DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 12 z 16
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 16
 #1126485  autor: Karlos20
 06 sty 2022, 16:50
ganger: poczytaj o informacji o likwidacji bonusów w wątku o przedłużeniu złotówek, informowaliśmy o wycofaniu przez Play promocji z dodatkowych promo złotówek za doładowanie w Play24 - promocja została zastąpiona pakietem 5GB na 5 dni oraz opcją doładowań cyklicznych.
Jeśli złotówki masz ważne do dzisiaj, szybko włącz pakiet 10 za 5. Wpisz kod *111*81*1#
Ostatnio zmieniony 06 sty 2022, 17:22 przez Karlos20, łącznie zmieniany 1 raz.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1126489  autor: Karlos20
 06 sty 2022, 17:25
Ganger:
Z dniem 9 grudnia 2021 r. odwołujemy Oferty Promocyjne "15% ekstra za doładowanie przez www.doladowania.play.pl i edoladowaniaplay.pl" oraz "dodatkowe GB za doładowania cykliczne kartą Mastercard". Nie zmienia to sytuacji osób, które przed odwołaniem otrzymały bonusy z ww. ofert, co oznacza, że mogą je wykorzystać do końca okresu ich ważności, ale od dn. 09.12.2021 r. nie otrzymają kolejnych bonusów za doładowania. W miejsce tych promocji wkrótce pojawią się nowe. Zaglądaj na www.play.pl lub na https://doladowania.play.pl/ i dowiedz się co możesz zyskać za doładowanie.
Więc teraz użyj kodu na pakiet 10za5, albo wygadaj te promo złotówki. Jeszcze można zmienić taryfę na Formułę Play Na Kartę i wykorzystać z konta głównego 5 zł na neta poza pakietami, wówczas jednorazowo operator zasili Tobie 5 promo złotówek i przedłuży je na 30 dni.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1126493  autor: ganger
 06 sty 2022, 18:38
Dzięki wielkie za informację, nie wiedziałem że taka niekorzystna zmiana w playu, to wielka szkoda że nie można już przedłużyć środków doładowaniem. Nie wiem komu to szkodziło, jak zachęcało do regularnych doładowań.... Od dłuższego czasu tak robiłem gdyż bardzo mało dzwonię a jeszcze trochę tych środków zostało. Skorzystałem na razie z tego pakietu "10 za 5", ale w dłużej perspektywie przy takim rozwiązaniu zamiast zużywać środki z promocyjnego, będą one jeszcze rosły...
 #1126687  autor: Karlos20
 10 sty 2022, 14:11
neotele: bonusy w RBM nadal obowiązują. Operator w rozbudowanym opisie zachęca do wybrania ich oferty, a szczególnie nowych taryf SieMa / SieMa PL na kartę, gdyż przenosząc numer do Red Bull Mobile, lądujesz w starej taryfie RBM7 MNP, gdzie tam możesz kupić bodajże 100GB za 40 zł na 30 dni i znaleźć kilka dodatkowych darmowych niespodzianek w Play24 USSD *111#

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1126702  autor: Karlos20
 10 sty 2022, 16:32
24bis24: bonus dla RBM jest taki sam, jak dla innych ofert Play (200 zł + 20GB na 60 dni + RWK) i dodatkowe bonusiki darmowe kryjące się pod *111#

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1126703  autor: neotele
 10 sty 2022, 16:58
Karlos20 pisze:
10 sty 2022, 16:32
bonus dla RBM jest taki sam, jak dla innych ofert Play (200 zł + 20GB na 60 dni + RWK)
Długo dziś rozmawiałem na ten temat na chacie Play i po długim oczekiwaniu i wyjaśnianiem sprawy pomiędzy konsultantami Play, otrzymałem ostateczną odpowiedź, że nie ma obecnie bonusów za przeniesienie do RBM (a są jedynie za przeniesienie do Play).
 #1126721  autor: Karlos20
 10 sty 2022, 21:16
neotele: gdyby nie było bonusów za MNP w RBM, wiedzielibyśmy o tym, bo Play o tym dałby znać z 30-dniowym wyprzedzeniem. Nie było takiego info, więc promka działa. Przenosimy w salonie numer, a po aktywacji startera odpalamy krótki kod i otrzymujemy bonus.
Czemu nie możecie pojąć, że konsultanci Play (szczególnie na czacie) kłamią? Mnie też gość okłamał na czacie w sprawie tych 5GB za doładowanie poprzez apkę Play24, które trafiły do salda 108 w taryfie odNOWA i skończyło się reklamacją, gdzie zasileniem 25 zł zamknięto mi gębę (o tym pisałem w wątku o przedłużaniu złotówek i neta).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1126966  autor: asdaf
 17 sty 2022, 17:15
Chcę przenieść numer (nie mój) do "Play". Po przeniesieniu numer trafi pewnie do PnK. Chciałbym aby finalnie numer trafił do Fakt ale chciałbym też aby osoba ta (starsza) pokorzystała jak najwięcej z bonusu 200zl. Czy można i kiedy zmienić taryfę na Fakt aby bonus nie przepadł?
 #1126968  autor: macqmacq
 17 sty 2022, 18:25
To jest największy problem, aby znaleźć punkt play, który ma karty FaktMobile - AWYKONALNE!!!
Po przeniesieniu numeru do Play dostajesz taryfę Play na Kartę Start (ja tak miałem).
Konto ważne 365 dni, ale stawki większe niż w Fakt pewnie 2x. Proponuję wykorzystać te 200zł przez 60 dni, a później zmienić na FaktMobile :smt006
Zmiana na Fakt przed włączeniem 200zł chyba ryzykowne, aczkolwiek nie próbowałem... Są tutaj tacy, co pewnie wiedzą, ale czy powiedzą? :lol:
"Pkt. III. 2
Bonus za przeniesienie numeru – 200 zł i 20 GB nie zostanie przyznany jeśli Użytkownik, przed aktywacją bonusu zmieni Ofertę Play na Kartę, na inną" :roll:
 #1126981  autor: babciagienia1p
 17 sty 2022, 21:34
Podchodząc kazuistycznie, faktycznie będzie ważne 365 dni, na wychodzące, dopiero po aktywowaniu bonusu za przeniesienie.
Bonus można aktywować kodem, 24.play.pl, apką lub przez infolinię. W moich przypadkach na kilku ostatnio przenoszonych numerach kod, 24.play.pl i apka nie zadziałały. Dopiero infolinia. Wygląda jakby trzy pierwsze sposoby były systemowo zablokowane.
Kart Faktu najlepiej szukać telefonicznie i rezerwować. Wtedy w salonach boją się kłamać, że nie mają, bo nie wiedzą kto dzwoni. Jeśli ktoś chce jak najdłużej korzystać z Faktu, niech przenosi bezpośrednio do Faktu. Nie da się zmienić taryfy na Fakt nie tracąc 200,- zł. Można uratować 200,- zł zmieniając RBM i Play startowe na właściwy Play (jedną konkretną taryfę z mykiem @2999).
W RBM i Playu startowych można uruchomić stan darmowy, co oszczędza zużycie 200,- zł w zależności od struktury połączeń.
 #1127005  autor: neotele
 18 sty 2022, 14:04
asdaf pisze:
17 sty 2022, 17:15
Chcę przenieść numer (nie mój) do "Play". Po przeniesieniu numer trafi pewnie do PnK. Chciałbym aby finalnie numer trafił do Fakt ale chciałbym też aby osoba ta (starsza) pokorzystała jak najwięcej z bonusu 200zl. Czy można i kiedy zmienić taryfę na Fakt aby bonus nie przepadł?
Ciągle można. Miał rację @Karlos20, pisząc kilka dni temu, że Bonus za przeniesienie RBM (a także w Fakt) nie został odwołany, więc ciągle istnieje, choć nie ma o tym już słowa na ich stronach.
Po aktywacji karty w telefonie - np. kodem *101#
- przechodzisz do Fakt Mobile kodem *163*12#
- sprawdzasz kodem *111*49*1# w jakiej jesteś taryfie,
- jak już będziesz w taryfie Fakt Mobile, to aktywujesz bonus kodem: *111*340*1#
( lub logujesz się do play24 i uruchamiasz bonus - może pojawić tu się dopiero po kilku godzinach).
 #1127018  autor: babciagienia1p
 18 sty 2022, 19:48
neotele pisze:
10 sty 2022, 16:58
Długo dziś rozmawiałem na ten temat na chacie Play i po długim oczekiwaniu i wyjaśnianiem sprawy pomiędzy konsultantami Play, otrzymałem ostateczną odpowiedź, że nie ma obecnie bonusów za przeniesienie do RBM (a są jedynie za przeniesienie do Play).

Dzisiaj, 18-01-2022, między 17:00 a 18:00 aktywowałam BZP 200/20/60 na karcie RBM 7 MNP. Ku mojej zdziwieniu poszło dużo sprawniej niż ostatnio. Udało się odpalić bezpośrednio na stronie www.24.play.pl. Nie musiałam dzwonić na infolinię. Bonus nadal funkcjonuje.
Numer leżakował od przeniesienia w marcu 2020.
 #1127026  autor: macqmacq
 18 sty 2022, 21:23
neotele pisze:
18 sty 2022, 14:04
asdaf pisze:
17 sty 2022, 17:15
Chcę przenieść numer (nie mój) do "Play". Po przeniesieniu numer trafi pewnie do PnK. Chciałbym aby finalnie numer trafił do Fakt ale chciałbym też aby osoba ta (starsza) pokorzystała jak najwięcej z bonusu 200zl. Czy można i kiedy zmienić taryfę na Fakt aby bonus nie przepadł?
Ciągle można. Miał rację @Karlos20, pisząc kilka dni temu, że Bonus za przeniesienie RBM (a także w Fakt) nie został odwołany, więc ciągle istnieje, choć nie ma o tym już słowa na ich stronach.
Po aktywacji karty w telefonie - np. kodem *101#
- przechodzisz do Fakt Mobile kodem *163*12#
- sprawdzasz kodem *111*49*1# w jakiej jesteś taryfie,
- jak już będziesz w taryfie Fakt Mobile, to aktywujesz bonus kodem: *111*340*1#
( lub logujesz się do play24 i uruchamiasz bonus - może pojawić tu się dopiero po kilku godzinach).
Dajesz gwarancję, że takie działanie teraz jeszcze działa? 8)
 #1127043  autor: neotele
 18 sty 2022, 23:54
macqmacq pisze:Dajesz gwarancję, że takie działanie teraz jeszcze działa?
Tak. Kilka dni temu tak zrobiłem i zadziałało.

Poza tym w Regulaminie tej promocji piszą:
"Operator zastrzega sobie prawo do odwołania niniejszego regulaminu .. Informacja o odwołaniu usługi zostanie opublikowana na stronie internetowej www.play.pl lub www.faktmobile.pl lub w inny sposób podana do wiadomości publicznej."
A że tego publicznego odwołania nie było, więc Regulamin jest ciągle aktywny i wiążący.
  • Strona 12 z 16
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 16
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 16