DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1146282  autor: babciagienia1p
 24 mar 2023, 21:35
@jacek1998
Ot, taki zapis.
Jak nie dostałeś "setki" od razu, nie dostaniesz wcale. Możesz czekać...
Bez interwencji i/lub zgłoszenia technicznego nie obejdzie się.
Konsultanci, szczególnie na plusforum, już zdążyli się przyzwyczaić do ręcznych aktywacji, więc może obsłużą Cię przed upływem 72 godzin.
 #1146328  autor: jacek1998
 25 mar 2023, 19:30
Na infolinii nie przyjmą zgłoszenia - brak podstaw przed upływem tych 72h.

3mc za free + 115GB - promocja bezkonkurencyjna ale realizacja.....
 #1146330  autor: babciagienia1p
 25 mar 2023, 20:01
@jacek1998
Niestety aktywacja jest koszmarna. Jest w tym, nomen omen, plus. Paczka, przyznana ręcznie przez "wajchowego", nie zniknie nawet jak będziesz miał przerwę w NL-ach. Minus - kolejne "setki" też będziesz musiał aktywować przez zgłoszenie techniczne. Warunek kolejnej aktywacji - aktywny NL. Czasami "wajchowy" sypie dodatkowymi "setkami", jak nie ma się NL-a... Kiedyś dostałam 400GB około miesiąca po wygaśnięciu NL-a. Straszny chaos.

Podobno najszybciej można uzyskać aktywację 100/1500 GB pod poniższym adresem (w dni robocze 10:00-18:00):
https://plusforum.pl/viewtopic.php?t=8897
 #1146343  autor: MariuszY
 26 mar 2023, 09:38
babciagienia1p pisze:
25 mar 2023, 20:01
Minus - kolejne "setki" też będziesz musiał aktywować przez zgłoszenie techniczne. Warunek kolejnej aktywacji - aktywny NL. Czasami "wajchowy" sypie dodatkowymi "setkami", jak nie ma się NL-a... Kiedyś dostałam 400GB około miesiąca po wygaśnięciu NL-a. Straszny chaos.
Nie koniecznie. Mój numer miał ten sam problem. Wyczekałem te 72h (a nawet trochę więcej) i telefon do BOK. Miałem szczęście bo konsultant był kumaty i chętny, więc paczkę dostałem w 10 minut, a kolejne przyszły już z automatu w wymaganym terminie (licząc od dnia mojej aktywacji, a nie momentu ręcznego przyznania pakietu). Po drodze był bonus w postaci ekstra 100GB - jak "wajchowy" miał dobry dzień.
jacek1998 pisze: 3mc za free + 115GB - promocja bezkonkurencyjna ale realizacja.....
Pisałem o "cyrkach". Jak to w Plusie - coś za coś. :wink: