DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1085247  autor: niecha27
 09 gru 2019, 17:29
Witam. Pisze pracę o aukcji 800 jaka miała miejsce w 2014 roku i mam pytanie dotyczące uwarunkowań prawnych. Pani Starzyńska w jednym z wywiadów stwierdziło że depozyt musiał być zwracany no jego zatrzymanie było niezgodne z prawem telekomunikacyjnym wie ktoś może jaki dokładnie zapis prawny tego zabraniał?
 #1085283  autor: niecha27
 09 gru 2019, 22:16
miałam na myśli Streżyńską tylko pisałam na telefonie i słownik zrobił swoje...., ale masz racje to powiedziała Magdalena Gaj... tak czy owak potrzebuje wiedzieć, który zapis prawa telekomunikacyjnego tego zabrania
 #1085335  autor: kozien70
 10 gru 2019, 13:44
Powiem tylko tyle, że od tamtej pory nastąpiła spora zmiana (nowelizacja) prawa telekomunikacyjnego m.in. w zakresie aukcji częstotliwości.
 #1085389  autor: niecha27
 11 gru 2019, 00:42
to wiem, mnie interesuje stan na czas trwania aukcji i to dlaczego nie można było na niej wprowadzić bezzwrotnego depozytu... a może było można tylko tego nie zrobiono?