DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 15 z 16
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
 #1146508  autor: atlantydas
 29 mar 2023, 07:55
Taryfa Play na kartę start kończy mi się ważność konta. Wcześniej uruchomiłem na niej 10gb UA. Daje ona coś obecnie w porównaniu do innych taryf? Wcześniej był tam rwk i 200zl na 60 dni 20gb.

Zastanawiam się czy da radę uruchomić na niej 200gb bez doładowania za 10 PLN. Tylko nie wiem jak zrobić przedłużenie konta w przypadku jeśli by weszło te 200gb.
Nie mogę znaleźć jaka daje ważność konta doładowanie za 5 PLN do tej taryfy
 #1146515  autor: Karlos20
 29 mar 2023, 08:39
atlantydas: o bonusie w tej taryfie obecnie działającej zapomnij, bo zadziała tylko dla nowych starterów, aktywowanych w terminie promocji.
5 zł zasilenia w PNK 0gr w Play daje tylko 5 dni wychodzących > cennik: https://media-play.pl/binaries/content/ ... 1.2023.pdf
Chcesz mieć darmówki w Play przez rok nie zmieniając taryfy? Doładuj się za 40 zł i w Play24 włącz pakiet UKRAINA XXL, który daje przez 30 dni nielimitowane minuty+SMS+MMS w PL i roamingu UE + 1000 minut do sieci ukraińskich + 40 GB netu + 10 GB na social media (np. YT, Facebook, TikTok, Messenger, WhatsApp, Viber) oraz 365 dni wychodzących. Nawet jeśli po 30 dniach nie odnowisz usługi, zachowasz pozostałe 335 dni ważności konta. 3,33 zł/mc za RWK z darmówkami do Play to chyba super opcja, bez danin. Polecam :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1146535  autor: neotele
 29 mar 2023, 09:59
@atlantydas
Już nie ma promocji "Bonus za Przeniesienie 200zł/20GB/60dni/RWK".
Jak pisał Karlos20, w używanym numerze w Play nie masz szans na bonus 200GB.
Jeśli zależy Ci na GB, zależnie od tego, ile GB potrzebujesz i na jak długo, przenieś nr do Plush, Plus lub Orange (szczegóły w wątkach tych operatorów).

Jeśli zależy Ci na RWK to migruj do Fakt (tu masz darmowe min,sms, MB za kody) + tanie (3zł) pakiety.
 #1152580  autor: jamto02
 28 cze 2023, 20:13
Właśnie odpaliłem leżaka z Playa i .... szok. Przeoczyłem to info. Rozumiem, że żadne sztuczki z przeniesieniem do Fakt czy gdzieś tam indziej "okołoplayowych" nic już nie da?
Czyli co został Orange z 2 gb na rok + np 100gb , 20 gb co tam czasami dają, i Plus/Plusch 15Gb na 3 miechy + darmowe rozmowy i smsy? Virgin chyba jeszcze da 10 gb/m-c. A2 też coś dawał ale nie dało się użyć jako leżaka. I tyle tego dobrego jeśli chodzi o darmówki? Plus/Plusch nie kombinuje jak Play, że tylko raz da bonus na ten sam nr?
 #1152590  autor: babciagienia1p
 28 cze 2023, 21:14
jamto02 pisze:
28 cze 2023, 20:13
Właśnie odpaliłem leżaka z Playa i .... szok. Przeoczyłem to info. Rozumiem, że żadne sztuczki z przeniesieniem do Fakt czy gdzieś tam indziej "okołoplayowych" nic już nie da?
Czyli co został Orange z 2 gb na rok + np 100gb , 20 gb co tam czasami dają, i Plus/Plusch 15Gb na 3 miechy + darmowe rozmowy i smsy? Virgin chyba jeszcze da 10 gb/m-c. A2 też coś dawał ale nie dało się użyć jako leżaka. I tyle tego dobrego jeśli chodzi o darmówki? Plus/Plusch nie kombinuje jak Play, że tylko raz da bonus na ten sam nr?

1) Możesz próbować migracji do Faktu i reklamowania braku bonusa 200/200/60. Ci, którzy przenosili bezpośrednio do Faktu dostawali bonus po reklamacji. Fakt nie zaktualizował regulaminu... Chyba nawet ktoś pisał, że po szybkiej migracji do Faktu i reklamacji też dostał bonus...
2) Plus/Plush - można dostać 3xBL+35 GB za darmo, do tego minimum 450 GB do końca ważności konta, 5 GB na 30 dób za polecenie. Jeśli nie potrzebujesz BL-ów od dnia przeniesienia - wtedy jest jeszcze możliwość wcześniejszego wykorzystania 100/200 GB na 30 dób. Koszt wykupienia RWK: w Plushu 5,- zł, w Plusie 29,- zł. Można korzystać z Rabatu 100% wielokrotnie.
3) A2 ma całkiem przyjemny bonus BL+30GB+250GB na 31 dób.
 #1153799  autor: columbo
 16 lip 2023, 10:08
babciagienia1p pisze:
18 kwie 2023, 18:09
@macqmacq
Taki jaki był do tej pory. Migracja do FPnK, utwardzenie PromoZł i korzystanie z bezpiecznego internetu lub promocji 15,- zł za 10,- zł. Dotyczy tylko PromoZł. GB przyznawanych automatycznie nie da się przedłużyć.
A co z BzP do Faktu włączonym przez infolinię? Jak migruję do FPnk GB też znikną? Ale PZ nie? A co jak po utwardzeniu PZ znów migruję do Fakt - PZ znikną?
Z tego co tu wyczytałem zostając w Fakcie można przedłużać GB z BzP niektórymi pakietami i kodami z gazety - jeśli dobrze zrozumiałem.
 #1153810  autor: babciagienia1p
 16 lip 2023, 11:07
@columbo
Co było miłe, to się skończyło...
Przy migracji Fakt=>FPnK GB z BzP znikną na pewno.
GB przyznawanne recznie - w Fakcie - kiedyś można było przedłużyć kompilacją stare-drogie pakiety+kody z gazety, ale teraz raczej to nie zadziała.
Przy migracji Fakt=>FPnK PromoZł zostaną, ale trzeba je utwardzić podwójną migracją FPnK<=>PnKLT i póxniej jw - BI lub 15za10. Jeśli zaryzykujesz ponowną wyprawę do Faktu, nawet po utwardzeniu, PromoZł znikną.
 #1153828  autor: columbo
 16 lip 2023, 12:43
Mam pecha jeśli chodzi o Play. W każdym razie, czy to ma znaczenie, że niedziela, albo że Bzp z Fakt był ważny do dziś? Jak nr był w Fakt, to PZ były widoczne tylko pod kodami ussd - nie było ich w żadnym saldzie w apce i www, gdzie były tylko GB widoczne.
 #1153829  autor: babciagienia1p
 16 lip 2023, 12:50
@columbo
Nie ma znaczenia, że ostatni dzień. Chociaż dziwne, że nie widziałeś PromoZł w apkach. Dlaczego nie były widoczne? Wcześniej też nie widziałeś?
Albo coś uszczelnili, albo - przy okazji zmian - PromoZł mozna zachować tylko przy przechodzeniu z Play Start na Kartę lub z Play na Kartę 2.0 7,- zł MNP, ale w nich z kolei nie można dostać BzP 200/20/60 i kółko sie zamyka...
  • Strona 15 z 16
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16