DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1082991  autor: dziadek2207506932
 30 paź 2019, 23:15
Witam

Samsung Galaxy A7 2018
Dziś miałem problem z ukrywanie Id rozmówcy czyli ukrywanie mojego numeru jak do kogoś dzwoniłem ale operator szybko to naprawił a przed tym szperałem możliwe że coś za dużo kliknąłem i już opanowałem to i dopiero pojawił się problem z którym ani serwis pomoc techniczna Samsung ani operator T-Mobile się nie spotkali jak dotąd

Kto by nie zadzwonił do mnie to wyświetla mi na moim telefonie numer prywatny i szukam i dzwonię i nic nie mogę znaleźć

Oczywiście ostatecznie zrobiłem kopię i przywrocilem ustawienia fabryczne ale niestety to nie pomogło
Aktualizację wszystkie są
Wersja android 9

Pomocy ;)
 #1083029  autor: dziadek2207506932
 31 paź 2019, 19:39
Królu Złoty

kod SSID nie zadziałał ale po szybkim kontakcie z operatorem uruchomił mi tą usługę i już wszystko działa

szkoda że jak wczoraj dzwoniłem do operatora to jakoś nie wpadli na taka opcje a i dziwne że serwis samsung nic nie wiedział o takim ewentualnym errorze ale w sumie to nie ich wina ale też nie mogli w sumie potwierdzić czy na pewno to nie ich wina bo nie wiedzieli kompletnie o co mi chodzi - jakby pierwszy raz w życiu usłyszeli taki temat

ale fajnie że działa

dzieki jeszcze raz

proszę o zamknięcie tematu

pozdrawiam
 #1083030  autor: Remington
 31 paź 2019, 20:13
To kod MMI 8)

Po prostu CLIP to usługa dodatkowa jak każda inna. Kiedyś nawet się za nią płaciło. Zapewne ci co pracują na infoliniach czy w serwisach nie pamiętają już tamtych czasów. Teraz CLIP jest dla wszystkich bezpłatny (może poza posiadaczami taryf sprzed nastu lat, np. ostatnio na takim numerze mojego taty zlecałem aktywację... transmisji danych) i standardowo włączany każdemu. Zapewne w wyniku jakiegoś błędu u Ciebie się wyłączył.

Cieszę się, że udało się problem rozwiązać 👍 Odwiedzaj nasze forum częściej, zapraszamy :!: