DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy określone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy określone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 2 z 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
 #973601  autor: A_d_e_k
 23 sty 2018, 14:13
Dwa tygodnie temu zleciłem, żeby przenieśli mi numer do Play. Dałem sobie dwa tygodnie, aby wykorzystać pieniądze na koncie. Wczoraj mieli mi przenieść numer do Play, ale tego nie zrobili. Wyczytałem tutaj, że 500 zł już nie ma tylko jest 200 zł. Czy mogę teraz złożyć dyspozycję, aby numer przenieśli do Fakt Mobile, czy muszę złożyć rezygnację z przeniesienia u Orange, czy czekać do końca tygodnia, bo może łaskawie przeniosą? Czy jak już będę w Play i przeniosę numer do W3, to dostanę bonus w Redbull albo w Fakcie czy system zapamiętuje, że już raz odebrałem bonus?
 #973607  autor: neotele
 23 sty 2018, 14:41
@A_d_e_k
Jeśli już numer trafi Ci do Play, to dalsze przeniesienie do FM czy RBM nie da Ci bonusu za przeniesienie.
Jeśli jeszcze Ci nie przenieśli, a zależy Ci na dużym bonusie, to szybko składaj rezygnację z przenoszenia, a potem przenieś nr do FM (sprawdź czy bonus jest aktualny przed przeniesieniem: https://www.faktmobile.pl/obsluga-klien ... kt-mobile/ ).
Z tego co inni pisali, dotychczas przenosiny: Play>W3>P4 dawały bonus .
W regulaminach piszą, że bonus nie przysługuje, jeśli się już wzięło bonus dla danego numeru w tej samej sieci, ale praktycznie (w Play) niektórzy pisali, że dostali bonus ponownie.
 #973610  autor: A_d_e_k
 23 sty 2018, 14:53
Dzięki Neotele za odpowiedz. Dzwoniłem do czterech salonów Play i nie mają kart Fakt Mobile. Więc raczej chyba pozostaje mi czekać na przeniesienie do Play. Wiecie może czy można zrobić tak że się przeniesie do Play i nie odpali bonusu, a potem kodem migracja do Fakt Mobile i bonus zostanie przyznany? Bo jeżeli musi być osobna karta Fakt Mobile to na tą chwilę w moim mieście takiej nie mają.
 #973749  autor: neotele
 23 sty 2018, 23:03
Testuję obecnie internet z Play w ramach (byłego) bonusu 50GB i w porównaniu do moich wcześniejszych doświadczeń z Plus, Orange i T-Mobile jest bardzo kiepsko. Często (może nawet codziennie) coś nie działa, jak powinno, tj., albo zanika LTE, albo prędkość pobierania spada z bonusowego 7 Mbps do poniżej 1 Mbps, albo ping rośnie z ok 30ms do 140ms.
Pytanie do użytkowników Play: Czy takie problemy to norma w Play, czy też jest to związane z darmowym bonusem 50GB ?
Ostatnio zmieniony 24 sty 2018, 00:03 przez neotele, łącznie zmieniany 1 raz.
 #973750  autor: dwaeuro
 23 sty 2018, 23:06
Wszystko zależy od lokalizacji. Ja np. mam duży problem z Playem w domu, ale za to w pracy jest najlepiej odbierającą siecią.

Nowa Huta Wolne Miasto!
 #973752  autor: jarekt
 23 sty 2018, 23:27
Skoro Play potrafi "wykryć" to 50GB pochodzące z BzP (co jest oczywiście mega proste) i nałożyć na niego regulaminowe ograniczenie 7Mbps, to potrafi również dać mu najniższy priorytet w całej sieci P4 - jak coś ma zwolnić i się przyciąć aby coś innego nie zwolniło i się nie przycięło - to właśnie do odstrzału w pierwszej kolejności będzie to darmowe 50GB (no bo przecież nie abonamentowiec, który słono płaci za 10GB i mu się umowa kończy :)).

Jeśli do tego jeszcze dołożyć być może pechową czy niedobrą lokalizację (słabszy zasięg, duże obciążenie sieci), to z takiego testu dobrych i poprawnych wniosków nie wyciągniesz.

Częściowo zmuszony przez te wszystkie babole i utrudnienia, na razie robię sobie wolne od forum i Telepolis.
 #973761  autor: adacomp
 24 sty 2018, 01:32
Ale ograniczenie 7Mbps można bardzo prosto ściągnąć.
Wystarczy 5zł co 30dni jednorazowo lub cyklicznie :)
  • Strona 2 z 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5