DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 2 z 34
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 34
 #851419  autor: detmax
 16 lut 2016, 15:13
motyl27 rozumiem, że wysłali startery T-Mobile - listem zwykłym ( nie poleconym ) ? :)
 #851422  autor: motyl27
 16 lut 2016, 15:34
Zgadza się wysłany listem zwykłym przez Pocztę Polską. Starter z saldem 5 zeta dokładnie taki jak w punktach sprzedaży.
Kiedyś zamówilem Plusha i był napis: Nie do sprzedaży.
 #851467  autor: detmax
 16 lut 2016, 21:19
Ważna informacja dla osób chcących zamówić darmowy starter Play Internet Na Kartę :
Po dokładnym sprawdzeniu wszystkich zakładek na stronie Play - nie ma takiej możliwości.
Zmiana wprowadzana w dniu dzisiejszym przez Play.
 #851606  autor: xander21
 17 lut 2016, 13:14
Normalka w Playu. Raz można a innym razem nie. Trzeba sprawdzać każdego dnia. Widziałem to pełno razy.
 #851675  autor: Rebeliant
 17 lut 2016, 19:01
Detmaxie, to nie kwestia zakładek, a wersji strony.;)

A tak notabene, to dziś wyjąłem ze skrzynki starter RBM ze stanem konta 5.00zł na koncie głównym. To tak w nawiązaniu do czyjegoś posta odnośnie stanu konta w zależności od prefiksu, mój 790.
 #851697  autor: xander21
 17 lut 2016, 21:09
Rebeliant pisze:Detmaxie, to nie kwestia zakładek, a wersji strony.;)

A tak notabene, to dziś wyjąłem ze skrzynki starter RBM ze stanem konta 5.00zł na koncie głównym. To tak w nawiązaniu do czyjegoś posta odnośnie stanu konta w zależności od prefiksu, mój 790.

Ja dostałem dziś 3 darmówki i niestety prefixy 8XXX i 3zł. Skończyły im się 5zł może. Zawsze miałem i ten i ten. :?
 #851873  autor: detmax
 18 lut 2016, 18:58
Panowie - czy przychodzą Wam potwierdzenia na adres e-mailowy po dokonaniu zamówienia ( darmowy starter ) na stronie Play ? do wtorku wszystko było ok, a od środy coś zaczęło szwankować i nic nie przychodzi.
Prośba do Was, jeśli możecie to zamówcie teraz jakiś darmowy starter ze strony Play-a i sprawdźcie czy przyjdzie Wam potwierdzenie zamówienia na e-maila, jeśli przyjdzie to podajcie nazwa domeny skrzynki ( onet, interia, wp itp. ) oraz mniej więcej godzina dokonania zamówienia + rodzaj darmowego startera np. ( Starter Zasięgowy 3zł , Red Bull Mobile itp. )
Z góry dzięki :)
 #851932  autor: motyl27
 19 lut 2016, 10:18
Miesiac temu zamawiałem starter zasiegowy Play potwierdzenia na e-mail nie dostałem, jednak starter wysłali. Dzień pózniej zamówiłem drugi starter, tym razem potwierdzenie było i oba startery miałem w jeden dzień w skrzynce na listy.
 #851961  autor: garfield-
 19 lut 2016, 14:21
Ja zamówiłem dwa startery - jeden po drugimi, a dostałem jeden. Istna loteria.
 #851982  autor: xander21
 19 lut 2016, 16:27
Ja zamawiając zasięgówki Playa, dostałem internet na karte playa. Pomylili się lub zabrakło i wysyłali co mają?
 #852017  autor: Przemix
 19 lut 2016, 22:26
ja zamówiłem oba startery t-mobile na raz, a dostałem je osobno w odstępie tygodnia
 #852444  autor: bolek2004
 23 lut 2016, 13:19
xander21 pisze:Ja zamawiając zasięgówki Playa, dostałem internet na karte playa. Pomylili się lub zabrakło i wysyłali co mają?
W play są 2 rodzaje starterów zasięgowych:
- play na kartę 0zł w play
- play internet na kartę
Jak sam szukałem po salonach to w większości przypadków mieli te z play internet, głosowe ciężko było trafić.
 #852531  autor: xander21
 23 lut 2016, 21:53
bolek2004 pisze:
xander21 pisze:Ja zamawiając zasięgówki Playa, dostałem internet na karte playa. Pomylili się lub zabrakło i wysyłali co mają?
W play są 2 rodzaje starterów zasięgowych:
- play na kartę 0zł w play
- play internet na kartę
Jak sam szukałem po salonach to w większości przypadków mieli te z play internet, głosowe ciężko było trafić.
Ja głosowe wybrałem. Dzis znów wybrałem głosowy starter. Ciekawe czy tym razem dojdzie właściwy. :)
 #852744  autor: patrix-83
 25 lut 2016, 11:10
xander21 pisze:
bolek2004 pisze:
xander21 pisze:Ja zamawiając zasięgówki Playa, dostałem internet na karte playa. Pomylili się lub zabrakło i wysyłali co mają?
W play są 2 rodzaje starterów zasięgowych:
- play na kartę 0zł w play
- play internet na kartę
Jak sam szukałem po salonach to w większości przypadków mieli te z play internet, głosowe ciężko było trafić.
Ja głosowe wybrałem. Dzis znów wybrałem głosowy starter. Ciekawe czy tym razem dojdzie właściwy. :)
Zapodaj linka do tych darmowych starterów na stronie Play bo ja ciągle klikam na darmowy starter zasięgowy zarówno na kartę jak i internetowy to ciągle mi wyskakuje komunikat: "Produkt PLAY INTERNET NA KARTĘ 1 ZŁ ZASIĘG ESHOP jest chwilowo niedostępny - nie można dodać do koszyka.
Twój koszyk jest pusty. Wróć na portal aby dobrać dla siebie idealną ofertę"
i taki komunikat jest od 2 tygodni. Jak Ty je w ogóle zamówiłeś?
Poproszę o link.
 #853758  autor: motyl27
 01 mar 2016, 11:23
Jakiś czas temu zamówiłem darmowy starter Fremium, teraz go uruchomiłem go teraz w te Nokii 1616 i zauwazyłem dziwną sytuację:
ustawiony języ na samoczynnie, telefon ustawił się na język polski i po pewnym czasie język telefonu menu zmienia się na angielski.
Zmiana w menu na inny język i powrót do samoczynnego wyboru jezyka przywraca ponownie na pewien czas język polski menu. Po kilku dniach powtórka sytuacji.
Żeby tego uniknąć zrobilem ręczny wybór menu na jezyk polski menu.


Wybaczccie jeśli nie ten dział, skoro sytuacja dotyczy darmowej karty Fremium napisałem tutaj, a zastanawiam się czy to wina karty sim.
Wczesniej byly w tym telefonie karty różnych sieci i tago problemu nie było.
Jedyny wyjątek to pierwsze najstarsze karty Play telefon rozpoznawał jezyk angielski.
 #854122  autor: xander21
 02 mar 2016, 23:28
motyl27 pisze:Jakiś czas temu zamówiłem darmowy starter Fremium, teraz go uruchomiłem go teraz w te Nokii 1616 i zauwazyłem dziwną sytuację:
ustawiony języ na samoczynnie, telefon ustawił się na język polski i po pewnym czasie język telefonu menu zmienia się na angielski.
Zmiana w menu na inny język i powrót do samoczynnego wyboru jezyka przywraca ponownie na pewien czas język polski menu. Po kilku dniach powtórka sytuacji.
Żeby tego uniknąć zrobilem ręczny wybór menu na jezyk polski menu.


Wybaczccie jeśli nie ten dział, skoro sytuacja dotyczy darmowej karty Fremium napisałem tutaj, a zastanawiam się czy to wina karty sim.
Wczesniej byly w tym telefonie karty różnych sieci i tago problemu nie było.
Jedyny wyjątek to pierwsze najstarsze karty Play telefon rozpoznawał jezyk angielski.

Karta sim ci raczej sama nie zmieni ustawień telefonu. To niemożliwe.
 #854160  autor: motyl27
 03 mar 2016, 10:36
Ta sytuacja występuje tylko na tej karcie SIM, z moich obserwacji wynika że jezyk menu telefonu zmienia się po odebraniu sms-a.
To zjawisko jest tylko wtedy, gdy jezyk jest ustawiony na automat.
Dlatego podejrzewam kartę SIM, niestety ten telefon nie ma opcji:
Język karty SI.
Jeśli do telefonu włożymy kartę USIM to telefon w trybie jezyk samoczynnego wyboru jezyka rozpoznaje język karty i ustawia menu telefonu w tym jezyku.
  • Strona 2 z 34
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 34
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 34