DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 22 z 24
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
 #980741  autor: marcinb
 02 mar 2018, 07:37
Nie chce się bawić w reklamacje. Uważam, że nic by nie dały.
Wczoraj wykonałem wieczorem telefon do BOK Play. Powiedziałem, że się rozmyśliłem i chce pozostać u dotychczasowego operatora. Dostałem informację, że powinno się udać. Dzisiaj sprawdzam - numer jest w play nadal.

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM
 #981082  autor: marcinb
 03 mar 2018, 19:25
Słuchajcie, być moze sam coś sobie wymyśliłem, ale byłem przekonany, że bonusowe gigabajty za doładowanie na starterach biorących udział w tej promocji są ważne tyle ile jest ważne konto a nie regulaminową liczbę dni. W czwartek doładowałem jeden starter za piątkę i widzę, że 2,5 GB jest ważne tylko do dzisiaj.
:?:
https://www.orange.pl/view/orange-free-na-karte

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM
 #981089  autor: 24bis24
 03 mar 2018, 19:50
marcinb pisze:Słuchajcie, być moze sam coś sobie wymyśliłem, ale byłem przekonany, że bonusowe gigabajty za doładowanie na starterach biorących udział w tej promocji są ważne tyle ile jest ważne konto
i tak też jest.
marcinb pisze:W czwartek doładowałem jeden starter za piątkę i widzę, że 2,5 GB jest ważne tylko do dzisiaj.
bo to pewnie inna promocja :mrgreen: .

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #981187  autor: R.Mandano
 04 mar 2018, 13:02
Wiem, że się skończyła, ale Regulamin Promocji ZZ nic nie mówi o sposobie sumowania bonusów u Zapraszającego.

Więc przyszło mi do głowy, żeby sprawą zainteresować jakiegoś rzecznika praw konsumentów .... W końcu jeśli skutecznie zaprosiłem kilka osób, to należy się pełny bonus za każdego złowionego ...
:mrgreen:
 #981193  autor: R.Mandano
 04 mar 2018, 13:23
marcinb pisze:Przecież dostajesz "pełny bonus za każdego złowionego ".
Zastanów się ... Jeśli złowiłem np. 4 pacjentów, to powinienem dostać 400 GB, a dostaję tylko nieco więcej niż 100 ...
:D
 #981220  autor: Gregrin
 04 mar 2018, 14:32
R.Mandano pisze:Zastanów się ... Jeśli złowiłem np. 4 pacjentów, to powinienem dostać 400 GB, a dostaję tylko nieco więcej niż 100 ...
Ilości się sumują, ważności nie. Jeśli zaprosiłeś 4ry osoby to w sumie dostałeś 400GB (minus to co zużyłeś) ważne 93dni od ostatniej aktywacji bonusu.
 #981230  autor: R.Mandano
 04 mar 2018, 15:16
Gregrin pisze:Ilości się sumują, ważności nie ....
I to właśnie jest zadanie dla jakiegoś RzPrKo, bo niby czemu sumują się ilości GB a nie sumują się dni - skoro RP ZZ nic o tym nie wspomina. No chyba, że źle czytam RP ZZ, to proszę o jakiś paragraf który to jednoznacznie rozstrzyga ....
:mrgreen:
 #981247  autor: marcinb
 04 mar 2018, 17:07
Rozstrzyga. "Paragraf" mówiący, że za łebka dostajesz 100GB i 93 dni.
Zastanów się ... Jeśli złowiłem np. 4 pacjentów, to powinienem dostać 400 GB, a dostaję tylko nieco więcej niż 100 ...
vs
niby czemu sumują się ilości GB a nie sumują się dni
Proponuję abyś się zastanowił, bo kręcisz w zeznaniach. :wink:

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM
 #981305  autor: neotele
 04 mar 2018, 22:41
R.Mandano pisze:bo niby czemu sumują się ilości GB a nie sumują się dni - skoro RP ZZ nic o tym nie wspomina. No chyba, że źle czytam RP ZZ, to proszę o jakiś paragraf który to jednoznacznie rozstrzyga ....
Paragraf 21 mówi wszystko:
21. Osoba Zapraszająca może otrzymać maksymalnie 5 Bonusów (za każdą Osobę Zaproszoną, która spełni warunki Promocji). Wartości Bonusów się sumują i obowiązuje ważność Bonusu, który Osoba Zapraszająca otrzymała w ostatniej kolejności.
 #981373  autor: R.Mandano
 05 mar 2018, 11:30
neotele pisze: Paragraf 21 mówi wszystko:
21. Osoba Zapraszająca może otrzymać maksymalnie 5 Bonusów (za każdą Osobę Zaproszoną, która spełni warunki Promocji). Wartości Bonusów się sumują i obowiązuje ważność Bonusu, który Osoba Zapraszająca otrzymała w ostatniej kolejności.
Okey - czytałem regulamin, ale ten paragraf przeoczyłem - to chyba przez te mrozy ...
:mrgreen:
Dzięki za konkret - bo parę postów w moim problemie to było zwykle wodolejstwo nabijaczy postów ...
:smt006
 #981508  autor: Gregrin
 05 mar 2018, 22:58
R.Mandano pisze:Dzięki za konkret - bo parę postów w moim problemie to było zwykle wodolejstwo nabijaczy postów ...
Gregrin pisze:Ilości się sumują, ważności nie. Jeśli zaprosiłeś 4ry osoby to w sumie dostałeś 400GB (minus to co zużyłeś) ważne 93dni od ostatniej aktywacji bonusu.
Gdzie tu wodolejstwo albo różnica w tym co uważasz konkret (zauważę ze to cały post a nie jakiś wycinek) ? Miałeś konkretnie napisane jak to działa, a co ten cytat:
neotele pisze:Wartości Bonusów się sumują i obowiązuje ważność Bonusu, który Osoba Zapraszająca otrzymała w ostatniej kolejności.
wprowadził więcej ?
Jak chcesz żebyśmy udowadniali ze nie jesteśmy wielbłądami cytatami z regulaminu, bo pytasz, ale nie wierzysz w odpowiedzi, to sorry.
  • Strona 22 z 24
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24