DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #13952  autor: Przemek
 26 sie 2005, 10:14
Po wcześniejszych wypowiedziach nie liczyłbym na zbyt wiele :-D

 #14103  autor: Wojt2004
 27 sie 2005, 01:55
wiec narazie, nic nie wiem, problem zostal zgloszony do dzialu technicznego, w poniedzialek maja sie odezwac

 #14289  autor: Qnie
 27 sie 2005, 23:48
Jak czlowiek wybierze opcje platnego konta to odrazu problemy mina.... Spam nie bedzie przychodzil, powiadomienia bede bez opoznien itd, itp... W sieciach wiedza co robia, dopoki nie bedzie duzego niezadowolenia wsrod klientow to nic sie nie zmieni w tej dziedzinie. Dopiero kiedy ludzie zaczna uciekac od nich to sieci zaczna dzialac po to zeby zachecic wszystkich do powrotu. Mysle ze jeszcze dlugo nie ma co liczyc na wysoka jakos uslug ktore sa oferowane za darmo.......

...i wszystko jasne :P

 #14435  autor: D@rio
 29 sie 2005, 10:43
Qnie pisze:Jak czlowiek wybierze opcje platnego konta to odrazu problemy mina.... Spam nie bedzie przychodzil, powiadomienia bede bez opoznien itd, itp... W sieciach wiedza co robia, dopoki nie bedzie duzego niezadowolenia wsrod klientow to nic sie nie zmieni w tej dziedzinie. Dopiero kiedy ludzie zaczna uciekac od nich to sieci zaczna dzialac po to zeby zachecic wszystkich do powrotu. Mysle ze jeszcze dlugo nie ma co liczyc na wysoka jakos uslug ktore sa oferowane za darmo.......
nie zgodze się z Toba...

 #14439  autor: Qnie
 29 sie 2005, 11:41
D@rio pisze:
Qnie pisze:Jak czlowiek wybierze opcje platnego konta to odrazu problemy mina.... Spam nie bedzie przychodzil, powiadomienia bede bez opoznien itd, itp... W sieciach wiedza co robia, dopoki nie bedzie duzego niezadowolenia wsrod klientow to nic sie nie zmieni w tej dziedzinie. Dopiero kiedy ludzie zaczna uciekac od nich to sieci zaczna dzialac po to zeby zachecic wszystkich do powrotu. Mysle ze jeszcze dlugo nie ma co liczyc na wysoka jakos uslug ktore sa oferowane za darmo.......
nie zgodze się z Toba...


Masz do tego prawo, wkoncu to jest forum i kazdy wyraza swoja opinie, a nie kazdy musi sie z nia zgadzac. To co napisalem wyzej to jest tylko i wylacznie moja osobista opinia :D

...i wszystko jasne :P

 #14444  autor: D@rio
 29 sie 2005, 12:04
Qnie pisze:
D@rio pisze:
Qnie pisze:Jak czlowiek wybierze opcje platnego konta to odrazu problemy mina.... Spam nie bedzie przychodzil, powiadomienia bede bez opoznien itd, itp... W sieciach wiedza co robia, dopoki nie bedzie duzego niezadowolenia wsrod klientow to nic sie nie zmieni w tej dziedzinie. Dopiero kiedy ludzie zaczna uciekac od nich to sieci zaczna dzialac po to zeby zachecic wszystkich do powrotu. Mysle ze jeszcze dlugo nie ma co liczyc na wysoka jakos uslug ktore sa oferowane za darmo.......
nie zgodze się z Toba...


Masz do tego prawo, wkoncu to jest forum i kazdy wyraza swoja opinie, a nie kazdy musi sie z nia zgadzac. To co napisalem wyzej to jest tylko i wylacznie moja osobista opinia :D
Ale nie zgodze sie tylko dlatego ze wiem ze tak nie jest :-) aktywowanie platnego konta nic nie zmieni. (poza powiadomieniami SMS moze...). A pozatym jak firma sie stara mnie zachecic do aktywowania platnego skoro juz na podstw. sie pierdzieli...beznadzieja poprostu :-| Pozatym usluga MBOX w Idei nie jest usluga "priorytetowa" wiec zabardzo im nie zalezy...
Natomiast co do jakosci uslug, PlusNet'a mam za darmo ;) i nie narzekam...SPAMu brak (a jak nie to jest filtr), powiadomienia natychmiastowe. Zyc nie umierac :) no moze poza mala pojemnoscia, ale jak cos to moge powiekszyc do wersji SILVER i juz po problemie ;)

 #15127  autor: Wojt2004
 01 wrz 2005, 01:25
Troche z opoznieniem ale dali znac, ze problem zostal usuniety,jak narazie powiadomienia przychodza natychmiast, zobaczymy jak dlugo