DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 16 z 28
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 28
 #1025123  autor: KR2615
 11 paź 2018, 08:42
Jak z automatu? Jeśli się nie mylę, żeby dostać te 20GB trzeba wklepać kod który uniemożliwia po przejściu do Faktu odebranie 50GB. Co więcej, bonus 20GB przepada po zmianie taryfy
 #1025210  autor: musiolek
 11 paź 2018, 16:52
Johnny pisze:20GB na 90 dni to BzR który można zsumować z BzP w przypadku bezpośredniego przeniesienia MNP do FM
Przeniosłem dwa numery z NJU bezpośrednio do FAKTu, ale kart jeszcze nie aktywowałem. Możesz mi napisać jak po kolei włączyć oba bonusy, tzn. 20gb oraz 50gb tak żebym mógł wykorzystać oba. I potwierdź, że jesteś absolutnie pewny, że w tym przypadku włączenie tych 20gb nie uniemożliwi mi późniejszego włączenia pakietu 50gb. Jesteś tego pewny na sto procent?
 #1025258  autor: wodzu177
 11 paź 2018, 23:25
To jest te 20 GB na 90 dni co w tym linku https://www.faktmobile.pl/wp-content/up ... zl-002.jpg . Przynajmniej tak wynikało z treści smsa którego otrzymałem. Przeniesienie musi być bezpośrednio od sieci W3 lub VM, aby dostać te 20 GB. Aktywuje się automatycznie po aktywacji karty sim w ciągu kilkunastu minut.

Nokia-6610/LG-KG275/Siemens-A52/A57/mitsubishi trium Eclipse i wiele innych prawie muzealnych modeli.
 #1025262  autor: wodzu177
 12 paź 2018, 01:43
Dostałem w lipcu za free po odpaleniu nowej karty sim na której był przeniesiony numer z Plusa. Pakiet ten był za free na 90 dni. Aktywował się jakieś 5 minut po odpaleniu karty sim. Karty nie doładowywałem. Po godzinie wpisałem kod na BZP i się pakiet zsumował czyli 20 GB + 50 GB co razem daje 70 GB.
Z tego do tej pory wykorzystałem tylko około 3 GB bo telefonu używam prawie tylko do dzwonienia a do internetu rzadko.

PS. Ten pakiet jest za free. Jak np kupisz starter za 5 zł to pakiet dają za darmo i tego 5 zł nie ubywa i zostaje na koncie.

Ja miałem ten pakiet po przeniesieniu. Pewnie jest u nich błąd systemowy bo jeśli się nie mylę to w regulaminie tego pakietu jest napisane że przysługuje on po zakupie startera za 5 zł, natomiast w regulaminie nic nie pisze chyba o przeniesieniu numeru, więc pewnie błąd na naszą korzyść. Pozdrawiam.

Nokia-6610/LG-KG275/Siemens-A52/A57/mitsubishi trium Eclipse i wiele innych prawie muzealnych modeli.
 #1026670  autor: adbadbad
 17 paź 2018, 18:13
Fajne te pakiety internetu w Fakt Mobile, za przeniesienie dają 20GB na 90 dni i dodatkowo mozna wlaczyc drugi bonus za przeniesienie wazny 150 dni czyli w sumie 70GB za friko, ponadto np 20GB za 10zł na 30 dni też dobra opcja.

Obrazek
 #1026697  autor: TomLee
 17 paź 2018, 19:59
Piszcie o tym więcej a najlepiej w kółko to samo to zobaczycie efekt :). Ile razy można pisać o tym samym bo komuś nie chce się przeczytać kilku postów do tyłu. Proponuję, żeby nie ciągnąć już tego wątku. Wszystko zostało opisane.
 #1028338  autor: przemo_one
 24 paź 2018, 20:48
Podzielę się moimi spostrzeżeniami odnośnie przenoszenia numeru. Pod koniec września byłem w salonie Play własnościowym i niestety nie mogłem przenieść nru do Fakt ani RedBull. Była tylko oferta Play na Kartę Start. Spojrzałem na ekran konsultantki i prawda. Brak ofert do przeniesienia Orange na kartę w innych opcjach.
 #1031765  autor: stobczyk1985
 30 paź 2018, 18:02
W tym tygodniu zamówiłem do salonu PLAY w swoim mieście 30 starterów FM. Zakupiłem 30 starterów NJU i zarejestrowałem, następnie aktywowałem. Za kilka dnie przenoszę numery NJU do FAKT (jak dojdą). Moje pytanie brzmi czy dobrze rozumie: Bonus BZP 500/50GB mogę odebrać w przeciagu trzech lat od AKTYWACJI (NIE MYLIĆ REJESTRACJI) numeru czyli włożeniu karty w telefon i np. wykonaniu pierwszego połączenia bo tyle mam czasu na AKTYWACJE numeru po rejestracji. Rozumie także ze nawet jeżeli np z dniem 01.01.2019 promocja BZP się skończy ja mimo to będę mógł za 3 lata odebrać BZP ponieważ numer zarejestrowałem w okresie gdy promocja była i należy mi się jej odbiór???

Dobrze rozumie.
 #1031768  autor: ign123
 30 paź 2018, 18:26
stobczyk1985 pisze:Bonus BZP 500/50GB mogę odebrać w przeciagu trzech lat od AKTYWACJI
Nie,
Aktywacja Zestawu Startowego Fakt Mobile jest możliwa ciągu 2 lat od momentu przeniesienia numeru.
stobczyk1985 pisze:jeżeli np z dniem 01.01.2019 promocja BZP się skończy ja mimo to będę mógł za 3 lata odebrać BZP
Nie,
Niniejsza Oferta Promocyjna skierowana jest do osób które w okresie obowiązywania niniejszej Oferty Promocyjnej złożą wniosek o przeniesienie numeru telefonu od swojego dotychczasowego operatora do Oferty Fakt Mobile
czyli: warunkiem skorzystania z promocji jest przeniesienie numeru w czasie jej obowiązywania, ale jeśli zostanie wycofana to nie będziesz mógł z niej skorzystać.
Polecam regulamin promocji BzP w FM.
 #1031769  autor: stobczyk1985
 30 paź 2018, 18:54
Niniejsza Oferta Promocyjna skierowana jest do osób które w okresie obowiązywania niniejszej Oferty Promocyjnej złożą wniosek o przeniesienie numeru telefonu od swojego dotychczasowego operatora do Oferty Fakt Mobile.
czyli: warunkiem skorzystania z promocji jest przeniesienie numeru w czasie jej obowiązywania, ale jeśli zostanie wycofana to nie będziesz mógł z niej skorzystać.
Ale defacto numer zostanie przeniesiony w czasie trwania promocji lecz karta zostanie aktywowana powiedzmy po jej zakończeniu. Moim zdaniem się należy:-)
  • Strona 16 z 28
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 28
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 28