DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1129878  autor: vkjcsakjvcjk
 31 mar 2022, 08:29
Mam pytanie, czy w taryfie "na start" nadal te 100GB znika z apki po miesiącu od aktywacji numeru? Bo tyle tych internetów teraz dają,że żal mi teraz odpalać tylko później trzeba się boksować z konsultantem w zależności na kogo się trafi. Z drugiej strony na innym numerze aktywowanym w grudniu promocja jest cały czas dostępna tylko po włączeniu wyskakuje komunikat, że skorzystać można raz więc może już to naprawili.
 #1129881  autor: babciagienia1p
 31 mar 2022, 08:48
@vkjcsakjvcjk
Jeśli piszesz o taryfie przenosinowej Playa (Play na Kartę Start), to nie można w niej uruchomić 100 GB na start. Aktywacja100 GB jest możliwa dopiero po zmianie taryfy na Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę odNOWA, RBM SieMa na Kartę, RBM SieMa PL na Kartę, Internet na Kartę lub Internet na Kartę 2.0. Aktualny termin promocji - do 30 czerwca 2022. Do tej pory była przedłużana, ale regulaminowym warunkiem jest aktywacja startera w okresie promocji.
 #1129915  autor: vkjcsakjvcjk
 31 mar 2022, 15:25
babciagienia1p pisze:
31 mar 2022, 08:48
@vkjcsakjvcjk
Jeśli piszesz o taryfie przenosinowej Playa (Play na Kartę Start), to nie można w niej uruchomić 100 GB na start. Aktywacja100 GB jest możliwa dopiero po zmianie taryfy na Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę odNOWA, RBM SieMa na Kartę, RBM SieMa PL na Kartę, Internet na Kartę lub Internet na Kartę 2.0. Aktualny termin promocji - do 30 czerwca 2022. Do tej pory była przedłużana, ale regulaminowym warunkiem jest aktywacja startera w okresie promocji.
Skąd ta informacja ja już jedną kartę w ramach obowiązującej promocji odpalałem normalnie. Wiesz to, że ona jest pominięta w regulaminie to akurat nic nowego. Było tak od zawsze i zawsze działało. Tylko, że na jesień tamtego roku po miesiącu znikała możliwość włączenia z apki i trzeba było z konsulatem załatwiać. Mi włączyli bez problemu ale ktoś pisał, że były jakieś opory . Wszystko zależy na kogo się trafi. Jaki miałoby to sens gdyby ta promocja nie obowiązywała numeru po przeniesieniu? Dla każdego operator klient który przenosi swój numer to skarb. ;)
 #1129920  autor: babciagienia1p
 31 mar 2022, 16:33
@vkjcsakjvcjk
Przenosiłam w obecnym okresie promocyjnym, zarówno do Playa jak i do RBM. W obu przypadkach nie było możliwości aktywowania 100 GB na start, w taryfach przenosinowych, z poziomu aplikacji www i mobilnej. Możliwość pojawiała się dopiero po zmianie taryfy. Na infolinię nie dzwoniłam, bo nie widziałam podstaw regulaminowych. Gratuluję trafienia na życzliwych i elastycznych konsultantów.
 #1129921  autor: vkjcsakjvcjk
 31 mar 2022, 16:39
babciagienia1p pisze:
31 mar 2022, 16:33
@vkjcsakjvcjk
Przenosiłam w obecnym okresie promocyjnym, zarówno do Playa jak i do RBM. W obu przypadkach nie było możliwości aktywowania 100 GB na start, w taryfach przenosinowych, z poziomu aplikacji www i mobilnej. Możliwość pojawiała się dopiero po zmianie taryfy. Na infolinię nie dzwoniłam, bo nie widziałam podstaw regulaminowych. Gratuluję trafienia na życzliwych i elastycznych konsultantów.
Ten drugi numer odpaliłem w połowie marca i promocja jest, tylko jak wchodzisz do apki to z automatu masz pakiety cykliczne zaznaczone wystarczy przełączyć na jednorazowe, może o to chodzi.
 #1130971  autor: babciagienia1p
 05 maja 2022, 20:21
@atlantydas
Z moich doświadczeń - w Plusie na kartę nie można zachomikować nieaktywnego leżaka, bo różne terminy biegną natychmiast po przeniesieniu, bez względu czy karta była włożona do telefonu czy nie...
Aczkolwiek może czegoś nie potrafiłam zlecić/zrobić...
 #1139964  autor: neotele
 17 gru 2022, 16:28
Od jakiegoś czasu nie ma tych informacji (choć dawno temu była), ale jak swego czasu pisał @Karlos20, Bonus za przeniesienie do RBM (a także w Fakt) nie został odwołany, więc ciągle istnieje, choć nie ma o tym już słowa na ich stronach.
Przeczytaj kilka postów w wątku viewtopic.php?f=76&t=91655&start=225#p1126721
 #1142507  autor: jamto02
 26 sty 2023, 19:09
Je przenosiłem z Play do FM. Bonus jest na www ale nie da się Go włączyć. Myślę ze powodem jest to, że przy przenosinach do Play (kiedyś tam) został On wykorzystany. Play daje Go raz na cały żywot nr. widać ze przekłada się to także na FM.
 #1142510  autor: babciagienia1p
 26 sty 2023, 19:39
@jamto02
Zgłoś na infolinii lub czacie, że nie możesz aktywować BzP - uruchomią Ci ręcznie. Często zdarza się, że nie można go uruchomić z poziomu aplikacji. Bonusy są niezależne w Playu, RBM i Fakcie. Można dostać trzy na tym samym numerze (po jednym w każdej taryfie). W przerwach trzeba zaliczyć innego operatora.
 #1142513  autor: jamto02
 26 sty 2023, 20:20
No ale u mnie przerwy nie było. Z Play poszedł od razu do FM. Jesteś pewny że powinienem dostać? Zaznaczę że przenosiłem przez www.
Wnioskuję że przechodząc do FM można po drodze wpaść do RBM i też wyrwać bonus?
Jest jakiś kod na odpalenie bonusa? Tak jeszcze bym spróbował bo i co mi szkodzi....

PS Nie widzę u ich czatu jest tylko formularz zgłoszeniowy. Nie lubię osobiście rozmawiać z pozycji cebularza :oops: