DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 32 z 34
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
 #1126377  autor: macqmacq
 04 sty 2022, 19:18
Ja dostałem dzisiaj starter z mPay - Grupa LEW SA.
Trochę to wszystko dziwne, bo konta tam nie zakładałem, tylko zamówiłem starter na mój adres i doszło! :smt005
 #1126771  autor: rymi
 12 sty 2022, 09:23
Ja dziś dostałem przesyłkę kurierską Inpost od WOLANTE INVESTMENTS - doładowywałem 2 razy 31 grudnia po 5 zł i dwa razy wypełniłem formularz po doładowaniu na starter Orange 5 zł
 #1126786  autor: Vieslav
 12 sty 2022, 16:21
Ponawiam pytanie: czy można doładować nju i dostać darmowy starter?
 #1127250  autor: kazik20
 24 sty 2022, 15:04
A mnie podali, że nie mogą dostarczyć przez błędne dane. Musiałem szybko przekierować na paczkomat by nie przepadł. Jak się później okazało dane w 100% były jednak prawidłowe ;P więc o co biega to nie wiem ;)))) Całe Orange albo jakiś słaby kurier. Mogliby to listem zwykłym do skrzynki wrzucać, bo czekać na kuriera to tyle zachodu, że wogóle nie warto sie za to brać. Dodatkowo jak jeszcze mam na miasto latać do paczkomatu to już wogóle.

A powiedzcie to co ja tam mam na start bo się pogubiłem. Na opakowaniu napisali że niby na start mam 5zł/ 6Gb 14dni/ i tak jakby nolimit na miesiąc. Ja to rozumiem że nie musze już nic doładowywać by to dostać?

Czy jednak to jest nieaktualne a obowiązuje promocja noworoczna dla nowych czyli to?: https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binar ... 159641.pdf

Jeśli obowiązuje to drugie to co dostanę po aktywacji bez doładowania? Tylko 5zł i 6GB na14dni?
 #1127251  autor: Karlos20
 24 sty 2022, 15:16
kazik20: Na start masz 5 zł ważne 30 dni + 6GB na 14 dni.
Po doładowaniu startera za 5 zł wysyłasz SMSa o treści START pod 814. Otrzymasz w prezencie no-limity + 31GB na 31 dni (opcja jednorazowa nieodnawialna). Potem po kolejnym doładowaniu konta do poziomu 15 zł możesz włączyć 1x opcje jednorazową no-limitów + 15GB na 31 dni za połowę ceny oraz 1x opcję cykliczną no-limit i 15GB w pierwszym cyklu usługi również za 15 zł zamiast 30. Wszystkie te opcje łączą się ze sobą, więc możesz skumulować ważność no-limitów wraz z ilością GB.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1127965  autor: kazik20
 08 lut 2022, 14:54
Przychodzą wam kolejne paczki starterów Orange? Mnie od tygodnia nic nie widu ani słychu. Dostałem kiedyś jeden i tyle. Chyba taki limit jest poprostu na te same dane klienta.
 #1127970  autor: koszalineo941268
 08 lut 2022, 16:54
ysyłka Prezentu nastąpi w ciągu maksymalnie 20 dni kalendarzowych od daty poprawnego złożenia
zamówienia przez Formularz z zastrzeżeniem § II ust. 2 Regulaminu

I

Zgodnie z § II pkt 3 Regulaminu powyżej Organizator odwołuje promocję "Starter za każde doładowanie w Orange". Jednocześnie informuje, że trwa ona do 09.02.2022 r. do godz. 23:59.
 #1128018  autor: kazik20
 09 lut 2022, 21:52
Dzięki za refleks. Zdążyłem zamówić ostatni raz.
Nie wiem czy wcześniej tak brzmiał komunikat końcowy zamówienia, ale teraz takowy wyświetlają: Dziękujemy za zgłoszenie, starter zostanie do Ciebie wysłany do 20 dni po zakończeniu promocji. W sumie to powinni zbierać przez miesiąc takie zamówienia dla jednego adresu i wysyłać zbiorczo z oszczędności. No cóż poczekamy zobaczymy, ale po tym co wyrabiali z moim pierwszym starterem i oskarżeniami mailowymi, że mój adres wysyłki jest nieprawidłowy, a po moim przekierowaniu przez INPOST na paczkomat i zerwaniu starej naklejki okazał się 100% prawdziwy to ja już nie wierzę wogóle w uczciwość promocyjnych firm wysyłkowych i kurierów.
Obiecuje odszczekać te negatywne słowa jeśli tylko dostanę komplet moich starterów zgodnie z regulaminem. :-D ;-) Czekam jeszcze te 20 dni. :|
 #1128020  autor: Remington
 09 lut 2022, 22:35
kazik20 pisze:
09 lut 2022, 21:52
W sumie to powinni zbierać przez miesiąc takie zamówienia dla jednego adresu i wysyłać zbiorczo z oszczędności.

Logiczne, ale tak to nie działa. Jest budżet promocji, konkretne osoby i firmy mają swoje zarobić, a jeśli koszt promocji będzie niższy od zamierzonego, mogą polecieć głowy, że zrobili mniej niż mogli. Tak to działa, trochę jak z wypożyczeniem szabli-miecza w "Zmiennikach".
 #1128360  autor: biala1991
 17 lut 2022, 00:28
kazik20 pisze:
08 lut 2022, 14:54
Przychodzą wam kolejne paczki starterów Orange? Mnie od tygodnia nic nie widu ani słychu. Dostałem kiedyś jeden i tyle. Chyba taki limit jest poprostu na te same dane klienta.
Kazik20
dostałeś w końcu te startery? Moje pierwsze zamówienie było zrealizowane po 11 dniach, drugie składałam na początku lutego i też zaczynam wątpić czy zostanie sfinalizowane skoro Orange rozpoczął nową promocję, w której wprowadził ograniczenia
 #1128483  autor: kazik20
 19 lut 2022, 08:43
A skąd >:I Dziady i tyle. Już prawie 20 dni będzie. Należne 6 starterów. Przyszedł tylko pierwszy. W regulaminie ówczesnym było wyraźnie bez ograniczeń do każdego doładowania. Któryś z kolegów prezentował tu zresztą cały plik opakowań. Reklamacje chyba złożę, którą pewno oleją.

W nowej promocji jest zapis: "Pamiętaj o podaniu poprawnego adresu do korespondencji, by mieć pewność, że starter do Ciebie dotrze. " oraz "Na każdy adres korespondencyjny możemy wysłać jeden starter."

Mi przy pierwszym maila przysłali, że podałem błędny adres, który na paczce okazał się jednak prawidłowy. Absurd totalny. Może dlatego nie chcą już więcej przesyłać. No ale sorry orange, z przyzwoitości to sie jakieś wyjaśnienia na maila należą bo są też paczkomaty. Dlatego startery zamawiałem chyba na 4 numery i 2-3 maile, ale milczą.

Pytam więc czy orange nagle ucięło promke czy jednak ktoś z was dostał kolejne partie starterów w lutym?
 #1128485  autor: biala1991
 19 lut 2022, 09:50
Ja zrobiłam dwa doładowania jednego dnia i dostałam dwa startery w jednej przesyłce więc moja teoria jest taka, zbierali zamówienia klienta z całego dnia i jeśli ktoś zrobił np w ciągu dnia 10 doładowań to mógł otrzymać 10 starterów, które przyszły jedną dostawą ale za kolejne doładowania w innych dniach już starterów na ten adres nie wysyłali.
Poprzedni regulamin nie mówił o limitach na startery i to by się zgadzało (bo istniała możliwość otrzymania starterów hurtem) tylko był limit na przesyłkę o czym Orange zapomniał napisać :D
A ja naiwna uwierzyłam w ten całkowity brak ograniczeń i nawet ze zmianą maila nie kombinowałam :D
 #1128504  autor: R.Mandano
 19 lut 2022, 16:16
kazik20 pisze:
19 lut 2022, 08:43
Mi przy pierwszym maila przysłali, że podałem błędny adres, który na paczce okazał się jednak prawidłowy. Absurd totalny. Może dlatego nie chcą już więcej przesyłać. No ale sorry orange, z przyzwoitości to sie jakieś wyjaśnienia na maila należą bo są też paczkomaty. Dlatego startery zamawiałem chyba na 4 numery i 2-3 maile, ale milczą.
Pewno wciągnęli cię na "czarną listę januszy biznesu" ...
:lol:
Ale reklamację złóż - sam jestem ciekawy co ci odpiszą.
:lol:
 #1128698  autor: biala1991
 26 lut 2022, 08:17
kazik20 pisze:
19 lut 2022, 08:43

Pytam więc czy orange nagle ucięło promke czy jednak ktoś z was dostał kolejne partie starterów w lutym?

Uprzejmie donoszę, że wczoraj dotarły kolejne startery. Przydadzą się na wymianę, bo mam kilka numerów sprzed września 2019r. w wersji bez nanosim. Co prawda trzeba poświęcić 10zł ale jak na simkę dowiezioną do domu to nie ma co narzekać :)
 #1128718  autor: kazik20
 26 lut 2022, 14:00
No mi też dwa przyszły z datą nadania jeszcze przed złożoną reklamacją. Sporo to dni i tak, jak na wysyłkę kurierem. Chyba najpierw drukują kilka dni a potem hurtem załadowują busa po dach ;) Co do wyniku reklamacji, przyjęli zgłoszenie i przetwarzają. Mam czekać na weryfikacje i tyle.

Biała, ja prędzej to przedłuże jednak stare SIMki, bo sporo profitów mają stare zasady dla starych numerów. Choć może jeden czy dwa wyrzucę, bo jedna połamaną ma ramkę, a druga zaśniedziałe styki od przekładania i często nie łapie sieci bez chuchania i przecierania. No i ta nieodparta pokusa mieć NoLimit+GB za 25zł. Znajomi chcą wracać spowrotem do sieci Orange, a tu zaskoczenie bo już 30zł a nie jak dawniej, to może cesje zrobimy z moich zasobów. :wink:
 #1128903  autor: kazik20
 04 mar 2022, 13:16
Ponoć moja sprawa reklamacyjna ma mieć szczęśliwy finał. Czekam więc na obiecaną przesyłke reszty zamówień :)
 #1128922  autor: biala1991
 04 mar 2022, 18:52
Nie wiem czy jest się z czego cieszyć, w obecnej sytuacji (wprowadzenie opłaty za  nieaktywność) startery Orange straciły na atrakcyjności :D
 #1128925  autor: Karlos20
 04 mar 2022, 20:07
biala1991: czy ja wiem? Przy stanie konta 0,00 lub ujemnym stanie -2 zł nadal można skorzystać z usług/pakietów i żadnej daniny nie zabiorą, bo z czego?

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1128943  autor: biala1991
 05 mar 2022, 07:02
Miałam na myśli perfidię działania, Orange jedną ręką rozdaje darmowe startery a drugą rękę kładzie do naszej kieszeni, żeby wyciągnąć kasę za pseudousługę "utrzymania numeru w sieci". Promocja w stylu pomarańczy: doładuj numer a dostaniesz darmowy starter, doładuj starter a dostaniesz darmowy NL, na koniec pod płaszczykiem nowej "usługi" rąbią Ci kasę z tego doładowania :D To mi przypomina akcję z Grunwaldem, najpierw promocja zachęcająca do dużych doładowań a potem likwidacja RWK co w praktyce pozbawiło możliwości przedłużenia tego bonusu
  • Strona 32 z 34
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34