DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy określone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy określone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 8 z 16
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 16
 #1079101  autor: abrams
 23 sie 2019, 21:53
Karlos20 pisze:
14 lip 2019, 22:56
od momentu przeniesienia numeru do Play w ofercie na kartę, regulaminowo jest 30 dni na odpalenie bonusu, później promocja staje się niemożliwa do włączenia.

Trochę mnie zmroziłeś.
Mam dwie karty przeniesione z: Heyah do Play i z T-M do Fakt (kwiecień/maj 2019r) i ani razu nie włożone do fona/modemu (Play na Kartę Starter i Fakt czerwona, SIMki nie wyłamane nawet z plastiku) i na razie je odłożyłem na zimę, bo jak pamiętam na aktywację jest coś 2-3 lat. Tyle nie będę czekał ale chyba jedyne ryzyko jakie jest to, że mogą wycofać bonusy 20G/200zł/60dni/RWK ?

Więc raczej powinno być tak: owszem, po przeniesieniu ale te 30 dni jest liczone od dnia AKTYWACJI karty w Play czy Fakt Mobile a nie od momentu zrealizowania przeniesienia ?

EDIT:
@ mediolan "przeniosłem numer do play..( z orange) a tutaj "aktywowałeś już pakiet bonusowy" - fakt miałem go w fakt mobile , czyli 1 raz na jedno życie karty dają teraz"

@unnameduser "Zgadza się, wcześniej można było przenosić do oporu, ale to ucięli."

Czyli jak już wcześniej przeniosłem całkiem inne karty (inne numery telefonu)
1x z TM do Play
1x z TM do Fakt
i wykorzystałem na nich bonus 20/200/RWK to i tak jestem utopiony, bo jak rozumiem, od jakiegoś czasu przyznają jeden bonus na jeden PESEL ? :cry:
Czy może to o czym piszą mediolan & unnameduser dotyczy przenoszonego numeru telefonu (Play już pamięta, że taki numer bonus kiedyś dostał) ?
Ostatnio zmieniony 23 sie 2019, 22:25 przez abrams, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1079106  autor: jarekt
 23 sie 2019, 22:16
Pisałem już o tym kilkadziesiąt razy, ale może wypada przypomnieć:
- od przeniesienia numeru mamy 2/3 lata (zależy od submarki) na Aktywację karty,
- od Aktywacji karty mamy 30 dni na odbiór BzP,
- przy czym po Aktywacji karty, jeśli nie doładujemy konta, to wychodzące są ważne tylko 5/7/10 dni i po tym terminie nie można odebrać BzP, bo muszą być ważne wychodzące - trzeba wtedy doładować konto za 5zł.

A @Karlos20 po prostu zrobił babola - czasami mu się zdarza :).
 #1079113  autor: abrams
 23 sie 2019, 22:53
jarekt pisze:
23 sie 2019, 22:16
Pisałem już o tym kilkadziesiąt razy (...) A @Karlos20 po prostu zrobił babola - czasami mu się zdarza :).
Sam widzisz, że pewnie przez te "kilkadziesiąt razy" dobrze zapamiętałem ale dzięki za przypomnienie-sprostowanie, jednak przez jednego Karlosa20 to ciary przeze mnie przeszły :wink:

Znalazłem też odpowiedź na drugą część wątpilwości:
@ jamto02 "Ostatnio Play ściął możliwość ponownego zgarnięcia bonusu na tym samym nr (...) Do Play 200 zł , 20 GB na 2 mieś. Ograniczenie , tylko raz na ten sam nr"
viewtopic.php?f=76&t=129367
 #1079414  autor: mediolan
 28 sie 2019, 16:15
]@abrams - ta to wygląda że bonus raz na numer w Play...i co ważne nie wiem czy widzieliście statystyki migracji

https://komorkomat.pl/raport-przeniesie ... rtal-2019/ play po tyłu dostał mocno a to nie koniec zabawy
 #1079440  autor: Karlos20
 28 sie 2019, 22:31
Kumpel z pracy przeniósł nr do Play i nie otrzymał już bonusu, bo już wcześniej był w tej sieci (rok temu). Bardzo brzydko Play...

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1079623  autor: Karlos20
 01 wrz 2019, 11:05
pakierhakierxd: Niektórzy nie chcą płacić 30 zł za same SMSy i sporą paczkę neta.
Ty chcesz dużo neta i minut do wszystkich - weźmiesz ofertę za 25-30 zł/mies.
Ja chce wszystko nielimitowane i dużo GB - biorę np Flexa za 30 zł/mies.
Inna osoba głównie pisze SMSy - weźmie Formułę SMS za 7 zł/mies.
Bonus za przeniesienie nr w Play/RBM/Fakt to tylko dodatek na max 2 miesiące, to czas na wybór oferty.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1079664  autor: Karlos20
 01 wrz 2019, 21:54
TomLee: A dlaczego? Tym bardziej, że Play aktualnie tylko raz na dany nr telefonu ten bonus przyznaje. Wcześniej "nagradzali" osoby skaczące z sieci do sieci. Bonus powinien być czasem do wyboru głównych elementów oferty pakietów i usług. Zdecydujesz się na daną taryfę czy pakiet nielimitowany, to bonus straci na ważności i znaczeniu, tym bardziej, że zmiana taryfy kasuje środki (bez kasy głównej). Wiadomo, środki są ważne krótko, a z opcją limitowanych pakietów nie poznasz swoich potrzeb w pełni.
200 zł to niecałe 690 minut po stawce 29 gr wymienne na 2222 SMSy lub nieco ponad 1000 MMSów, w Fakt Mobile to 1333 minut wymienne na tyle samo SMS i MMS.
Kto dużo dzwoni czy pisze SMSów, może wybrać pakiety SOLO M lub SOLO L jeśli nie chce liczyć gigabajtów.
Trzeba też pamiętać, że niektóre pakiety odpalimy tylko krótkim kodem czy SMSem. No i warto doładować konto.
RWK dawane w ramach bonusu za przeniesienie nic nie da, bo jeśli ktoś przeniesie się do Play dla SMSów za 7 zł/mies. i tak musi zmienić taryfę na Formułę Play Na Kartę, bo w PNK Start takiego pakietu nie znajdzie - owszem, może wykupić za 10 zł/mies. ale to już 3 zł straty miesięcznie.
W innych sieciach nie musisz zmieniać taryfy, bo odpowiedni pakiet może sobie włączyć nawet równolegle z promocjami, np. w Orange czy Plush.
Prawda jest taka: Play nie jest już konkurencyjny z resztą sieci z opcjami na kartę. Z najlepszych stali się najgorsi.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1080027  autor: pablo82
 08 wrz 2019, 08:23
Bo pewnie już kiedyś wykorzystałeś bonus za przeniesienie tego numeru do sieci Play, a już w Play dwa razy nie można uzyskać bonusu za przeniesienie na tym samym numerze telefonu.
 #1080031  autor: 24bis24
 08 wrz 2019, 10:27
adbadbad pisze:
08 wrz 2019, 02:00
czemu tak sie dzieje? :(
Takie na siłę ciągnięcie tego forum. Doskonale wiesz czemu tak jest. Sam wielokrotnie to wyjaśniałeś używając do tego innego nicka.
Przy każdej próbie aktywacji jakiegokolwiek pakietu (zakupie) pokazywał się taki napis.
adbadbad pisze:
08 wrz 2019, 02:00
Obrazek
już wszystko wróciło do normy, działa poprawnie.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1080098  autor: macqmacq
 09 wrz 2019, 19:13
adbadbad pisze:@24bis24 , jakiego innego nicka? na tym forum uzywam tylko tego.
Niestety 24bis24 ma ze sobą jakiś problem, bo mi też pisał o innym nicku... Ja też używam na tym forum tylko i wyłącznie macqmacq, ale on uważa, że nie... Dlatego nie poważam już jego wpisów, bo gociu jest dla mnie niewiarygodny... :smt004
 #1084065  autor: goral2099
 16 lis 2019, 17:31
Witam, mój numer wraca, najpewniej w pn, do Play po roku, czy półtorej w a2. Jak rozumiem skoro wcześniej nie korzystałem z bonusu za przeniesienie, to teraz mogę na niego liczyć? Info z pierwszego postu, o sposobie aktywacji i warunkach jest aktualne?
  • Strona 8 z 16
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 16
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 16