DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #115059  autor: croma2
 19 paź 2006, 09:23
Uszkodziłem sobie karte sim w orange.Wymiana kosztuje 61 zł,ale przejscie na karte sim 3G tylko 20zł.Czy jak bym chciał przejsc na taka karte to musze pokazac ta zniszczona.Jest podocinana do dual sima.Umowa konczy mi sie za 2 miesiace a na karcie jest jeszcze prawie 200 minut i szkoda by było wyrzucic,a z tym numerem chce przejsc do plusa .Mam abonament jedna idea dla firm 100

mago30

re

 #115063  autor: amadeo
 19 paź 2006, 10:34
przeciez mozesz zadzwonić do BOK Orange-wszystkiego sie dowiesz...
napewno bedzie potrzebny dowod osobisty

Obrazek

 #115066  autor: Mooler
 19 paź 2006, 11:00
Wystarczy podać wlaścieciela numeru kod abonenta,a ja wymie3nialem już druga karte sim i za to nie zapłacilem ani złotówki. W Orange rzecz jasna. Powiedziałem że jest uszkodzona że się zawiesza,że kontakty się tracą i takie bajery i wymienili mi od ręki. Ale na zwykla nie na 3G.

 #115125  autor: croma2
 19 paź 2006, 15:43
Mooler pisze:Wystarczy podać wlaścieciela numeru kod abonenta,a ja wymie3nialem już druga karte sim i za to nie zapłacilem ani złotówki. W Orange rzecz jasna. Powiedziałem że jest uszkodzona że się zawiesza,że kontakty się tracą i takie bajery i wymienili mi od ręki. Ale na zwykla nie na 3G.
Ale cały pic polega na tym ze widac ze ona jest uszkodzona przeze mnie i teraz nie wiem czy pokazywałes stara karte przy wymianie czy nie,bo moja jest poobcinana nozyczkami.A w regulaminie pisze ze jak uszkodzona z winy abonenta to trzeba zapłacic 61 zeta.I teraz chodz o to czy wystarczy w salonie nawciskac kitu i wymienia czy tez trzeba pokazac starą bo jak pokaże stara to pewnie każa płacic.

mago30

 #115335  autor: nstn
 19 paź 2006, 23:05
zgloś na policje kradzież karty, za 2 dni zgloś że złodziej odesłał ci kartę zniszczoną razem z dokumentami, tylko kikanaście złotych ci ukradł, bo kartę akurat miales w portfelu, tak jakoś dziwnie sie złozyło. Nie jest to twoja wina że Ci ktoś karte zniszczył, więc żądasz, jako wierny klient tej sieci, żeby Ci wyrobili drugą.

 #115342  autor: croma2
 19 paź 2006, 23:15
nstn pisze:zgloś na policje kradzież karty, za 2 dni zgloś że złodziej odesłał ci kartę zniszczoną razem z dokumentami, tylko kikanaście złotych ci ukradł, bo kartę akurat miales w portfelu, tak jakoś dziwnie sie złozyło. Nie jest to twoja wina że Ci ktoś karte zniszczył, więc żądasz, jako wierny klient tej sieci, żeby Ci wyrobili drugą.
To jest jakis pomysł , nawet niezły,tylko ze trzeba sie nachodzic i swoje odstac na komisariacie,no ale dzieki za pomysł.Najlepiej gdyby przy wymianie nie sprawdzali jak wyglada stara.Ciekawe czy jest jakas procedura czy tez zalezy to od tego na kogo sie w salonie trafi.

mago30

 #115351  autor: oprych
 19 paź 2006, 23:29
Obawiam się, zę jeśli powiesz, że stara była zniszczona, zarządają jej zwrotu, no chyba że sam ją odpowiednio zniszczysz. Swoją drogą nstn, to jest fałszywe składanie zeznań czy coś w tym stylu, po co sobie robić jakieś kłopoty

..Serj, i tak pokrzyżowaliśmy ci plany...

 #115414  autor: croma2
 20 paź 2006, 12:29
Sprawa wyjasniona.Byłem rano w salonie i na bezpłatna wymiane potrzebna jest stara karta celem sprawdzenia czy uszkodzenie nie powstało z mojej winy.Natomiast odpłatnie bez pokazywania .Wymieniłem na 3G za 22zł w promocji.

mago30

 #115468  autor: nstn
 20 paź 2006, 17:01
ja też planuje swoją podciąc do dual-sima więc zapobiegawczo spytalem sie w salonie ile kosztowało by mnie wyrobienie mojej karty (Era abo.) na nową {, gdybym przypadkiem uszkodził starą.} Powiedzili mi je abonamentowcy mają taniej i zalatwią mi drugą za 31 blach.

"Nic nie boli tak jak życie"

 #115517  autor: croma2
 20 paź 2006, 21:09
A swoja droga to ciekawe.Wycinałem dwie i obydwie pracowały w telefonie ale tylko kilka dni po czym ta z orange wysiadła.Założyłem z gory że zle wyciałem.Ale gdybym zle wyciął toby te kilka dni nie dzałała.

mago30

 #115979  autor: nstn
 22 paź 2006, 12:26
croma2 pisze:.Ale gdybym zle wyciął toby te kilka dni nie dzałała.
no raczej tak

"Nic nie boli tak jak życie"

 #116225  autor: D@rio
 23 paź 2006, 10:45
nstn pisze:Powiedzili mi je abonamentowcy mają taniej i zalatwią mi drugą za 31 blach.
taniej?! od kogo?? TakTak'owcy mają za FREE..

Obrazek

 #116260  autor: nstn
 23 paź 2006, 12:45
D@rio pisze:taniej?! od kogo?? TakTak'owcy mają za FREE..
teraz to sie sam zastanawiam

"Nic nie boli tak jak życie"