DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #93358  autor: amadeo
 08 sie 2006, 19:28
Dieselka pisze:Co oznacza numer przychodzący - połączenie od abonenta Ery, nie posiadającego identyfikacji, przebywającego na terenie Niemiec - +48425? Początek wskazuje na Łódź, ale połączenie raczej na pewno wykonane z obszaru Niemiec i to nie gdzieś blisko granicy?
jest to numer nie zwiazany z numeracją w Polsce-poprostu wygenerowany bładny ID numeru
 #121314  autor: doktor
 05 lis 2006, 21:57
Dieselka pisze:Co oznacza numer przychodzący - połączenie od abonenta Ery, nie posiadającego identyfikacji, przebywającego na terenie Niemiec - +48425? Początek wskazuje na Łódź, ale połączenie raczej na pewno wykonane z obszaru Niemiec i to nie gdzieś blisko granicy?
Połaczenie ze SKYPA ! :) wiem bo do mnie tez dzownilo hehehe

 #121319  autor: D@rio
 05 lis 2006, 22:08
doktor pisze:
Połaczenie ze SKYPA ! wiem bo do mnie tez dzownilo hehehe
jak dzwonisz ze Skype'a to masz jako "numer zastrzeżony"...

Obrazek

 #121320  autor: przemek910
 05 lis 2006, 22:08
doktor pisze:Połaczenie ze SKYPA !
Połączenie ze Skype'a identyfikowane jest jako Zastrzeżony!

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #121324  autor: D@rio
 05 lis 2006, 22:12
kin, byłem o parę sekund szybszy :-D haha! ;)

Obrazek

 #121325  autor: doktor
 05 lis 2006, 22:12
D@rio pisze:
doktor pisze:
Połaczenie ze SKYPA ! wiem bo do mnie tez dzownilo hehehe
jak dzwonisz ze Skype'a to masz jako "numer zastrzeżony"...
dokaldni, teraz tak jest ale swego czasu jak skype nie naliczal bonusa w TT to polaczenia byly identyfikowane jako nr ery lub nr z prefixem +44 ( UK) , teraz juz od dawna jest nr zastrzeżony . wiem bo duzo dzownilem ze skypa na komorki do Irlandi :)

 #121326  autor: przemek910
 05 lis 2006, 22:14
doktor pisze:dokaldni, teraz tak jest ale swego czasu jak skype nie naliczal bonusa w TT to polaczenia byly identyfikowane jako nr ery lub nr z prefixem +44 ( UK) , teraz juz od dawna jest nr zastrzeżony . wiem bo duzo dzownilem ze skypa na komorki do Irlandi :)
Nie wiem jak było kiedyś, ale w Lipcu na pewno było już identyfikowane jako zastrzeżony.

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #121327  autor: D@rio
 05 lis 2006, 22:14
doktor pisze:dokaldni, teraz tak jest ale swego czasu jak skype nie naliczal bonusa w TT to polaczenia byly identyfikowane jako nr ery lub nr z prefixem +44 ( UK) , teraz juz od dawna jest nr zastrzeżony . wiem bo duzo dzownilem ze skypa na komorki do Irlandi
cos jakies bajki opowiadasz, ja juz ponad rok czasu korzystam z SkypeOUT i od zawsze jest zastrzezone...

P.S
Zawsze Skype zaliczal bonus w TT...

Obrazek

 #121333  autor: doktor
 05 lis 2006, 22:19
D@rio pisze:
doktor pisze:dokaldni, teraz tak jest ale swego czasu jak skype nie naliczal bonusa w TT to polaczenia byly identyfikowane jako nr ery lub nr z prefixem +44 ( UK) , teraz juz od dawna jest nr zastrzeżony . wiem bo duzo dzownilem ze skypa na komorki do Irlandi
cos jakies bajki opowiadasz, ja juz ponad rok czasu korzystam z SkypeOUT i od zawsze jest zastrzezone...

P.S
Zawsze Skype zaliczal bonus w TT...
Zalezy, mowie jak bylo i sam jak bawilem sie skypem dzownilem do siebie to byly przeboje dostawalem nr np 694252530 ze taki do mnie dzowni a chcac oddzwonic na niegobyl kominukat ze nie ma takie nr. Byl tez w/w numer jako poloacenie przychodzce albo nr+000123 :D

 #121334  autor: przemek910
 05 lis 2006, 22:23
doktor pisze:Zalezy, mowie jak bylo i sam jak bawilem sie skypem dzownilem do siebie to byly przeboje dostawalem nr np 694252530 ze taki do mnie dzowni a chcac oddzwonic na niegobyl kominukat ze nie ma takie nr. Byl tez w/w numer jako poloacenie przychodzce albo nr+000123 :D
Ktoś tu się źle czuje... Wg mnie nie ma takiej mozliowści!

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #121335  autor: doktor
 05 lis 2006, 22:23
kin pisze:
doktor pisze:dokaldni, teraz tak jest ale swego czasu jak skype nie naliczal bonusa w TT to polaczenia byly identyfikowane jako nr ery lub nr z prefixem +44 ( UK) , teraz juz od dawna jest nr zastrzeżony . wiem bo duzo dzownilem ze skypa na komorki do Irlandi :)
Nie wiem jak było kiedyś, ale w Lipcu na pewno było już identyfikowane jako zastrzeżony.
no od pewnego czasu jest nr prywatny

[ Dodano: 2006-11-05, 22:25 ]
kin pisze:
doktor pisze:Zalezy, mowie jak bylo i sam jak bawilem sie skypem dzownilem do siebie to byly przeboje dostawalem nr np 694252530 ze taki do mnie dzowni a chcac oddzwonic na niegobyl kominukat ze nie ma takie nr. Byl tez w/w numer jako poloacenie przychodzce albo nr+000123 :D
Ktoś tu się źle czuje... Wg mnie nie ma takiej mozliowści!
Moze blad w systemie , mowie jak bylo , nie musicie wierzyć :) szkoda bo raz nawet dostalme sms ze polaczenie nieodbrane wlasnie z takim dziwnym numerem :)

[ Dodano: 2006-11-05, 22:28 ]
D@rio pisze:
doktor pisze:dokaldni, teraz tak jest ale swego czasu jak skype nie naliczal bonusa w TT to polaczenia byly identyfikowane jako nr ery lub nr z prefixem +44 ( UK) , teraz juz od dawna jest nr zastrzeżony . wiem bo duzo dzownilem ze skypa na komorki do Irlandi
cos jakies bajki opowiadasz, ja juz ponad rok czasu korzystam z SkypeOUT i od zawsze jest zastrzezone...

P.S
Zawsze Skype zaliczal bonus w TT...
DARIO sluchaj, wiem co mowie, raz sobie qpilem na allegro doladowania skypa i specjalnie dzownilem do siebie. bonusa nie naliczylo, Napisalem meila do BOK Ery i odpisano po dokladniym podaniu daty połaczenia przychodzacego ze jest to połaczenie wenatrz sieciowe. Pani stwierdzial również ze czesto firmy oferujace usluge VoIP podpisuja umowy z operatorami

 #121350  autor: D@rio
 05 lis 2006, 22:58
doktor pisze:Zalezy, mowie jak bylo i sam jak bawilem sie skypem dzownilem do siebie to byly przeboje dostawalem nr np 694252530 ze taki do mnie dzowni a chcac oddzwonic na niegobyl kominukat ze nie ma takie nr. Byl tez w/w numer jako poloacenie przychodzce albo nr+000123
sluchaj, nigdy Skype nie korzystalo z łącz PTC sp. z.o.o . Jak chcesz wiedzieć, to połączenia telefoniczne realizowane przez Skype, są świadczone dzięki sieci GTS Polska.

Obrazek

 #121352  autor: doktor
 05 lis 2006, 23:04
D@rio pisze:
doktor pisze:Zalezy, mowie jak bylo i sam jak bawilem sie skypem dzownilem do siebie to byly przeboje dostawalem nr np 694252530 ze taki do mnie dzowni a chcac oddzwonic na niegobyl kominukat ze nie ma takie nr. Byl tez w/w numer jako poloacenie przychodzce albo nr+000123
sluchaj, nigdy Skype nie korzystalo z łącz PTC sp. z.o.o . Jak chcesz wiedzieć, to połączenia telefoniczne realizowane przez Skype, są świadczone dzięki sieci GTS Polska.
Ok, dla mnie malo ważne, teraz skype nabija mi bonusa i w sumie nic wiecej mi nie potrzeba a to co wczesniej pisalem to sama prawda.

Pozdrawiam

[ Dodano: 2006-12-18, 16:36 ]
D@rio, przypomniała mi sie nasza polemika na temat skypa, no i wczoraj mialem rozmowe 1 godzina ze skypa na komorke ( TT) no i niestety 30minut bonusa nie zostało mi doliczone, a co ciekawe nr dzoniacy byl +48662895324, połaczenie skypowe z zagranicy.

 #167386  autor: BONUS_hiper
 27 mar 2007, 23:07
+48425 to pewnie numer BOU rey.A raczej +4822 425 0000
Tak samo jak dzwonia do nas z +48 22 413 to aby sie do nich dodzwonic wystarczy dodac 4 zera ;-)
A dzwoniac na +4822 425 0000 po 3_6 sekundach dziwnie przerywa sygnal.