DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 2 z 35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 35
 #873025  autor: Karlos20
 22 cze 2016, 13:58
rudymax pisze:Sprawa wyjaśniona. Pakiety pojawiły się w podsumowaniu po godzinie od odpowiedzi z BOK Orange.
Na Koncie Orange (Mój Orange) występują opóźnienia. Zwróć na to uwagę.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #873032  autor: KR2615
 22 cze 2016, 14:18
I to mega dużym opóźnieniem. Raz nawet miałem wrażenie, że pobiera z głównego pakietu a nie bonusowego
 #873265  autor: Marek_G
 23 cze 2016, 17:15
Ja muszę pochwalić Orange bo dziś obsługa klienta naprawdę mnie zaskoczyła.
Spróbowałem aktywować ten bonus chociaż z bardzo małymi nadziejami na sukces bo numer już był zarejestrowany przed startem promocji. Jednak SMS zwrotny informował, że numer nie jest zarejestrowany. To mnie zaniepokoiło więc spróbowałem sprawę wyjaśnić (użyłem czatu w mobilnej aplikacji Orange). Zapytałem czemu po wysłaniu SMSa z aktywacją bonusu przychodzi zwrotny o braku rejestracji. Konsultantka wyjaśniła, że numer jest zarejestrowany, zapytała jeszcze o datę rejestracji i powiedziała, że w drodze wyjątku może mi przyznać bonus.
Bardzo pozytywne zaskoczenie, nie dość, że teraz mam pewność, ze moje dane nigdzie nie zginęły to jeszcze dostałem bonus którego właściwie nie powinienem mieć.
 #873288  autor: musiolek
 23 cze 2016, 19:44
Jedno pytanie:
Od kiedy biegnie miesięczny okres ważności bonusowych pakietów za rejestrację :?: Od dnia rejestracji danych osobowych czy od dnia wysłania bonusowego sms-a :?:
 #873290  autor: Blank
 23 cze 2016, 19:55
@Marek_G, akurat czat to potężna broń Orange. Co prawda technicznie i sprzedażowo nie pomogą (bo nie mają jak), ale zwykle większość z tych nielicznych ludzi, naprawdę stara się pomóc. Dlatego polecam korzystać z tej formy kontaktu (oczywiscie nie za często, aby nie psuć im wskaźników ;)).

@musiolek, od momentu przyznania bonusu (a ten zostanie przyznany w ciągu maksymalnie 24 godzin od wysłania SMS-u.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #873443  autor: Marek_G
 24 cze 2016, 16:56
U każdego chyba tak jest. Mam OFNK i też w sumie mam 17 GB. Co najlepsze 10 GB jest ważne miesiąc więc te 7 GB które teoretycznie powinno być ważne 3 dni ma ważność 30 dni.
 #873493  autor: Hods
 24 cze 2016, 23:58
Wydaje mi się, albo kilka dni temu na stronie www.zarejestrujnumer.pl była możliwość wygenerowania formularza z imieniem, nazwiskiem, peselem i numerem karty SIM, żeby tylko zanieść go do salonu z dowodem w celu weryfikacji, teraz nie widzę tego "generatora" - został usunięty, czy mnie się coś pomyliło? Albo może mogę znaleźć go na innej stronie?
 #873660  autor: Hods
 26 cze 2016, 14:37
Szkoda... czy mogę przyjść do salonu z samym numerem karty SIM, bez fizycznego posiadania karty, w celu jej rejestracji? Nie znam numeru PUK...
 #873676  autor: Maks SIM
 26 cze 2016, 15:36
Hods pisze:Wydaje mi się, albo kilka dni temu na stronie http://www.zarejestrujnumer.pl była możliwość wygenerowania formularza z imieniem, nazwiskiem, peselem i numerem karty SIM, żeby tylko zanieść go do salonu z dowodem w celu weryfikacji, teraz nie widzę tego "generatora" - został usunięty, czy mnie się coś pomyliło? Albo może mogę znaleźć go na innej stronie?
Hods ze strony http://www.zarejestrujnumer.pl
formularz jest w linku do rejestracji w nju Mobile

Rejestracja numeru w nju Mobile
link: https://www.njumobile.pl/rejestracjanumeru/

Formularz rejestracyjny nju Mobile
http://www.orange.pl/binaries/services/ ... mobile.pdf

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #874614  autor: GregPepe
 30 cze 2016, 23:07
Ale bajzel tam mają.
2 wizyty w salonie , 4 zgłoszenia, mija 10 dni a bonusu dalej nie mogę aktywować. Cały czas numer niezarejestrowany :(
 #874652  autor: kaspeed
 01 lip 2016, 08:46
U mnie jest to samo na 2 numery dałem sobie spokoj.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #874676  autor: Blank
 01 lip 2016, 10:34
@Gregpepe, @kaspeed,

Burdel zawsze pozostanie burdelem :)

A tak serio, jesteście pewni, że macie zarejestrowany numer? Możecie się z BOK skontaktować, np. przez czat i zapytać. Jeśli minęło nie mniej niż 48 godziny od rejestracji, i jesteście uprawnieni do otrzymania bonusu, to go od razu otrzymacie na czacie.

============================================

PS. Orange zrobił trochę burdel w tej promocji, bo pewne punkty regulaminu są niezrozumiałe dla ludzi:

TLDR na dole;

Chodzi o punkt 4:
4. Do Bonusu są uprawnieni:
a. Abonenci aktywni w sieci Orange przed wejściem w życie niniejszego regulaminu
b. Abonenci, którzy aktywowali nową kartę SIM po wejściu w życie niniejszego
regulaminu i dokonali rejestracji w trakcie trwania promocji;
c. Abonenci, którzy przeniosą numer z innej sieci do Orange na kartę;
Ten punkt mówi o tym, kto może skorzystać z bonusu, ale ... pod warunkiem spełnienia również innych punktów w regulaminie. Wyjaśnienie 4a. dalej.

W punkcie 5 czytamy:
Rejestracja oznacza podanie swoich danych osobowych tj. imienia, nazwiska i numeru
PESEL jeżeli Abonent go posiada lub nazwę, serię i numer dokumentu potwierdzającego
tożsamość, a w przypadku cudzoziemca, który nie jest obywatelem państwa
członkowskiego Unii Europejskiej lub Konfederacji Szwajcarskiej numer paszportu lub
karty pobytu oraz potwierdzenie ich zgodności przez Operatora („Rejestracja”).
Rejestracja uprawniająca do otrzymania Bonusu musi być dokonana w czasie trwania
niniejszej promocji.
Gdyby ktoś miał wątpliwość co do pogrubienia, jest to później powtórzone w osobnym punkcie:
10. Do Bonusu uprawnieni zostaną Abonenci, którzy w trakcie trwania Promocji po raz pierwszy dokonają Rejestracji swojego numeru telefonu. Zmiana danych rejestracyjnych nie będzie uprawniała do odebrania Bonusu.
Kolejny problem jest z:
7. Bonus należy odebrać w ciągu 60 dni od rejestracji karty SIM poprzez wysłanie SMSa o
treści BONUS na numer 80028. Po upływie tego terminu nie można odebrać bonusu.
Nie oznacza to, że uprawnieni są użytkownicy, którzy zarejestrowali numer w ciągu ostatnich 60 dni (jeszcze) - oznacza to, że rejestrując numer 16 czerwca możesz go odebrać do 15 sierpnia.
Ludzie ponadto nie zauważają trzech kolejnych punktów:
6. Rejestracja numeru zostanie potwierdzona SMSem w ciągu 48 godzin.
8. Warunkiem przyznania Bonusu jest posiadanie ważnego Konta Głównego.
9. Bonus zostanie przyznany w ciągu 24 godzin po wysłaniu prawidłowej komendy na wskazany numer.
Czyli musisz mieć ważne konto - w myśl regulaminu (świadczenia usług telekomunikacyjnych) jest to tzw. okres aktywny (RŚUT), czyli możliwość wykonywania połączeń. Jeśli otrzymujesz SMS, że numer jest niezarejestrowany, a od rejestracji nie minęło 48 godzin, to reklamacja jest niezasadna, a bonus może wpłynąć nawet do 24 godzin od wysłania komendy - nie musi wpłynąć w ciągu kilku minut (choć zwykle tak jest).

Podsumowanie

Punkt 4a. mówi o tym, że z promocji skorzystać mogą Abonenci aktywni w sieci Orange przed wejściem w życie niniejszego regulaminu. Co to znaczy?
Ano nic innego, że mogą skorzystać osoby, które aktywowały kartę SIM w Orange przed 16 czerwca 2016 r. Podpunkty b i c odnoszą się z kolei do osób, które karty aktywowały od 16 czerwca (jako starter lub MNP).
Aktywowanie karty nie jest równoznaczne z rejestracją, o czym wyraźnie mówią punkty 5 i 10 - warunkiem jest rejestracja w czasie trwania promocji, czyli od 16 czerwca 2016r. do 18 sierpnia 2016r. Czyli mogłeś być aktywny w sieci przed promocją, ale musiałbyś być w takiej sytuacji niezarejestrowany, i zarejestrować dopiero teraz.
Co więcej, rejestracja w tym czasie musi być dokonana po raz pierwszy (czyli przerejestrowanie numeru nie wchodzi w grę). To samo tyczy się sytuacji, gdy kiedyś numer był na abonament albo inną umowę (MIX, Zetafon, Minutofon). I przy okazji - osoby z minutofonem i zetafonem są trwale wykluczone z promocji. Uważajcie co podpisujecie.

TL;DR
Aby móc skorzystać z promocji, należy po raz pierwszy zarejestrować (lub przenieść do Orange) dany numer w punkcie orange od 16 czerwca do 18 sierpnia. Nie można przy tym podpisać umowy na Zetafona lub Minutofona. Należy mieć przy tym konto ważne na połączenia wychodzące, i poczekać na SMS potwierdzający rejestrację. Dopiero po jego otrzymaniu, lub upłynięciu 48 godzin, nalezy wysłać SMS o treści BONUS pod numer 80028, i poczekać na potwierdzenie przyznania bonusu. Jeśli pomimo spełnienia powyższych warunków, nadal otrzymujecie SMS, że numer jest niezarejestrowany albo nieuprawniony, to dopiero wtedy, należy kierować reklamację.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #874728  autor: kaspeed
 01 lip 2016, 14:33
Podsumuję 2 numery 2 problemy.Numer 1 rejestrowany <<<----- przed 2010rokiem numer głowny z przeniesienia z dawnej ERY.Numer mial w 2013r aktualizowane dane osobowe.( na dziś wg Orange nr nie zarejestrowany choć teoretycznie dane osobowe są aktualne) Numer 2gi rejestracja w 2011roku aktualizacja danych 2dni temu * nowy numer dowodu takie same dane jak numer 1wszy.Dane zaktualizowano via email ( skan dowodu) wszystko aktualne na dziś.Numer 1 cały czas proszą o wizytę w salonie.Nie dostałem bonusu bo wiadomo karty teoretycznie nie rejestrowana bo coś tam.Karta nr 2 bonus po rozmowie został przyznany.*W drodze wyjątkowej reklamacji( ładnie to brzmi.) Jestem połowicznie zadowolony.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #875651  autor: forum_tg
 07 lip 2016, 11:02
Tak z czystej ciekawości, wysłanie smsa o treści BONUS na numer 80028 jest płatne, darmowe? jeśli coś kosztuje to ile? w regulaminie nie odnalazłem informacji.
  • Strona 2 z 35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 35