DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1134151  autor: PELEEE15
 27 lip 2022, 18:12
Witam wszystkich serdecznie!.

2 lata temu zakupiłem sobie Samsung Galaxy S7 (refurb!) do nawigacji ze sklepu selgros, a teraz go dałem mamie do użytku. Przeznaczony chyba na sieć amerykańską AT&T i ma kilka przez to kłopotów.

1. Nie może wysyłać MMSów większych niż 200 kb (w poprzednim dużo gorszym modelu nie miała z tym problemu, mogła wszystko swobodnie wysyłać.

2. Długie oczekiwanie na połączenie średnio ok 20 sekund (poprzednich modelach trwało to 5-7 sekund)

Nawet jak się do niej dzwoni, to się dłużej łączy.

3. Jak do niej dzwonię, to potrafi się poczta włączyć, pomimo tego, że z nikim nie rozmawia.

Ma abonament w T-mobile i wszystkie usługi włączone. W każdym innym telefonie nie ma problemu z siecią tylko w tym konkretnym urządzeniu. Telefon przywrócony do ustawień fabrycznych nic nie dało. Czy ktoś z Was ma jakiś pomysł ?

Przeglądałem forum i większość tematów nic nie wniosła. APN ustawiałem zgodnie z konfiguracją t-mobile i nic.

Facet z GSM, którego mam w pobliżu mówi, że może się z tym pobawić, ale koszt to może być od 100-150 zł, więc odpada, aby za stary telefon warty jakieś 200 zł tyle płacić.

https://megawrzuta.pl/filesgroup/d5364f ... a018b.html