DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 9 z 28
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 28
 #958508  autor: Ryszard Lubicz
 30 paź 2017, 07:02
24.10 przeniosłem numer do Virgin. Wczoraj przechodziłem obok salonu Play więc zaszedłem . Złozyłem wniosek o przeniesienie z powrotem do Play. Po 20 minutach dostałem sms od Play , że numer zostanie przeniesiony zgodnie z datą zaznaczoną we wniosku. Równo po 7 dniach pobytu w Virgin. Więc to bujda o 14 dniach "karencji".

Grażynko wybacz...
 #958528  autor: tytan1
 30 paź 2017, 09:29
tytan1 pisze:
zoltan666 pisze:Ja numer przeniosłem miesiąc temu, a karta wciąż jeszcze nie wyłamana z ramki czeka na aktywację i odbiór bonusu. Jeszcze parę dni i się doczeka. ;)

No właśnie , jak długo można trzymać taki przeniesiony numer przed aktywają jego, w takim "stanie zawieszenia" ???? :roll: Ktoś wie , bo nie chciałbym stracić numeru no i tego bonusu play ??!! Z góry dzięki za odp :smt006



A jak wygląda sprawa z cesją na inną osobę , czy bonus 500zł 50 gb 1 RWk zostaje jak jest ?? :roll:
 #958651  autor: Ryszard Lubicz
 31 paź 2017, 05:42
Numer jest ponownie w Play (po równych 7 dniach w Virgin). Bonus przyznany. Wszystko szybko i bezproblemowo.
Edit
Pojawił się mały problem. Nie mogę wysłać MMS. Czy do środków promo MMS y nie są wliczone?

Grażynko wybacz...
 #958819  autor: mikkel07
 01 lis 2017, 12:14
Witam. Mam pytanie. Niestety w ostatnim czasie zawiodła mnie pamięć (dużo spraw na głowie) i na mojej karcie play Formuła Play na Kartę przepadł mi z własnej winy przez moją głupotę i pamięć :smt005 pakiet danych skumulowany od 2-ch lat pakiet danych wysokości 158 865 MB :evil: pakiet był ważny do 30 października a ja się skapłem wczoraj że miałem przedłużyć pakietem 600MB za 5zł (głupota że nie nie miałem cyklicznego) i ponad 158 GB poszo się walić czego nie mogę sobie wy darować bo się nazbierało z nakrętek przez te wszystkie lata. Mam dużo kart sim innych sieci i planuje przenosić do play. Tu pytanie. Wszystkie MB zarówno z bonusu 50GB jak i inne pakiety płatne oraz nakrętki będą skumulowane na jednym koncie *108#. Jaka jest kolejność wykorzystywanie w chwili obecnej w play na kartę pakietu danych jak się będzie miało 50GB które nawet jeśli coś z tego zostanie to po 155 dniach zabiorą oraz się będzie miało inne pakiety np płatne pakiety lub od maja/czerwca z nakrętek?
 #958823  autor: Gregrin
 01 lis 2017, 12:37
mikkel07 pisze:Jaka jest kolejność wykorzystywanie w chwili obecnej w play na kartę pakietu danych jak się będzie miało 50GB które nawet jeśli coś z tego zostanie to po 155 dniach zabiorą oraz się będzie miało inne pakiety np płatne pakiety lub od maja/czerwca z nakrętek?
Po 5ciu miesiącach zabierają tylko to co zostało z 50GB. Nie ma kolejności czy coś ale można powiedzieć ze bonus schodzi najpierw. Jeśli dokupimy pakiety to ich ilość zacznie ubywać dopiero po skasowaniu (lub zużyciu) 50GB. Dodatkowe pakiety kumulują się i przedłużają bonus ale w dniu kasowania bonusu (czyli tej pierwotnej daty jego ważności ustawionej w dniu jego aktywacji) zostaje zabrana reszta z 50GB a data ważności pakietu netu nie jest ruszana.
Na przykładzie. 10 dni przed końcem bonusu masz 10GB i dokupujesz sobie pakiet 1GB. Po 10 dniach kasują 10GB i zostaje ci 1GB ważny pozostałe 20dni.
 #958887  autor: zoltan666
 01 lis 2017, 17:45
Numer przeniosłem do Play miesiąc temu. Dziś włożyłem kartę do telefonu i przypisałem numer do konta na Play 24. Na numer przyszedł sms z hasłem w celu jego dopisania do konta, na numer można dzwonić (telefon z kartą dzwoni), natomiast ja z numeru nie wykonałem żadnej aktywności. W Play24 numer widoczny w taryfie Play na Kartę Start, 1 zł. na koncie głównym i 4 zł. na bonusowym. Przy środkach brak terminu ważności. W tej sytuacji numer został już aktywowany, czy do aktywacji nadal konieczna jest jakaś aktywność wykonana z numeru?
 #958892  autor: adacomp
 01 lis 2017, 18:07
Pewnie trzeba wykonać jakiekolwiek połączenie trwające min 1s./wysłać sms aby numer był w pełni aktywny, ustawiły się terminy ważności oraz była możliwość odebrania BzP 500zł+50GB i RWK.
 #958899  autor: zoltan666
 01 lis 2017, 18:20
Przy okazji. Otrzymałem dziś na e-mail fałszywą fakturę niby od Playa. Faktura oczywiście do pobrania jako pdf.zip - pewnie z wirusem. ;)
 #958903  autor: rudymax
 01 lis 2017, 18:38
zoltan666 pisze:Przy środkach brak terminu ważności. W tej sytuacji numer został już aktywowany, czy do aktywacji nadal konieczna jest jakaś aktywność wykonana z numeru?
Karta nie została aktywowana. Jeżeli Play nic ostatnio nie zmienił, możesz ją aktywować również, sprawdzając stan konta kodem *101#
  • Strona 9 z 28
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 28
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 28