DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1097906  autor: MaxDeMe
 22 cze 2020, 20:39
Lokalizacja: Kraków (południowy zachód)
OFNK
Od około miesiąca obserwuję dramatyczne pogorszenie zasięgu i jakości rozmów. Tak jak w dawnych czasach muszę stać koło okna żeby normalnie porozmawiać bo w środku mieszkania rozmowa się "rwie", rozmówcy narzekają. Sprawdziłem na drugim smartfonie (taki sam model, z drugą kartą), niestety jest to samo. Nigdy wcześniej tak się nie działo. Trwa to już bardzo długo i jestem gotowy przenieść trzy numery do innej sieci. Czy ktoś bardziej zorientowany może napisać z czego mogą wynikać opisane problemy z jakością i zasięgiem?
 #1097946  autor: marcin19883
 23 cze 2020, 11:03
MaxDeMe pisze:
23 cze 2020, 10:34
No, właśnie że żadnego z tych, co były nie zlikwidowali.
Skąd wiesz? Znasz cid i lac nadajników przed pogorszeniem zasięgu i po? Jest tak samo?
 #1097947  autor: matt2808425182
 23 cze 2020, 11:09
Nie wiem, o którym miejscu dokładnie piszesz, ale ja miałem podobnie w okolicach Bonarki i dostałem kiedyś taką odpowiedź:
"W dniu 21.02.2020 wyłączyliśmy stację bazową w Krakowie przy ul. Czarnogórskiej 14 na Zespole Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 7. Stacja bazowa została wyłączona ze względu na wypowiedzenie umowy dzierżawy przez Dyrekcję Szkoły.Dyrekcja wypowiadając umowę, powoływała się na negatywną opinię Rady Dzielnicy.W tym rejonie przez to jest pogorszenie jakości. Dodatkowo są przeciążenia LTE"
 #1097955  autor: MaxDeMe
 23 cze 2020, 12:49
marcin19883 pisze:
23 cze 2020, 11:03
Skąd wiesz? Znasz cid i lac nadajników przed pogorszeniem zasięgu i po? Jest tak samo?
Oczywiście nie znam cid i lac nadajników ale sprawdziłem do których nadajników się loguję za pomocą apki
https://play.google.com/store/apps/deta ... llinfolite
Są to btsy które zawsze były (odkąd pamiętam) i według tej apki do nich się loguję, więc mniemam że nie zostało nic wyłączone z tego co było.
Chodzi o okolicę ul. Czerwone Maki, Bunscha
 #1097957  autor: marcin19883
 23 cze 2020, 13:19
MaxDeMe pisze:
23 cze 2020, 12:49
Chodzi o okolicę ul. Czerwone Maki, Bunscha
Wejdź na btssearch i kliknij w ikonki Networks http://beta.btsearch.pl/?dataSource=loc ... 91&zoom=16
Porównaj dane z twojej aplikacji. Nie korzystam z niej to nie wiem, ale musisz znaleść dane nadaników.
 #1106726  autor: PatrycjaPek
 16 lis 2020, 11:22
Cześć, czy mieszkanie w domu musi się wiązać z tym, że nie mam zasięgu jak gwałtowne burze przewijają się nad Polską ? Za każdym razem, nie mam kontaktu ze "światem" w takiej sytuacji. Kiedyś mieszkałam w bloku i nigdy nie było takiego problemu. Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Pomocy! :oops:
Ostatnio zmieniony 16 lis 2020, 12:14 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Wymoderowano link