DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 3 z 28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 28
 #986576  autor: Johnny
 31 mar 2018, 17:34
Zmieniałeś tylko taryfę Play na FM, czy przenosiłeś numer od innego operatora?
BzP uruchamiałeś przez Play24 czy kodem?
Po jakim czasie od zmiany taryfy go uruchamiałeś?
 #986582  autor: sa
 31 mar 2018, 17:49
Johnny jak miał fresha to od innego opa nie mógł przenieść chyba że zrobił to...kilka lat temu bo od lat jest taryfa play na kartę RWK jak zastępująca fresha.
piotr_poznan1 Tak otrzymanie bonusu przy zmianie taryf za playa na RBM czy Fakta to przypadek czytaj błąd systemowy w play.Jak widać takie przypadki korzystne dla użytkowników w play przez awarie i serwisowanie kodów i P24 ciągle się zdarzają i cieszmy się z tego.
 #986597  autor: jamto02
 31 mar 2018, 18:50
Ja przenosiłem 2 nr
1. Virgin>play>FM i dostałem 200 zł ale to był mój błąd bo za bardzo się pośpieszyłem i zaliczyło mi bonus Playa
2. Virgin>Play>FM odczekałem jak należy i dostałem 500 zł
Trzeci nr przeniosę na dniach bo owe 200 zł mi się kończy i sam jestem ciekaw jak się to skończy.
Robiłem kodem potem poprzez stronę www, podkreślam ze trzeba poczekać aż system w pełni przestawi na FM najlepiej wylogować się i raz jeszcze zalogować. Dopóki nie pojawi się 500 zł nie ma co uaktywniać bonusu no chyba że... Ja właśnie myślałem że ... i pośpiesznie włączyłem gdy pokazywało 200 zł. Potem pojawiło się 500 zł ale oczywiście system nie pozwolił włączyć bonusu drugi raz.
 #986794  autor: jovi123
 02 kwie 2018, 19:09
czyli jeśli za dwa tygodnie kończy się bonus w play 500zł to po przejściu do fakt przez infolinie można wejść w 500 ponownie? czy trzeba zmigrować gdzieś na jakiś czas
 #986797  autor: Medelles
 02 kwie 2018, 19:29
24bis24 pisze:Przejście z Play do Fakt nie uprawnia do bonusu
Nie uprawnia wg regulaminu, ale bonus zostanie przyznany przy takim przejsciu pod warunkiem, ze wczesniej nie odebralo sie bonusu w Play. Gdy otrzymalo sie juz bonus w Play i mamy ochote na bonus w Fakt, trzeba migrowac do innej sieci i wrocic do Play, zmienic taryfe na Fakt i wtedy aktywujemy bonus, ktory zostanie przyznany.
 #986851  autor: Ricki1980
 03 kwie 2018, 10:14
Dobrze rozumiem, że bez ceregieli z dostepem do kart SIM można przenieść numer z innej sieci do Play, następnie do Faktu i odebrać bonus 500 zł plus internet na 5 miesięcy?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 #987780  autor: PawlusG
 08 kwie 2018, 01:12
jamto02 pisze:Robiłem kodem potem poprzez stronę www, podkreślam ze trzeba poczekać aż system w pełni przestawi na FM najlepiej wylogować się i raz jeszcze zalogować. Dopóki nie pojawi się 500 zł nie ma co uaktywniać bonusu no chyba że... Ja właśnie myślałem że ... i pośpiesznie włączyłem gdy pokazywało 200 zł. Potem pojawiło się 500 zł ale oczywiście system nie pozwolił włączyć bonusu drugi raz.
Próżno u mnie szukać starterów Fakt, ale z Play nie ma problemu. Rozumiem, że po przeniesieniu numeru do Play, można od razu (czy też może w ciągu 24h) wklepać kod i przenieść się do Faktu. Ile czasu trzeba odczekać od uruchomienia taryfy Fakt do momentu wklepania kodu na bonus 500 zł, żeby wszystko dobrze zadziałało?

:)
 #987785  autor: Gregrin
 08 kwie 2018, 01:30
PawlusG pisze:można od razu (czy też może w ciągu 24h) wklepać kod i przenieść się do Faktu.
Po zmianie taryfy to jakieś 4h i w przypadku przeniesienia to chyba podobnie. Jeśli będzie komunikat ze inna operacja jest w trakcie realizacji to trzeba czekać. Jak jakiś ze nie przyjęło kodu to próbować kilka razy.
PawlusG pisze:Ile czasu trzeba odczekać od uruchomienia taryfy Fakt do momentu wklepania kodu na bonus 500 zł, żeby wszystko dobrze zadziałało?
Chyba kilka minut. Ktos mówił ze w play 24 najpierw mu się bonus 200zl pokazał i go uruchomił a następnie pokazał się ten 500zl i już nie można go było uruchomić. Jeśli uruchamiane będzie kodem to można chyba od razu bo są chyba inne kody na 200zl i na 500zl wiec ważne żeby wbijać prawidłowy ;)
 #987898  autor: PawlusG
 08 kwie 2018, 19:41
To dobra wiadomość, bo kończy mi się karta z Orange Free, więc na 5 miesięcy by był Fakt, ale w żadnym salonie u mnie nie mieli właściwych kart i chcieli przenosić tylko do Play na Kartę :)

:)
 #987958  autor: jamto02
 09 kwie 2018, 10:01
Ktos mówił ze w play 24 najpierw mu się bonus 200zl pokazał i go uruchomił a następnie pokazał się ten 500zl i już nie można go było uruchomić. Jeśli uruchamiane będzie kodem to można chyba od razu bo są chyba inne kody na 200zl i na 500zl wiec ważne żeby wbijać prawidłowy ;)
ja to pisałem i potwierdzam. Po prostu trzeba odczekać aż pokaże się 500 zł. a cała strona zmieni się na czerwone litery. Robiłem to już uważniej podczas drugiej aktywacji. Nie wiem czy to zasada ale po wylogowaniu i ponownym zalogowaniu było tak jak trzeba.
  • Strona 3 z 28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 28