DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1111789  autor: asziatko
 17 lut 2021, 15:10
Witam,

Spotkała mnie dość dziwna sytuacja z zakupem starterów Tu Biedronka oraz T-Mobile Na Kartę.

Dokonałem zakupu w/w starterów i dopiero po powrocie do domu zauważyłem że termin ważności na starterze Tu Biedronka miną w dniu 30 listopada 20219 roku, tak 2019 roku to nie jest pomyłka, a na starterze T-Mobile Na Kartę nie ma w ogóle widocznej daty ważności startera, a ni też śladu żeby taka data ważności widniała.

Oba startery są nieotwarte, nieaktywowane, nie mają wyłamanych kart SIM z ramek.

Co w takiej sytuacji można zrobić. Jest szansa rejestracji numeru Tu Biedronka mimom że termin ważności minął już?. I Jak się dowiedzieć jaką ważność ma starter T-Mobile Na Kartę?.

W Kontakcie,
Artur
 #1111986  autor: asziatko
 21 lut 2021, 10:25
Dzięki za odpowiedź. Zrobiłem tak że poszedłem do Salonu T-Mobile nic nie mówiąc że starter Tu Biedronka jest po terminie, przekazałem kartę SIM w ramce i zarejestrowałem numer bez problemu. Konsultant nic nie wspomniał że jest numer po terminie, że nie można zarejestrować... . Wszystko jest w porządku, a numer funkcjonuje bez problemu :).

W Kontakcie,
Artur