DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 10 z 16
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 16
 #1091407  autor: babciagienia1p
 08 mar 2020, 16:31
neotele pisze:
08 mar 2020, 13:58
Choć jest też jeden wyjątek (Bonus po 2 miesiącach poza P4).

Wyjątek specyficzny. Najpierw BzP w Fakcie, potem inna sieć 2 miesiące i kilka dni, następnie BzP w Redbullu.
Powtórzę się - bonus w RBM dostałam po telefonie na infolinię i wspólnej analizie regulaminu z konsultantką. Nie ma w nim ani słowa o wcześniejszym skorzystaniu z BZP w innych taryfach niż RBM. Nie byłam też nigdy z tym numerem we właściwym Playu.
 #1098432  autor: abrams
 30 cze 2020, 21:37
Daral7 pisze:
30 cze 2020, 21:13
U mnie po prostu w Play24 nie ma takiej opcji :(
Pamiętam, że przy przechodzeniu do Play dostajesz Play-Starter a włączenie na www (play24, nie apka) było w "Usługi i pakiety"=>"Pakiety" lub "Rozrywka i użyteczne" Jeżeli nie masz to może robią przygotowanie do wycofania z bonusu :?
 #1098504  autor: abrams
 01 lip 2020, 19:42
To ja bym zadzwonił na infolinie Playa i przedstawił sprawę, niech posprawdzają czy wszystko masz OK, czy karta aktywna i poprosił o ręczne uruchomienie bonusów albo złożył reklamację.
ps. rozumiem, że przeniesiony numer jest widoczny na www w play24, jako Play-Starter, widać daty ważności, kwoty zł. itp a zestaw Startowy „Play na Kartę” aktywowałeś i próbowałeś bonus aktywować tym kodem *111*340*1#
To też zrobiłeś ?
"W ramach niniejszej Oferty Promocyjnej, Użytkownik dokonując aktywacji bonusu za przeniesienie numeru do Play na Kartę, w ciągu 30 dni od wykonania pierwszego połączenia po Aktywacji Zestawu Startowego otrzyma następujące bonusy:"
 #1099080  autor: freee55
 11 lip 2020, 11:37
Hej. Przeniosłem numer do Play i na start mam taryfe play na karte start, wiadomo jest bonus 200/20/rwk plus teraz net 100/50. W punkcie dostałem informacje, ze bonus 200/20/rwk dziala tylko w/w taryfie i jeśli przejdę na np Odnowę, to przepada. Mam takie pytanie, bo panowie tu doświadczeni bardziej w tych operacjach, w jakiej kolejności i co włączyć? czy zmieniać na odnowe? Z góry dzięki za pomoc.
 #1099090  autor: Karlos20
 11 lip 2020, 12:50
freee55: wykorzystaj bonus 20GB i 200 zł na promo koncie i zmień taryfę jeśli chcesz. Promocję 50/100GB na start uaktywnisz max do miesiąca od aktywacji nowego startera. Warto zmienić taryfę gdyż w PNK Start prędkość neta w pakietach jest ograniczona do 7 mbps i niczym innym nie wyłączysz tego ograniczenia, nawet promocyjnymi pakietami. Jeśli Tobie to nie przeszkadza, w PNK Start możesz uruchomić wszystkie promocje na tej taryfie, ale ciężko będzie na telefonie z taką prędkością zużyć te 50 lub 100GB na 30 dni.
Dodatkowo masz rok ważności konta jako bonus i w tym czasie możesz dzwonić i pisać do Play totalnie za darmo (0,00 za min i SMS w Play wynika z cennika taryfy).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1099247  autor: areksz
 14 lip 2020, 09:22
Próbowałem przenieść numer na Poczcie Polskiej do p4:
pierwszy raz byłem poproszony poza danymi standardowymi o numer seryjny karty sim dawcy o! Poza numerem telefonu, Peselm dowodem serią adresem JESZCZE NUMER SERYJNY KARTY SIM!
myślałem, że w tym UP się nie znają, zadzwoniłem na infolinie p4 tam nawet nie wiedzą, że na poczcie można się przenieść a na propozycję by to poprawili u swojego partnera biznesowego pan sugerował rozmowę z działem sprzedaży -by tam przenieść numer przez infolinie! na kartę! (p4 zacznijcie szkolić tych swoich pracowników!)
Na infolinii poczty potwierdzili,że numer SERYJNY KARTY SIM DAWCY jest niezbędny! Bez tego się nie da przenieść. To taka relacja jak to NIE działa!
 #1100272  autor: darekka
 29 lip 2020, 14:10
Jakieś głupoty gadają-sam w dniu 28 lipca 2020 byłem przenieść numer z T-mobile do Play w mojej wioskowej filii poczty polskiej(woj.lubelskie) i poszło elegancko mimo, że byłem pierwszym przenoszącym numer. System ładnie prowadzi pracownika Poczty za rękę:
-zeskanuj numer karty SIM(numer nadrukowany na czystej karcie MNP otrzymywanej przy przenosinach do Play-na tą SIMkę wskoczy przenoszony numer).
-podaj numer telefonu do przenosin(na ten numer przychodzi kod sms do potwierdzenia przenosin),
-podaj PESEL właściciela przenoszonego numeru, jego adres email,
-wpisz kod potwierdzający przeniesienie przesłany na przenoszony numer,
-ZATWIERDZ I GOTOWE
System nie pytał o nazwe dawcy,nazwisko i adres właściciela numeru, o numer seryjny karty Sim dawcy, o PUK/PIN ani o inne pierdoły.
Po chwili na przenoszony numer dostajemy smsa z Play o otrzymaniu wniosku o przeniesienie, po czasie od starego operatora, że wpłyną wniosek, a na email od Play info o przyjęciu wniosku z linkiem do sprawdzania jego etapu. Potem przychodzą smsy z aktualizacją statusu przenosin. Dziś równiutko o północy numer zadziałał na otrzymaej SIMce w Play. Jedyny "problem" u mnie to konieczność aktywacji VoLTE/WiFiCalling przez czat, bo automatycznie nie pykło.
Żadnych papierów do podpisywania nie było, a czałość trwała z nauką praktyki przez pracownika kilka minut(robił to pierwszy raz). Słowem lepiej niż w salonie, bo w nim kupa śmieci do podpisania jest!
Ostatnio zmieniony 29 lip 2020, 15:15 przez darekka, łącznie zmieniany 1 raz.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1100275  autor: darekka
 29 lip 2020, 14:30
W zakładce w Play24 "Moje Dane" jest moje imie i nazwisko więc pobierają dane od dawcy no i PESEL.

W taryfie:
Taryfa Play na Kartę Start
Promocja Oferta specjalna dla Super Promocji TYLKO w MNP
Ostatnio zmieniony 29 lip 2020, 14:34 przez darekka, łącznie zmieniany 1 raz.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1100277  autor: Remington
 29 lip 2020, 14:34
Na pewno nie pobierają danych od dawcy.

Do przeniesienia wystarcza sam PESEL, ale nie do rejestracji. Ustawowym wymogiem rejestracji jest imię i nazwisko + PESEL (lub nazwa firmy + REGON). Zobacz co masz na kartce będącej potwierdzeniem rejestracji (o ile Ci ją wydali).
  • Strona 10 z 16
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 16
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 16