DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 21 z 24
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
 #975251  autor: 24bis24
 31 sty 2018, 18:04
mariusz.dytko pisze: Otrzymałem na swój numer wiadomość SMS z informacją, że otrzymałem Bonus na 93 dni - nielimitowane rozmowy oraz 100GB
Ale zapomniałeś o CHCE na 80156

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #975254  autor: mariusz.dytko
 31 sty 2018, 18:12
Sęk w tym, że wysłałem wiadomość CHCE na podany numer ....

Było - Nokia 1610 (1997r.), Nokia 5110, Nokia 3210, Nokia 3410, Nokia 6100, Nokia 6030, Nokia 6310i, SE K750i, SE K800i, Samsung Wave GT-S8500, Samsung Galaxy SIII, Samsung Galaxy SIII LTE, Meizu MX4. Jest Nokia 6310i, Xiaomi Redmi Note 4 (snapdragon).
 #975258  autor: mariusz.dytko
 31 sty 2018, 18:20
Tak otrzymałem.

Było - Nokia 1610 (1997r.), Nokia 5110, Nokia 3210, Nokia 3410, Nokia 6100, Nokia 6030, Nokia 6310i, SE K750i, SE K800i, Samsung Wave GT-S8500, Samsung Galaxy SIII, Samsung Galaxy SIII LTE, Meizu MX4. Jest Nokia 6310i, Xiaomi Redmi Note 4 (snapdragon).
 #975283  autor: wasylek
 31 sty 2018, 20:01
jozef01 pisze:Mam pytanie,
Czy mogę polecić sam siebie?
Mam prepaida w orange i w t-mobile (oba zarejestrowane na mnie).
Chodzi mi o wysłanie zaproszenia z nr w orange na ten z t-mobile.
Zadziała, czy nie, czy oba numery dostaną bonus?
niektórzy otrzymują bonus, a niektórzy nie, więc lepiej nie ryzykować i od kogoś innego otrzymać zaproszenie.

Posiadam wolne zaproszenia.
 #975286  autor: neotele
 31 sty 2018, 20:24
wasylek pisze:niektórzy otrzymują bonus, a niektórzy nie, więc lepiej nie ryzykować i od kogoś innego otrzymać zaproszenie.
Raczej nie o to chodzi.
Wg Regulaminu bonus nie przysługuje, jeśli w momencie otrzymywania zaproszenia jesteś abonentem Orange. Inaczej mówiąc, jeśli posiadasz jeden numer w Orange, to za drugi, ten przenoszony do Orange, nie należy Ci się bonus, niezależnie od tego, czy ktoś inny Cię zaprasza, czy Ty sam siebie. Tyle teorii.
W praktyce kilku osobom się udał dostać bonus za drugi numer, a nawet za trzeci (ktoś się tym chwalił).
 #980574  autor: odkrywca1
 01 mar 2018, 09:49
24bis24 pisze:orange nie wysyła info, że numer jest już Orange masz 5 dni na odebranie bonusu.
Dlaczego tak piszesz

dosłownie przed chwilą dostałem info ze mam 5 dni na wysłanie bonus chce po tym jak 01.03 aktywowały się w orange przenoszone numery
 #980644  autor: marcinb
 01 mar 2018, 15:26
Wygląda na to, że obecnie przesyłają wiadomość dla zapraszających (sprawdzone), jesienią trzeba było pilnować samemu.

U mnie końcówka promocji wyszła tak sobie. Numer zapraszany był zlecony w poniedziałek, z terminem 'jak najszybciej'. Smsem dostałem wiadomość, że wyznaczono dzień 28 lutego. Ok. Niestety w międzyczasie ktoś zadzwonił z salonu (chyba?), że jednak przeniesienie nastąpi 2 marca, a jest to dzień po okresie na skorzystanie z promocji (wiążącego zapraszającego z zapraszanym). No nie wyszło. Teraz najlepiej wolałbym, aby zapraszany numer się nie przeniósł - jak jednak nie będzie objęty promocją ;) Ale czy kilkanaście godzin przed wyjściem od obecnego operatora można cofnąć machinę wprawioną w ruch w poniedziałek?

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM
 #980658  autor: odkrywca1
 01 mar 2018, 16:19
marcinb pisze:Wygląda na to, że obecnie przesyłają wiadomość dla zapraszających (sprawdzone), jesienią trzeba było pilnować samemu.

U mnie końcówka promocji wyszła tak sobie. Numer zapraszany był zlecony w poniedziałek, z terminem 'jak najszybciej'. Smsem dostałem wiadomość, że wyznaczono dzień 28 lutego. Ok. Niestety w międzyczasie ktoś zadzwonił z salonu (chyba?), że jednak przeniesienie nastąpi 2 marca, a jest to dzień po okresie na skorzystanie z promocji (wiążącego zapraszającego z zapraszanym). No nie wyszło. Teraz najlepiej wolałbym, aby zapraszany numer się nie przeniósł - jak jednak nie będzie objęty promocją ;) Ale czy kilkanaście godzin przed wyjściem od obecnego operatora można cofnąć machinę wprawioną w ruch w poniedziałek?
Można dzwonisz do obecnego operatora żeby zablokować przeniesienie numeru ale to się może nie udać jak już numery są zatwierdzone (mialem taka sytuację jak twoja, też przeniesienie do oranga chciałem, żeby paly zablokował potwierdzili na infolini play, że zablokowali a numer i tak został przełączony) to jest czasami loteria ale możesz próbować
co do terminu jak zaprosiłeś ostatniego dnia promocji to 2 marca powinno jeszcze łyknąć zależy kiedy dałeś zaproszenie po od 31 stycznia 2.03 to 30 dni
 #980722  autor: neotele
 01 mar 2018, 22:55
marcinb pisze:Numer zapraszany był zlecony w poniedziałek, z terminem 'jak najszybciej'. Smsem dostałem wiadomość, że wyznaczono dzień 28 lutego. Ok. Niestety w międzyczasie ktoś zadzwonił z salonu (chyba?), że jednak przeniesienie nastąpi 2 marca,
Nie ma co wycofywać. Jak już numer będzie przeniesiony i nie będzie Bonusa, to niech osoba zaproszona ( a także zapraszająca) złoży reklamację, że z winy Orange doszło, do przeniesienia później niż osoba zaproszona chciała przejść do Orange, a w związku z tym Bonus powinien zostać przyznany.
 #980741  autor: marcinb
 02 mar 2018, 07:37
Nie chce się bawić w reklamacje. Uważam, że nic by nie dały.
Wczoraj wykonałem wieczorem telefon do BOK Play. Powiedziałem, że się rozmyśliłem i chce pozostać u dotychczasowego operatora. Dostałem informację, że powinno się udać. Dzisiaj sprawdzam - numer jest w play nadal.

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM
 #981082  autor: marcinb
 03 mar 2018, 19:25
Słuchajcie, być moze sam coś sobie wymyśliłem, ale byłem przekonany, że bonusowe gigabajty za doładowanie na starterach biorących udział w tej promocji są ważne tyle ile jest ważne konto a nie regulaminową liczbę dni. W czwartek doładowałem jeden starter za piątkę i widzę, że 2,5 GB jest ważne tylko do dzisiaj.
:?:
https://www.orange.pl/view/orange-free-na-karte

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM
 #981089  autor: 24bis24
 03 mar 2018, 19:50
marcinb pisze:Słuchajcie, być moze sam coś sobie wymyśliłem, ale byłem przekonany, że bonusowe gigabajty za doładowanie na starterach biorących udział w tej promocji są ważne tyle ile jest ważne konto
i tak też jest.
marcinb pisze:W czwartek doładowałem jeden starter za piątkę i widzę, że 2,5 GB jest ważne tylko do dzisiaj.
bo to pewnie inna promocja :mrgreen: .

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
  • Strona 21 z 24
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24