DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1137519  autor: szarygumis
 25 paź 2022, 13:44
Hej
Kupiłem kartę virgin mobile dla syna w tamtym miesiącu i od początku mam problemy ich obsługa albo pisze problem rozwiązany, albo zmienić nadajnik itp.

Opis problemu:
Telefon Xiaomi Redmi 4A syna i na nim są problemy. Bez względu na wybraną sieć nie da się z telefonu nigdzie dodzwonić jak również na niego dodzwonić. Jeśli ktoś próbuje się dodzwonić przychodzi później sms, że ktoś próbował się dodzwonić.
Internet działa.
Co ciekawe w innych telefonach był problem na początku tylko z wychodzącymi obecnie problemu nie ma jak przełożę kartę sim do mi 9lite to działa również jakiś stary hyuawei działa. Myślałem że może telefon padł ale jak przełożę kartę z innej sieci nie ma problemu.
Czasami zadziała ale rzadko, np. przerzuciłem na 2G zaczęło działać ale po 2 min. już nie. Przerzuciłem kartę z playa z powrotem na virgin i przez moment działało a potem przestało.

Mieszkam w średnim mieście 200 tys. (prawie centrum) zasięg nadajników powinien być.
W sumie 4 razy pisałem już do virgin, ale każą tylko wysyłać kiedy nieudało się dodzwonić czeka się ze 4 dni i że problem rozwiązany a nie jest już mam lekko dość.
Prawdę mówiąc syn niewiele co korzysta kilka minut i sms-ów na miesiąc czasami wcale oraz internetu może 2-3 GB dlatego wybrałem virgin ale widzę że chyba nie pociągnę na tym może ktoś ma jakiś pomysł co to może być?
Telefonu nie chcę na razie zmieniać.
 #1137520  autor: Karlos20
 25 paź 2022, 14:50
Może pomoże zmiana sieci? Masz jeszcze 3 operatorów do wyboru (bo czysty Play też może sprawia problemy).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1137524  autor: pakierhakierxd
 25 paź 2022, 19:41
Virgin ostatnio ciagle ludziom robi jaja i ludzie ciagle WYMODEROWANO ja za to ne moglem z Virgin uciec do Play
Ostatnio zmieniony 26 paź 2022, 09:59 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Usunięty wulgaryzm

Pozdrawiam :)