DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #44013  autor: swiezak
 12 sty 2006, 17:03
Witam!
Mam pytanie do uzytkownikow DUAL SIMOW, jak sie sprawuja w NOKII 3100, czy maja one w ogole sens czy lepiej kupic drugi telefon.
POZDRAWIAM!!! :)

 #44043  autor: Irek
 12 sty 2006, 18:33
To jak się sprawuje dual sim nie zależy od tego jaki masz telefon tylko jakiej firmy jest sam produkt! Ogólnie to jest dobre w przypadku jeśli jedne numer masz stale aktywny, a drugi uaktywaniasz od czasu do czasu! Drugi telefon kup tylko w przypadku jeśli używasz obu kart bardzo często. No chyba, że chce Ci się co chwile włanczać i wyłanczać telefon! Jak dla mnie dual to jest super rzecz. Tylko nie kupuj, żadnego taniego g....wna z Chin po 6 złotych bo Ci się szyko rozleci!

"And one more thing..."

 #44054  autor: swiezak
 12 sty 2006, 19:07
Aha i jeszcze jedno pytanko, czy DUAL wspolpracuje z nowymi kartami plusa, bo doszly mnie sluchy ze nie bardzo.

POZDRAWIAM!! :D

 #44063  autor: Irek
 12 sty 2006, 19:23
Hm zaskoczyłeś mnie tym stwierdzeniem! Nic takiego nie słyszałem! Zresztą to chyba nie ma takiej mozliwości, żeby nie współpracował!

"And one more thing..."

 #44100  autor: swiezak
 12 sty 2006, 20:37
Dzieki za podpowiedz. Punkt za pomoc!

POZDRAWIAM!!:)

 #44107  autor: D@rio
 12 sty 2006, 20:56
jesito pisze:Hm zaskoczyłeś mnie tym stwierdzeniem! Nic takiego nie słyszałem! Zresztą to chyba nie ma takiej mozliwości, żeby nie współpracował!
Technicznie istnieje taka mozliwosc, wszystko zalezy od algorytmu wgranego na karcie. To tak jak NEC'i po UMTSie nie bardzo chca "gadac" z kartami PlusGSM. Nec'i lubia karty USIM ;) ...

...ale to sa wyjatki :)

 #44113  autor: Irek
 12 sty 2006, 21:07
Coś na zasadzie nowej platformy Plusa tz. Simplusa - nie wszystkie telefony go obsługują!?

"And one more thing..."

 #44134  autor: D@rio
 12 sty 2006, 21:48
jesito pisze:Coś na zasadzie nowej platformy Plusa tz. Simplusa - nie wszystkie telefony go obsługują!?
Nie. Tu mowisz o technologii CAMEL. A wlasciwie porownujesz ja z technologia AoC (AdviceOfCharge) (stara platforma Simplusa tzw. SICAP). A ja mowie o telefonach marki Nec ktore "lubia" pracowac z kartami USIM (specjalne karty do UMTS, narazie Orange takie wydaje. Taka karta posiada w sobie wiecej danych, m. in dane gryptograficzne) w sieciach UMTS. A PlusGSM narazie takich kart nie wydaje, a uslugi UMTS swiadczy na kartach "standardowych".

 #44278  autor: pantera
 13 sty 2006, 15:18
co do adapera dual - sim mini ... czy ktoś wie może jak to jest z modelem SE P800 ?? ... czy tak jak w nokiach trzeba wpisac kod <jesli tak to jaki> ,,, czy zmiana karty odbywa sie przez wylaczenie i wlaczenie telefonu? :)

bardzo prosze o jakies info!! :)
z góry dziekuje

 #45370  autor: Th0mas
 16 sty 2006, 17:49
Moje wrazenia z adapterem nie sa za ciekawe. Kupilem kiedys taki i stracilem tylko kase. Dzislal jak chcial i kiedy chcial.