DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #33300  autor: Klusek
 05 gru 2005, 13:29
Pic na wodę fotomontaż. Nie ma żadnego adresu kontaktowego żadnego telefonu. gdybym ja prowadził uczciwie taką hurtownię to napewno takie dane bym podał.

Obrazek
Obrazek

 #33302  autor: WitekT
 05 gru 2005, 13:34
A do tego wszystkiego strona www na darmowym serwerze... Przekręt jak nic.

 #33306  autor: Anm88
 05 gru 2005, 13:51
Też mi się tak wydaje. A więc w sprawie adresu wysłałem do nich e-mail aby mi podali swój adres i moze jakoś nam się to uda sprawdzić co tam się znajduje.Moze kogoś uda się ostrzec przed kupnem teklefonów od tej"firmy".Zobaczymy jak to będzie.Pozdrawiam

 #33310  autor: piotrz
 05 gru 2005, 14:02
najlepsze jest to co na pierwszej stronie napisali:
"Teraz mega promocja!!! Z uwagi na to iż sprzedaliśmy ponad 10 000 telefonów co dziesiąta osoba, która zakupi telefon otrzyma go za darmo, także bez kosztów przesyłki. Oferta obowiązuje tylko przy zakupie telefonów marki Sony Ericsson." :-D :lol: :shock: :smt005 :smt082

ale zaraz...tutaj pisze, że paczka jest wysyłana za pobraniem, czyli zapłacimy za nią przy odbiorze :? może to i nie sa oszuści??

 #33313  autor: Marcin
 05 gru 2005, 14:30
To niech ktoś coś zamówi :)

Zobaczcie mają jeszcze nokie6310i :-) telefonu nigdzie nie można dostać operatoży nie mają juz od dwuch lat ,fabryki nie produkuja ,a tu prosze firma..... (jakaś tam) ma.

 #33323  autor: Irek
 05 gru 2005, 15:52
Coś troche za tanie są te telefony. Trudno powiedzieć, może ktoś się bawi w świetego mikołaja! :wink:

"And one more thing..."

 #33325  autor: Anm88
 05 gru 2005, 15:56
No moim zdaniem raczej mało prawdopodobne ale moge sie oczywi.scie mylić i obym się mylił.Ceny tych telefonów sa zbyt niskie.Pozdrawiam

 #33328  autor: Kaczy
 05 gru 2005, 16:05
jesito pisze:Coś troche za tanie są te telefony. Trudno powiedzieć, może ktoś się bawi w świetego mikołaja! :wink:
Ostatnio na allegro też znalazłem takiego św. Mikołaja.
Karty POP50 sprzedawał za 42 zł.

Konto zawieszone i kilkadziesiąt komentarzy negatywnych. :(

 #33363  autor: mation
 05 gru 2005, 17:55
Nie ma przypadkiem kto za duzo pieniedzy?? bo jak bede takie osoby to zamawiac i mowic czy doszlo. ewentualanie jak macie za duzo to przelew na moje konto :)

 #33366  autor: Marcin
 05 gru 2005, 18:19
Te telefony można zamówic tylko za pobraniem,ale nie wiem czy w momęcie otworzenia paczki przy listonoszu trzeba mu z góry zaplacić,bo jesli nie i w paczce jest cegla np. to zawsze można nie przyjąć i niczym sie nie ryzykuje.

 #33367  autor: D@rio
 05 gru 2005, 18:26
Marcin pisze:Te telefony można zamówic tylko za pobraniem,ale nie wiem czy w momęcie otworzenia paczki przy listonoszu trzeba mu z góry zaplacić,bo jesli nie i w paczce jest cegla np. to zawsze można nie przyjąć i niczym sie nie ryzykuje.
Poczta Polska wlasnie kaze sobie najpierw placic a pozniej otwierac paczke :?
Przed zaplata do paczki pozwala zajrzec tylko Servisco...

 #33369  autor: pawelek32
 05 gru 2005, 18:36
ta strona istnieje już od ponad 3 miesięcy.
nawet 2 razy zamawiałem u nich telefony, których nigdy nie otrzymałem. na poczatku nawet odpowiadali na moje maile, później zero kontaktu.
chciałem zamówić k700 za 440zł to odpisali, że nie maja teraz na stanie. dalej pisali że dostają ponad 1000 zamówień, a na miesiąc mają tylko 400szt do rozprowadzenia.
kumpel też zamawiał i nic.
trochę mnie dziwi, że ta strona tak długo istnieje. od 3 miesięcy żadnych aktualizacji, a w dodatku.... FLASZKA

normalnie parodia

z poważaniem

 #33402  autor: Kaczy
 05 gru 2005, 20:30
Marcin pisze:Te telefony można zamówic tylko za pobraniem,ale nie wiem czy w momęcie otworzenia paczki przy listonoszu trzeba mu z góry zaplacić,bo jesli nie i w paczce jest cegla np. to zawsze można nie przyjąć i niczym sie nie ryzykuje.
Hmm... Poczta Polska jest bardziej cwana.

Wyszli z założenia, że listonosz nie ma takiego obowiązku by być przy otwarciu paczki.
Wszystko jest jego dobrą wolą- czyli nie będzie się przyglądał jak otwierasz paczkę, bo jak będzie cegła to jego ewentualnie będą ciągali bo sądach jako świadka.

re

 #33414  autor: Frasio
 05 gru 2005, 21:44
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... c&start=15

I to jest moja odpowiedź na to.

Zobacz sobie. Tam jest to samo, tyle że tam nie było za pobraniem i on tą kasę stracił, a ty zaryzykować możesz, ale wg mnie to nawet jak zamówisz to nic ci nie przywiezie poczta. ;)

Obrazek

 #33427  autor: Rokko
 06 gru 2005, 08:58
Takie oznaczenie sklepu internetowego jest niezgodne z prawem. musi być podany adres, kontakt. a tu szukaj wiatru w polu. ciekawe. wypadałoby tym zainteresować prokurature.

 #33432  autor: Marcin
 06 gru 2005, 10:19
Dużo osób sprzedaje takie linki do stron na allegro,ale dużo też je kupuje.Cóż można powiedzieć nie dajcie się nabrać i nie kupujcie nic w tym rodzaju na allegro

 #33450  autor: mation
 06 gru 2005, 13:10
Ale naszczescie takie oferty z linkami mozna zglosic do modow allegro i oni zamykaja konto. Niestety to i tak nic nie da bo takich ludzi jest zbyt dużo

 #33466  autor: Marcin
 06 gru 2005, 14:50
Tu jest taka stronka(którą kiedyś znalazlem) z dosyć tanimi i ORGINALNYMI akcesoriami do telefonów.
http://www.gsm-club.pl/

 #33532  autor: piotrz
 06 gru 2005, 17:26
no to już troche bardziej realne..7610 za 899zł