DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #164964  autor: badenov
 22 mar 2007, 20:10
Hej

Zastanawiam się, czy UKE trochę nie przesadziło tym razem. Właśnie przeczytałem, że przegrał z TP SA w sądzie, z tą Erą też sprawa dziwna. Ja rozumiem, że oni się na maksa wczuli w rolę obrońców konsumentów, ale być może zaszło to trochę za daleko? Czy zmiana jednego słowa w regulaminie oznacza, że można rozwiązać każdą umowę? Czy naprawdę tak mówi prawo, czy to tylko specyficzna interpretacja? Sytuacja zrobiła się trochę absurdalna szczerze mówiąc. Ciekawi mnie wasze, ekspertów:) zdanie w tej sprawie

pozdro

 #164969  autor: gudcezar
 22 mar 2007, 20:29
Moim zdaniem każda zmiana regulaminu musi ponosić za sobą konsekwencję!
Mam jeszcze takie małe pytanie! Do kiedy można składać wypowiedzenia związku ze zmiana regulaminu w Erze??

 #164979  autor: przemek910
 22 mar 2007, 20:45
badenov pisze:Czy zmiana jednego słowa w regulaminie oznacza, że można rozwiązać każdą umowę?
Do czego "pijesz"? Jeśli do zmiany regulaminu Ery to się mylisz...
Otóż ich odpowiedź kończy postępowanie reklamacyjne... a tak nie było.

 #165360  autor: kaliberek
 23 mar 2007, 17:04
Wg . mich znajomych , ktorzy sa w erze to naprawde swietnie si slalo , wszyscy zamierzaja sie z tej sieci ulotnic , ale to wszystko zalezy pewnie od indywidualnego punktu widzenia :)

re

 #165837  autor: amadeo
 24 mar 2007, 17:57
moje zdanie UKE ...kiedys utonie w błocie...i to nie bawem

Obrazek

 #166918  autor: Sirmark
 27 mar 2007, 02:55
badenov pisze:Ja rozumiem, że oni się na maksa wczuli w rolę obrońców konsumentów, ale być może zaszło to trochę za daleko? Czy zmiana jednego słowa w regulaminie oznacza, że można rozwiązać każdą umowę?
czy jakby dopisali w regulaminie "Klient bedzie placil miesiecznie dodatkowo 100zl" to byloby ok?
Chodzi wlasnie o to, ze jesli podpisujesz _umowe_ termnowa, to zeby przez czas umowy nikt ci nie zmienil warunkow dopisujac np. to co podalem. Umowe akceptuja obie strony.
Jesli jedna strona chce koniecznie zmienic regulamin, a druga sie nie zgadza no to umowa powinna zostac zerwana.

A jakie beda ostateczne wykladnie to sie jeszcze okaze.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #167005  autor: JacekS
 27 mar 2007, 11:49
Dobrze ze sa tacy drobiazgowi, dzieki temu firmy ktore kontroluja bede wiedzialy ze nie moga robic to co sie im podoba

 #168051  autor: Drzazga
 29 mar 2007, 21:48
na razie wspieram UKE.... :twisted:

http://www.foto-tel.pl/