DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1021873  autor: Dorotea
 01 paź 2018, 00:28
U mnie już załatwione jakiś kwadrans po północy:
Twoj promocyjny pakiet Internet na lato zostal wlaczony. Z pakietu 10 GB co miesiac mozesz korzystac do 30.09.2018. Szczegoly: play.pl/na-lato
Oczywiście sprawdziłam, czy pakiet da się aktywować po północy i dało się, pojawiło się na koncie 1MB, ale Internet szedł ze środków konta głównego więc jestem jakieś 2 zł do tyłu :D
 #1021875  autor: jarekt
 01 paź 2018, 00:40
1MB w Play24 pojawia się od niedawna gdy na koncie jest faktycznie znacznie mniej, bo nawet 1 Bajt czyli około 0,000001 MB - takie fałszywe zaokrąglenie w górę do jednego MB.
Z kolei ten faktyczny 1B bierze się z włączania niektórych usług/pakietów (kolejny błąd).

Dzięki tym 2 błędom Play zyskał np. od @Dorotei 2zł :).
 #1025780  autor: abrams
 14 paź 2018, 12:36
Z dniem 31.10.2018 wchodzi nowy regulamin Play24 a w nim info, że to ostatni dzień dostępu do Play24 w wersji lajt: https://m24.play.pl/mplay24-lajt
W konsekwencji nie posiadający smartfonów z zainstalowanymi aplikacjami a korzystający z dostępu do konta (kompy stacjonarne, laptopy itp.) przez standardowy Play24 (nie lajtowy) stracą możliwość aktywacji bonusów (jeżeli znowu będą) typu "Na Lato" w wysokości 10GB a pozostanie im tylko 3GB :(