DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy określone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy określone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 7 z 16
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 16
 #1075704  autor: Karlos20
 08 lip 2019, 21:04
adbadbad: Niestety nie. Bonus będzie możliwy do włączenia tylko w otrzymanej ze starterem taryfie Play Na Kartę "Start" z darmowymi minutami i SMSami do Play w cenniku oferty, po zmianie taryfy tracimy przyznany bonus, albo stracimy możliwość włączenia BzP.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1076141  autor: Karlos20
 14 lip 2019, 22:56
Aby aktywować jakikolwiek pakiet / usługę, konto musi być ważne na połączenia wychodzące. Doładuj konto za 5 zł i włącz promocje. Trzeba też dodać, że od momentu przeniesienia numeru do Play w ofercie na kartę, regulaminowo jest 30 dni na odpalenie bonusu, później promocja staje się niemożliwa do włączenia.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1077123  autor: mediolan
 26 lip 2019, 15:38
przeniosłem numer do play..( z orange) a tutaj "aktywowałeś już pakiet bonusowy" - fakt miałem go w fakt mobile , czyli 1 raz na jedno życie karty dają teraz
 #1077602  autor: mateo1995
 01 sie 2019, 11:40
czy dostanę bonus, jeśli przeniosę numer do Play i zmienię taryfę na Fakt?
Nie, jeśli zmienisz taryfę przed włączeniem bonusu to w fakcie już nie będzie możliwości go włączyć, jeśli po to w fakcie go stracisz.

Mam kartę na której korzystam z bonusów za przeniesienie dla darmowego no limitu na rozmowy i jej historia przenosin to T-Mobile --> Fakt Mobile(dla 5mc/500zł) --> Plus Elastyczna(dla 3mc z darmowymi rozmowami i smsami) --> a2mobile(na 1 miesiąc) --> Play(dla 2mc/200zł które działa)
Wynika z tego że jednak może być przyznany ponownie przyznany bonus za przeniesienie w Play, no chyba że został przyznany bo wcześnie był od razu przeniesiony na czerwoną kartę fakt mobile.
 #1077608  autor: jamto02
 01 sie 2019, 13:00
mateo1995 pisze:
01 sie 2019, 11:40


Mam kartę na której korzystam z bonusów za przeniesienie dla darmowego no limitu na rozmowy i jej historia przenosin to T-Mobile --> Fakt Mobile(dla 5mc/500zł) --> Plus Elastyczna(dla 3mc z darmowymi rozmowami i smsami) --> a2mobile(na 1 miesiąc) --> Play(dla 2mc/200zł które działa)
Mam pytanie dotyczące Plusa. Żeby mieć 3 mieś. za free musisz zapłacić 25 zł? Tak wywnioskowałem ze strony Plusa
 #1077612  autor: mediolan
 01 sie 2019, 15:46
mateo1995 pisze:
01 sie 2019, 11:40
czy dostanę bonus, jeśli przeniosę numer do Play i zmienię taryfę na Fakt?
Nie, jeśli zmienisz taryfę przed włączeniem bonusu to w fakcie już nie będzie możliwości go włączyć, jeśli po to w fakcie go stracisz.

Mam kartę na której korzystam z bonusów za przeniesienie dla darmowego no limitu na rozmowy i jej historia przenosin to T-Mobile --> Fakt Mobile(dla 5mc/500zł) --> Plus Elastyczna(dla 3mc z darmowymi rozmowami i smsami) --> a2mobile(na 1 miesiąc) --> Play(dla 2mc/200zł które działa)
Wynika z tego że jednak może być przyznany ponownie przyznany bonus za przeniesienie w Play, no chyba że został przyznany bo wcześnie był od razu przeniesiony na czerwoną kartę fakt mobile.
mam pytanie dotycząe plus elastycznej - przeniosłeś a nie musiałeś tam coś doładować choćby 5 zł by wydłużyć bo Za darmo można też włączyć jedną z usług: Rok ważności konta lub Zawsze bez limitu ze wszystkimi w Plusie.
 #1077685  autor: jamto02
 02 sie 2019, 19:59
mateo1995 pisze:
01 sie 2019, 16:21
Przeniosłem nr do Plus Elastyczna i włączyłem kodem *136*11*00# promocję "Rozmawiaj, SMS-uj, MMS-uj bez limitu" za 25 zł. Przez trzy mc się za nią nie płaci, ważność konta wydłużyła się o trzy miesiące.
Czyli te 3 mieś. są całkowicie za free? Przy przenoszenie od razu pracownikowi trzeba wskazać jaką ofertę sie chce w tym przypadku elastyczna? Czy można to potem kodami, apką czy przez konto na stronie www?
 #1077717  autor: unnameduser
 03 sie 2019, 14:36
mateo1995 pisze:
01 sie 2019, 11:40
czy dostanę bonus, jeśli przeniosę numer do Play i zmienię taryfę na Fakt?
Nie, jeśli zmienisz taryfę przed włączeniem bonusu to w fakcie już nie będzie możliwości go włączyć, jeśli po to w fakcie go stracisz.
No to szkoda, wcześniej coś takiego działało.
mateo1995 pisze:
01 sie 2019, 11:40
Mam kartę na której korzystam z bonusów za przeniesienie dla darmowego no limitu na rozmowy i jej historia przenosin to T-Mobile --> Fakt Mobile(dla 5mc/500zł) --> Plus Elastyczna(dla 3mc z darmowymi rozmowami i smsami) --> a2mobile(na 1 miesiąc) --> Play(dla 2mc/200zł które działa)
Wynika z tego że jednak może być przyznany ponownie przyznany bonus za przeniesienie w Play, no chyba że został przyznany bo wcześnie był od razu przeniesiony na czerwoną kartę fakt mobile.
A to ciekawe, ktoś jeszcze miał tak że przeniesienie do Fakt a potem do Play (lub na odwrót) pozwala odebrać dwukrotnie bonus?

LuiN pisze:Desktopowa wersja Telepolis to ostatnia rzecz na której się skupiamy.
 #1077791  autor: neotele
 05 sie 2019, 12:55
mateo1995 pisze:
01 sie 2019, 11:40
czy dostanę bonus, jeśli przeniosę numer do Play i zmienię taryfę na Fakt?
Nie, jeśli zmienisz taryfę przed włączeniem bonusu to w fakcie już nie będzie możliwości go włączyć, jeśli po to w fakcie go stracisz.
Czy osobiście przydarzyło Ci się, że na numerze (, który wcześniej nie był w P4) przeniesionym do Play, a potem - od razu - kodami do Faktu, nie można aktywować Bonusa za przeniesienie?
(W innych wątkach nie znalazłem potwierdzenia takiego scenariusza. Jeśli komuś odmawiali, to dlatego, że wcześniej numer otrzymał już Bonus za przeniesienie z Play/RBM/Fakt.)
 #1078079  autor: jamto02
 09 sie 2019, 21:11
Skończył mi się bonus nr czeka na przeniesienie ale przyszedł sms że za odpalenia apki dostanę 5gb na 30 dni. Odpaliłem dostałem. Tak samo zrobiłem na innym nr jeszcze z aktywnym bonusem i 5 gb nie wpadło. Może to kwestia tego sms który jest jakby zaproszeniem do bonusu.
 #1079101  autor: abrams
 23 sie 2019, 21:53
Karlos20 pisze:
14 lip 2019, 22:56
od momentu przeniesienia numeru do Play w ofercie na kartę, regulaminowo jest 30 dni na odpalenie bonusu, później promocja staje się niemożliwa do włączenia.

Trochę mnie zmroziłeś.
Mam dwie karty przeniesione z: Heyah do Play i z T-M do Fakt (kwiecień/maj 2019r) i ani razu nie włożone do fona/modemu (Play na Kartę Starter i Fakt czerwona, SIMki nie wyłamane nawet z plastiku) i na razie je odłożyłem na zimę, bo jak pamiętam na aktywację jest coś 2-3 lat. Tyle nie będę czekał ale chyba jedyne ryzyko jakie jest to, że mogą wycofać bonusy 20G/200zł/60dni/RWK ?

Więc raczej powinno być tak: owszem, po przeniesieniu ale te 30 dni jest liczone od dnia AKTYWACJI karty w Play czy Fakt Mobile a nie od momentu zrealizowania przeniesienia ?

EDIT:
@ mediolan "przeniosłem numer do play..( z orange) a tutaj "aktywowałeś już pakiet bonusowy" - fakt miałem go w fakt mobile , czyli 1 raz na jedno życie karty dają teraz"

@unnameduser "Zgadza się, wcześniej można było przenosić do oporu, ale to ucięli."

Czyli jak już wcześniej przeniosłem całkiem inne karty (inne numery telefonu)
1x z TM do Play
1x z TM do Fakt
i wykorzystałem na nich bonus 20/200/RWK to i tak jestem utopiony, bo jak rozumiem, od jakiegoś czasu przyznają jeden bonus na jeden PESEL ? :cry:
Czy może to o czym piszą mediolan & unnameduser dotyczy przenoszonego numeru telefonu (Play już pamięta, że taki numer bonus kiedyś dostał) ?
Ostatnio zmieniony 23 sie 2019, 22:25 przez abrams, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1079106  autor: jarekt
 23 sie 2019, 22:16
Pisałem już o tym kilkadziesiąt razy, ale może wypada przypomnieć:
- od przeniesienia numeru mamy 2/3 lata (zależy od submarki) na Aktywację karty,
- od Aktywacji karty mamy 30 dni na odbiór BzP,
- przy czym po Aktywacji karty, jeśli nie doładujemy konta, to wychodzące są ważne tylko 5/7/10 dni i po tym terminie nie można odebrać BzP, bo muszą być ważne wychodzące - trzeba wtedy doładować konto za 5zł.

A @Karlos20 po prostu zrobił babola - czasami mu się zdarza :).
 #1079113  autor: abrams
 23 sie 2019, 22:53
jarekt pisze:
23 sie 2019, 22:16
Pisałem już o tym kilkadziesiąt razy (...) A @Karlos20 po prostu zrobił babola - czasami mu się zdarza :).
Sam widzisz, że pewnie przez te "kilkadziesiąt razy" dobrze zapamiętałem ale dzięki za przypomnienie-sprostowanie, jednak przez jednego Karlosa20 to ciary przeze mnie przeszły :wink:

Znalazłem też odpowiedź na drugą część wątpilwości:
@ jamto02 "Ostatnio Play ściął możliwość ponownego zgarnięcia bonusu na tym samym nr (...) Do Play 200 zł , 20 GB na 2 mieś. Ograniczenie , tylko raz na ten sam nr"
viewtopic.php?f=76&t=129367
 #1079414  autor: mediolan
 28 sie 2019, 16:15
]@abrams - ta to wygląda że bonus raz na numer w Play...i co ważne nie wiem czy widzieliście statystyki migracji

https://komorkomat.pl/raport-przeniesie ... rtal-2019/ play po tyłu dostał mocno a to nie koniec zabawy
 #1079440  autor: Karlos20
 28 sie 2019, 22:31
Kumpel z pracy przeniósł nr do Play i nie otrzymał już bonusu, bo już wcześniej był w tej sieci (rok temu). Bardzo brzydko Play...

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 7 z 16
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 16
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 16