DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #6143  autor: Irek
 27 maja 2005, 15:48
:D No to polskie społeczeństwo ma ich bardzo dużo! :-D

 #6184  autor: Dragon
 28 maja 2005, 11:31
a tak wracajac do tematu, wybiera sie ktos na to sciagniecie Sim-locka ?

 #6185  autor: snuffi
 28 maja 2005, 11:45
tak ja. u mnie w bydgoszczy

 #6187  autor: Dragon
 28 maja 2005, 11:55
do ciebie dojda dopierow srodku czerwca, jest ktos kto juz zjdemowal loka w ten sposob ?

 #6546  autor: Piotr
 03 cze 2005, 16:16
W mojej mieścinie za kilka dni ma się odbyć ta "akcja". Jak życie dostatecznie mnie nie osłabi do tego czasu to przejdę się ze swoim SIEMENSEM A57 zalegającym w szufladzie i zobaczymy co mi powiedzą wysłannicy czerwonej łapy :wink:

PS. Jak ktoś zna sposób na zdjęcie SIM LOCKa z wyżej wymienionego SIEMENSa bez wychodzenia z domu to bardzo proszę o informacje :D

 #6548  autor: max000
 03 cze 2005, 17:39
Chyba trzeba kabelek kupić (przez internet aby z domu nie wychodzić :-D ) zaopatrzyć się w odpowiedni soft i po problemie...
Nigdy nie ściągałem simlocków ale w serwisie chyba taniej zapłacisz niż za kabelek...
 #7110  autor: olki
 17 cze 2005, 11:33
Ja słyszałem że ma być zabronione coś takiego jak simlock. Ze to kwestia czasu kiedy telkefony fabrycznie beda bez sima. Przeciesz skoro i tak bedzie mozna zmieniac operatorow zostawiajac numer wiec....... chyba to mowi samo za siebie :)
Ostatnio zmieniony 17 cze 2005, 15:00 przez olki, łącznie zmieniany 1 raz.
 #7119  autor: Irek
 17 cze 2005, 14:01
olki pisze:Ja słyszałem że ma być zabronione coś takiego jak simlock. Rze to kwestia czasu kiedy telkefony fabrycznie beda bez sima. Przeciesz skoro i tak bedzie mozna zmieniac operatorow zostawiajac numer wiec....... chyba to mowi samo za siebie :)
Tak szybko zmiany operatora z pozostawieniem numeru nie wprowadzą!

 #7483  autor: H50
 25 cze 2005, 15:09
Heyah zamiast bawić się w zdejmowanie sim-locków powinna obniżyć ceny. Teraz już przecież nie jest najtańsza na rynku. A wracając do dresów: nie tylko osoby chodzące w dresach to złodzieje. Koledzy byli W-wie na zakupach, stali na przystanku i podeszło do nich dwóch typów elegancko ubranych lecz nie w garniturach i zażądali kasy i komórek. U mojego kolegi w technikum to chłopaki siebie nawzajem wystawiają. Ktoś ma fajną komórke, to po wyjściu ze szkoły już jej nie ma. Taka jest właśnie polska rzeczywistość......

 #7484  autor: WitekT
 25 cze 2005, 15:22
Ja pierdziele, co za technikum...