DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1079984  autor: unnameduser
 07 wrz 2019, 16:11
POLSKA na numer 233 (koszt 20 groszy) - daje pakiet 2 GB ważny 3 dni. Aktywacja możliwa dziś do 23.

LuiN pisze:Desktopowa wersja Telepolis to ostatnia rzecz na której się skupiamy.
 #1080131  autor: telefontosmycz
 10 wrz 2019, 10:26
Tydzień zaczął się od niespodzianek: wynik 0:0 oraz jeszcze jeden Giguś

09.09.2019
Dziś Remis z Austrią 0:0 w ramach eliminacji Euro 2020. 🏆 Głowa do góry…⚽ ⚽ ⚽ my i tak rozdajemy dodatkowe gigabajty internetu! Wystarczy wysłać SMS-a o treści REMIS pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem Twojego planu taryfowego, max 0,20zł), a dodatkowy 1 GB intnernetu będzie Wasz! 🙌 Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać w ciągu 24 godz. od publikacji tego posta. Promocyjne GB ważne 3 dni od daty aktywacji, obowiązują tylko w kraju. Promocja dostępna w ofercie na abonament i w ofercie na kartę.
 #1082154  autor: forum_tg
 14 paź 2019, 07:00
Nasi piłkarze dzisiaj dali radę i pokonali Macedonię Północną , kończąc mecz wynikiem 2:0. ⚽ ⚽ ⚽ Brawo! 🙌 Awansujemy do Mistrzostw Europy 2020! 🏆 Świętujmy wspólnie ich sukces dlatego dzisiaj dostajecie od nas aż 10 GB internetu! ‌ ‌
Wystarczy wysłać SMS-a o treści AWANS pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem Twojego planu taryfowego, max 0,20zł).
Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać w ciągu 24 godz. od publikacji tego posta. Promocyjne GB ważne 3 dni od daty aktywacji, obowiązują tylko w kraju.
Promocja dostępna w ofercie na abonament i w ofercie na kartę.
 #1082160  autor: pakierhakierxd
 14 paź 2019, 08:07
Działa w abo :) :D ,jestem tym zaskoczony jak miałem abo w Play to nic nie dostawałem w abo a zmieniłem na abo Orange i ciągle coś ;P ,jedynie narzekam na zasięg w domu bo Play troche lepszy ma.

Pozdrawiam :)
 #1084093  autor: sharphil
 16 lis 2019, 22:57
Hurrra! 👏 Choć awans mamy już w kieszeni wygrana Biało-Czerwonych cieszy jak zawsze. Brawo Krychowiak, Brawo Piątek 🏆 Nasi piłkarze wygrali 2-1, a Wy z tej okazji dostajecie od nas 2 GB internetu! 🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉
Jak skorzystać? 🙌 Wyślijcie SMS-a o treści BRAWOPL pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem Twojego planu taryfowego, max 0,20zł). Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać w ciągu 24 godz. od publikacji tego posta. Promocyjne GB ważne 3 dni od daty aktywacji, obowiązują tylko w kraju. Promocja dostępna w ofercie na abonament i w ofercie na kartę.
 #1084295  autor: Remington
 20 lis 2019, 14:07
sharphil pisze:
16 lis 2019, 22:57
Promocja dostępna w ofercie na abonament i w ofercie na kartę.

Flex i Mix też? Nie piszą o wykluczeniu abonamentów firmowych, czyżby teraz te promocje też je obejmowały?
 #1084297  autor: Robin560
 20 lis 2019, 15:03
flex nie działa

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen: