DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1139964  autor: neotele
 17 gru 2022, 16:28
Od jakiegoś czasu nie ma tych informacji (choć dawno temu była), ale jak swego czasu pisał @Karlos20, Bonus za przeniesienie do RBM (a także w Fakt) nie został odwołany, więc ciągle istnieje, choć nie ma o tym już słowa na ich stronach.
Przeczytaj kilka postów w wątku viewtopic.php?f=76&t=91655&start=225#p1126721
 #1142507  autor: jamto02
 26 sty 2023, 19:09
Je przenosiłem z Play do FM. Bonus jest na www ale nie da się Go włączyć. Myślę ze powodem jest to, że przy przenosinach do Play (kiedyś tam) został On wykorzystany. Play daje Go raz na cały żywot nr. widać ze przekłada się to także na FM.
 #1142510  autor: babciagienia1p
 26 sty 2023, 19:39
@jamto02
Zgłoś na infolinii lub czacie, że nie możesz aktywować BzP - uruchomią Ci ręcznie. Często zdarza się, że nie można go uruchomić z poziomu aplikacji. Bonusy są niezależne w Playu, RBM i Fakcie. Można dostać trzy na tym samym numerze (po jednym w każdej taryfie). W przerwach trzeba zaliczyć innego operatora.
 #1142513  autor: jamto02
 26 sty 2023, 20:20
No ale u mnie przerwy nie było. Z Play poszedł od razu do FM. Jesteś pewny że powinienem dostać? Zaznaczę że przenosiłem przez www.
Wnioskuję że przechodząc do FM można po drodze wpaść do RBM i też wyrwać bonus?
Jest jakiś kod na odpalenie bonusa? Tak jeszcze bym spróbował bo i co mi szkodzi....

PS Nie widzę u ich czatu jest tylko formularz zgłoszeniowy. Nie lubię osobiście rozmawiać z pozycji cebularza :oops:
 #1142524  autor: babciagienia1p
 27 sty 2023, 03:23
@jamto02
Jeśli nie było przerwy - u innego operatora - między bonusem w Playu a bonusem w Fakcie, nie dostaniesz bonusa. Szybka migracja z Playa do Faktu (nawet bez korzystania z usług w Playu) też może być pretekstem do nie przyznania BzP.
Jest kod *111*340*1#, jest SMS o treści START.340 na numer 111, jest menu *111#, ale te wszystkie sposoby dadzą Ci taką samą odpowiedź jak w aplikacji i na www.
Jeśli masz problem z werbalizacją potrzeb, możesz spróbować przez czat Playa w aplikacjach (www i mobilna) lub wysłać e-mail, jednak polecam kontakt bezpośredni.
Ciekawostka - GB z BzP aktywowanego ręcznie, po zgłoszeniu na infolinii, można przedłużać kodami z gazety.
 #1147816  autor: mirekK
 14 kwie 2023, 18:33
Promo w Play i FM już nie działa, autorze prośba o aktualizację pierwszej strony.

Przy okazji gdzie przenieść nr z PLUSH żeby jak najdłużej bez doładowania mógł przeleżakować ?
 #1147817  autor: Karlos20
 14 kwie 2023, 19:08
mirekK: doładuj Plusha za 5 zł, kup usługę Konto Ważne Rok w Plushu kodem *121*11*365# i tyle. Wówczas łącznie będziesz mieć 3 lata na przychodzące (ważność się nie sumuje przy wielokrotnym włączeniu, więc wystarczy raz to włączyć).

Ewentualnie OFNK - na start po otrzymaniu startera MNP masz RWK + dodatkowo 93 dni na Okres Pasywny, ale jeśli odpłatnie wydłużysz za 29 zł o kolejny rok, to okres życia numeru odpowiednio wydłużysz każdorazowo o rok.
Tylko opcja za 29 zł - zarówno w Orange (wydłużasz tam też GB z doładowań) jak i w Plusie / Plushu daje wydłużenie życie numeru o kolejny rok. Ważność się sumuje przy wielokrotnej aktywacji usługi, ale to w Plusie możesz być dłużej w okresie pasywnym karty (na odbieranie połączeń) bez wydawania dużej kasy na to (wystarczy 5 zł doładowania w taryfie "Prosto Na Kartę" lub kupić usługę za 5 zł w Plushu - jak wyżej).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1147824  autor: mirekK
 14 kwie 2023, 21:08
Dzięki! Wstępny plan był żeby wyjść z Plush i wrócić w celu ponownego skorzystania z bonusa no limit przez 3 mies. W BOK powiedzieli, że nie ma okresu karencji zatem myślałem, że to zrobię. W międzyczasie dziś okazało się, że mam jeszcze jedną kartę do dzwonienia i internetu ważna przez jeszcze ok 8-9 mies zatem chyba jak radzisz, jeśli w międzyczasie nie pojawi się żadna ciekawa oferta zostawię ten nr jeszcze w Plush i uruchomię za 5 pln 1 RWK.
 #1148457  autor: dajcynk
 23 kwie 2023, 18:30
mirekK pisze:
14 kwie 2023, 18:33
Promo w Play i FM już nie działa, autorze prośba o aktualizację pierwszej strony.

Przy okazji gdzie przenieść nr z PLUSH żeby jak najdłużej bez doładowania mógł przeleżakować ?
Pomo za przeniesienie numeru do Fakt Mobile działa. Przeniosłem 2 numery i rdostałem bonus, ale musiałem zgłosić włączenie na infolinii.
 #1149595  autor: columbo
 11 maja 2023, 16:50
dajcynk pisze:
23 kwie 2023, 18:30
Pomo za przeniesienie numeru do Fakt Mobile działa. Przeniosłem 2 numery i rdostałem bonus, ale musiałem zgłosić włączenie na infolinii.
Ale co dostałeś? RWK i pakiet złotówek? W sumie można się powoływać tylko na regulamin który jest gdzieś tam na stronie.
 #1149604  autor: macqmacq
 11 maja 2023, 18:05
columbo pisze:
11 maja 2023, 16:50
dajcynk pisze:
23 kwie 2023, 18:30
Pomo za przeniesienie numeru do Fakt Mobile działa. Przeniosłem 2 numery i rdostałem bonus, ale musiałem zgłosić włączenie na infolinii.
Ale co dostałeś? RWK i pakiet złotówek? W sumie można się powoływać tylko na regulamin który jest gdzieś tam na stronie.
Zgodnie z regulaminem dostaje się promocyjne 200zł, (które działają w usłudze 15zł/mc, więc można mieć prawie 3 m-ce no-limit na rozmowy i SMS-y), 20GB oraz RWK. A nie gdzieś na stronie, tylko tutaj!: http://ocdn.eu/special/Faktmobile/Regul ... 2.2019.pdf
 #1156755  autor: MariuszY
 31 sie 2023, 11:37
mateo1995 pisze:
31 sie 2023, 11:16
Miałem na myśli jakieś promocje w innych sieciach gdzie przenosząc numer można wyrwać promocyjne 3 miesiące No Limitu rozmów i smsów oraz przynajmniej 150GB/mc i nie ma takich problemów z przyznawaniem tego jak w Plusie.
Z funkcjonujących obecnie promocji na NL znam tylko Plusa/Plusha i a2mobile. Nie wiem co jeszcze zostało z bonusu za przeniesienie do Faktu - ponoć niektórym udało się go wyrwać po tym jak Play zlikwidował go w macierzystych taryfach, ale tam z kolei paczka danych do wzięcia i tak wychodzi blado. Z kolei VM - tam na skutek błędu systemowego można wyrwać sporo bez doładowania, tylko ciężko się do nich przenieść. Tak czy inaczej - aż 3 miesiące tylko z Polkomtela.
 #1161193  autor: pillsxp
 02 gru 2023, 14:30
Z tego co patrzyłem w Orange za przeniesienie numeru dostępna jest usługa wszystko bez limitu za 15 zł.
Czy jeszcze są jakieś inne sieci które dają tanio pakiety bez limitu z pakietem internetu powyżej 20 GB?

http://www.speedtest.net/result/5506414441.png
Plus LTE na 1800, nadajnik ok 10 KM ode mnie na Huawei B593s-22.