DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #21904  autor: zgreev
 02 paź 2005, 11:53
Podaje za orange.pl:
Informacja dotycząca łańcuszka SMS
Pragniemy poinformować, że Orange nie jest nadawcą SMSa o treści:

"Orange REWOLUCJA! SKANDAL! WYDARZENIE! 1 Października. ...Prześlij to dzisiaj do 8 osób z ORANGE a otrzymasz 10 PLN GRATIS! Orange-Prezent!"
W związku z tym wysłanie SMSów nie spowoduje dodatkowego doładowania konta, jak wynika to z treści wiadomości!
hehe, lol, i nic wiecej, normalnie jak gg :)

zamocni.pl - coming really soooooooooooon...

 #21909  autor: Michu
 02 paź 2005, 12:00
wczoraj w godzinach rannych dostalem nawal smsow o tej tresci. Nie nadarzalem z informowaniem znajomych, ze to musi byc glupi kawal.... i po poludniu oficjalnie dowiedzielismy sie ze tak wlasnie jest. Podobno Orange wysylalo smsy ktore o tej samej trsci co komunikt glowsowy, co wprowadzilo jeszcze wiecej zamieszania.

 #21913  autor: Klusek
 02 paź 2005, 12:13
Taki łańcuszek krążył chyba w każdej sieci, Heyah też poinformowała o tym, że nie jest nadawcą takiego smsa. Całe szczęście dostałem tylko jednedo takiego :)

Obrazek
Obrazek

 #21928  autor: WitekT
 02 paź 2005, 13:33
Ja tam nie jestem pewien czy Heyah nie było nadawcą... :)
Może nadali na losowe 100 numerów - a potem już się rozeszło dalej. I był "skandal" i "niesamowite". ;) A że plotka to nie szkodzi, o Heyah znów było głośno. :)

 #21931  autor: Klusek
 02 paź 2005, 13:35
WitekT pisze:Ja tam nie jestem pewien czy Heyah nie było nadawcą... :)
Może nadali na losowe 100 numerów - a potem już się rozeszło dalej. I był "skandal" i "niesamowite". ;) A że plotka to nie szkodzi, o Heyah znów było głośno. :)
Tonący brzytwy się chwyta.

Obrazek
Obrazek

 #21936  autor: adamos
 02 paź 2005, 13:57
kto wie moze i tak było ale teraz to nie wżne czekamy do 10 kolejnej niby wielkiej rewolucji tym razem orangutana

 #21937  autor: zgreev
 02 paź 2005, 13:59
ja juz mam powoli dosyc tych pomaranczowych rewolucji...

zamocni.pl - coming really soooooooooooon...

 #22156  autor: Wojt2004
 02 paź 2005, 22:04
dzis dzwonilem do BOK-u w zupelnie innej sprawie, i jest komunikat ze Orange nie jest nadawca tego sms

 #22212  autor: blom
 03 paź 2005, 15:13
a ja go jeszcze niedostalem :( :( :(

ale zato o promocji IDEA wygraj SEATA - jak od 24 jestem w orange go.... szczegolik....