43
autor: ana_klops
Cześć!
Z góry przepraszam jeśli temat umieszczam w niewłaściwym dziale, ale jestem nowa na forum :)
Chciałam się zapytać czy w samsungu sIII neo istnieje możliwość wysyłania i odbierania MMSów bez włączania danych komórkowych? Bowiem przy włączonych danych oprócz pieniędzy na wysłanie MMSa, ściągane są mi z konta pieniądze za transfer danych w kraju, a np. na drugim telefonie (trochę starszym) płacę jedynie za wysłanie MMSa. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc i łopatologicznie wytłumaczyć w czym leży problem? :>

Anka.

Post:29 gru 2014, 23:43
autor: Niezgodna7
A w jakiej Ty sieci jesteś?
Wykup minimalny pakiet internetowy.
Np. 100MB.

Re: bezpłatne MMSy [samsung galaxy sIII]

Post:02 sty 2015, 03:50
autor: goral2099
Nie powinno pobierać z pakieu danych. A więc jeżeli upewnisz się, że wszystko masz poprawnie skonfigurowane składaj reklamację. Powinni naprawić błąd lub chociaż pomóc ustalić przyczynę.

Re: bezpłatne MMSy [samsung galaxy sIII]

Post:02 sty 2015, 09:41
autor: Niezgodna7
Góral, obudź się
:- D

Re: bezpłatne MMSy [samsung galaxy sIII]

Post:02 sty 2015, 09:58
autor: user_delete27
goral2099 pisze:Nie powinno pobierać z pakieu danych. A więc jeżeli upewnisz się, że wszystko masz poprawnie skonfigurowane składaj reklamację. Powinni naprawić błąd lub chociaż pomóc ustalić przyczynę.
Oczywiście że powinno i pobiera. Podczas wysyłania mmsa telefon aktualizuje też wszystkie inne aplikacje aż do wyłączenia transmisji danych, przecież to andek :)

Re: bezpłatne MMSy [samsung galaxy sIII]

Post:03 sty 2015, 13:59
autor: goral2099
Matko...postaram się więcej nie pisać o czwartej rano. :) Nie dotarło chyba do mnie wtedy to co przeczytałem...

Re: bezpłatne MMSy [samsung galaxy sIII]

Post:04 sty 2015, 12:15
autor: fortel
Jeśli ana jesteś w Play to na ich forum jest opisany sposób który w skrócie wygląda tak: W ustawieniach MMS, w adresie, piszesz dowolny skrót, resztę pozostawiasz bez zmian - jak masz wszystko prawidłowo ustawione- wyłączasz i włączasz telefon i powinno być o'k. Ja tak ustawiałem w Samasungu Ace {sieć Play z Bezpiecznym Internetem}. Telefon wysyła i pobiera MMS-y, nie pobiera nic z konta, nie mówiąc już jakiejkolwiek ,,transmisji danych' ' o której raczył wspomnieć dziadek186.