DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #27432  autor: sebastr
 26 paź 2005, 20:40
Jednym słowem podwędzili mi moją motorolę T720i. Mam w związku z tym kilka pytań:

1. Czy nowy właściciel mojego telefonu po jego wyłączeniu (co uczynił bardzo szybko) będzie mógł odczytać to co jest zapisane na karcie sim (wykorzystując jakieś programy i urzadzenia)?
2. Czy będzie mógł odczytać moje sms-y ze skrzynki odbiorczej.
3. Po zablokowaniu telefonu przez operatora (numer IMEI) ile może go kosztować jego odblokowanie (wykorzystując jakieś programy i urzadzenia)?

Co jeszcze radzicie mi zrobić w zaistniałej sytuacji. Ile i za co będę musiał zapłacić u ery.
 #27445  autor: WitekT
 26 paź 2005, 21:05
sebastr pisze:Jednym słowem podwędzili mi moją motorolę T720i.
Ech... :?
sebastr pisze:1. Czy nowy właściciel mojego telefonu po jego wyłączeniu (co uczynił bardzo szybko) będzie mógł odczytać to co jest zapisane na karcie sim (wykorzystując jakieś programy i urzadzenia)?
Nie może.
sebastr pisze:2. Czy będzie mógł odczytać moje sms-y ze skrzynki odbiorczej.
Nie może (to wynika z pkt. 1).
sebastr pisze:3. Po zablokowaniu telefonu przez operatora (numer IMEI) ile może go kosztować jego odblokowanie (wykorzystując jakieś programy i urzadzenia)?
Podejrzewam, że pewnie jakieś 50 zł...
sebastr pisze:Co jeszcze radzicie mi zrobić w zaistniałej sytuacji. Ile i za co będę musiał zapłacić u ery.
U Ery będziesz musiał zamówić nową kartę SIM - koszt z tego co pamiętam 61 zł.
 #27455  autor: sebastr
 26 paź 2005, 21:15
Ja pierdykam Witek jesteś niesamowity. Wiem teraz wszystko co chciałem wiedzieć. Wielkie dzięki.

Tak przy okazji. Nie szkoda mi telefonu tak bardzo. I tak miałem się z nim rozstać. Szkoda mi przede wszystkim tego co było na karcie. Wiem że niektórych istotnych numerów telefonów już nie odzyskam :(

 #27473  autor: WitekT
 26 paź 2005, 22:30
Ja przed takimi sytuacjami zabezpieczam się w prosty sposób - regularnie synchronizuję książkę adresową swoich telefonów z Outlookiem na laptopie. :) Zawsze w skrajnych przypadkach zostaje karteczka i długopis. ;)