DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1141650  autor: koszalineo941268
 14 sty 2023, 14:57
Bardzo słabo komunikowana bardzo dobra* promocja. Poza stroną operatora i jego fejsem nie ma o niej żadnej informacji w serwisach branżowych (w tym Telepolis). Mediaworkerzy jak nie dostaną gotowej informacji prasowej, to sami nie szukają i nie piszą autorskich tekstów :/

*poza podpisaniem umowy przez kuriera, a nie bank/selfie
 #1141652  autor: Karlos20
 14 sty 2023, 15:04
koszalineo941268: nie narzekaj, bo część info my wyłapujemy, zanim portal zdobędzie informację prasową.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1141665  autor: babciagienia1p
 14 sty 2023, 17:54
koszalineo941268 pisze:
14 sty 2023, 14:57
poza podpisaniem umowy przez kuriera, a nie bank/selfie

Cześć,
Witaj w domu. Gdzie byłeś jak Cię nie było?

BTW - Pierwszy raz spróbowałam przenieść numer przez kuriera. W ten sposób to chyba nawet na mojego kota można kartę zarejestrować...
 #1141667  autor: MariuszY
 14 sty 2023, 19:01
@koszalineo941268 - Nie widzę większego problemu w pośrednictwie kuriera. W różnych miejscach składam swój podpis, a zasadę mam taką, że na potrzeby dokumentów bankowych mam podpis całkiem inny :wink:
@babciagienia1p - Osobiście wolałbym po prostu otrzymać kopertę, a zwrotnie odesłać drugą - z podpisanymi dokumentami. Rzecz w tym, że kurier powinien zweryfikować "czy ty to rzeczywiście ty", z dokumentu tożsamości. Przy odbiorze pytają też o dwie ostatnie cyfry pesel. Tak też procedura przebiega szybciej.
Tak na marginesie - 5 czy 6 ostatnich przesyłek dostarczał mi ten sam człowiek, a że byłem jedynym w jego strefie doręczeń, który kiedykolwiek przenosił się do a2m, to wszystko odbywało się ekspresowo. Ciekawa rzecz, że nadawcą jest Premium Mobile z... :arrow: Rzeszowa. Nie ma też problemu z przeniesieniem dwóch numerów w jednej przesyłce, nawet z różnymi datami aktywacji - raz miałem nawet 4 tygodnie różnicy.
 #1141925  autor: zulu144dwa
 17 sty 2023, 21:57
MariuszY mam pytanie dotyczące aktywacji numeru karty po przeniesieniu.
W niedzielę wypełniłem formularz. Dzisiaj kurier dostarczył kartę i dokument do podpisania. W formularzu zaznaczyłem aktywację karty dopiero 31.01.2023. Wiadomo , ze jest rezerwacja 7 dni na otrzymanie popisanego dokumentu od firmy kurierskiej. W ulotce pisze, że przeniesienie nr nastąpi w dniu udostępnienia przez dotychczasowego dostawcę pomiędzy 24:00 a 6:00. Podałem nr telefonu do przekazywania informacji. DPD akurat korzystał z tego nr przy dostarczeniu przesyłki.
Rozumiem ze najpóźniej za tydzień wystąpi a2mobile o udostępnienie numeru.
Nr był na kartę w Play w taryfie Odnowa.
Czy dopiero 30-31.01.2023 w wyznaczonym dniu aktywacji otrzymam informację o przeniesieniu.
A może włożenie karty od razu po otrzymaniu aktywuje numer tymczasowy i promocję za przeniesie bez czekania do 31.01.2023? (Tak jest np w Orange na kartę).

--------------------------------
NL za 1 zł rządzi w OFnK
 #1141951  autor: neotele
 18 sty 2023, 09:58
@zulu144dwa
Powinno być jak zleciłeś - 31.01.2023
Poczytaj FAQ ->Przeniesienie numeru https://a2mobile.pl/faq
Tam masz m.in.:
Informację o rozpoczęciu świadczenia usług w a2mobile otrzymasz SMS-em, mailowo lub telefonicznie...
Status wniosku o przeniesienie numeru do a2mobile sprawdzisz na stronie https://a2mobile.pl/status
 #1141973  autor: MariuszY
 18 sty 2023, 14:44
zulu144dwa pisze:
17 sty 2023, 21:57
MariuszY mam pytanie dotyczące aktywacji numeru karty po przeniesieniu.
W niedzielę wypełniłem formularz. Dzisiaj kurier dostarczył kartę i dokument do podpisania. W formularzu zaznaczyłem aktywację karty dopiero 31.01.2023.
Dokładnie tak jak zaznaczyłeś - karta a2m powinna aktywować się wybranym dniu. Do tego dnia numer pozostaje aktywny u dotychczasowego operatora. Natomiast to czy kartę włożysz i włączysz tego dnia nie ma znaczenia - usługi startują tego dnia wraz z bonusem - automatyczna aktywacja. Za kilka dni powinieneś otrzymać od a2m sms, że "twój operator wyznaczył datę przeniesienia numeru na..."
 #1142128  autor: jamto02
 21 sty 2023, 12:16
Ten start od razu jest do bani ale .... z braku laku dobry i kit. Wczoraj przenosiłem do Orange i ku mojemu zdziwieniu (celowo czekałem na urlop by podjąć kuriera) termin przeniesienia za.... 2 tygodnie. Zatem pytanie. Czy w A2 też się da ustalić termin startu? Pisałem w innym wątku, ze dla mnie GB potrzebne są głownie podczas wakacyjnych wyjazdów zatem nr mógłbym przenieść w czerwcu by mi się 1.07 odpaliło.
Kolejna sprawa. Prawie już znajomy mój kurier kiedyś powiedział mi, że jeśli nie odbiorę przesyłki to mogę w siedzibie firmy osobiście odebrać. Dla mnie to luksus bo mam prawie po drodze z pracy. W końcu muszę to przerobić. A ktoś z Was już ten temat ogarnął ?
Ten sam kurier powiedział mi że np w Orange to kompletnie nikt niczego nie sprawdza, prawie się z nim umówiłem, by takie przesyłki to mi do skrzynki wrzucał, oczywiście gdy On sam mi to podpisze. :mrgreen:
 #1142366  autor: zulu144dwa
 24 sty 2023, 21:19
U mnie treść jest trochę inna, odległą datę wyznaczyłem.

Status przeniesienia: OCZEKUJE NA PRZENIESIENIE

Wniosek o przeniesienie zaakceptowany, Twój numer zostanie przeniesiony w dniu 2023-01-31

Sprawdzałem, to na razie działa u starego operatora

--------------------------------
NL za 1 zł rządzi w OFnK
 #1142848  autor: zulu144dwa
 31 sty 2023, 11:58
Rano na telefon przyszedł SMS o przeniesieniu.
Na router z nową startówką przyszły SMSy o aktywacji usług

a2mobile:
Twoj Pakiet 250 GB w ramach Oferty promocyjnej "Pakiet Niewyczerpalne Wszystko 24,90 + 250 GB na start dla przenoszacych numer" zostal aktywowany i jest wazny do konca Okresu waznosci pakietu podstawowego.
01.31.2023 03:20:58

a2mobile:
Aktywny cykliczny pakiet Niewyczerpalne Wszystko za 24,90 zl wazny do 03-03-2023. Oplata zostala pobrana.
01.31.2023 03:20:57

a2mobile:
Witamy w a2mobile! Poznaj nasze pakiety Niewyczerpalne Wszystko na www.a2mobile.pl Stan konta sprawdzisz *111#
01.31.2023 03:20:53
a2mobile
Dziekujemy za rejestracje numeru, mozesz juz korzystac z naszych uslug. Administratorem danych osoby rejestrujacej karte SIM jest Premium Mobile Sp. z o.o. al. Stanow Zjednoczonych 61A, Warszawa. Przysluguje Ci prawo do zadania dostepu do danych, ich sprostowania, usuniecia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, wniesienia skargi do Urzedu Ochrony Danych Osobowych oraz prawo wycofania zgody, o ile zostanie wyrazona. Szczegoly na www.a2mobile.pl/daneosobowe
01.31.2023 03:20:53

--------------------------------
NL za 1 zł rządzi w OFnK
 #1143152  autor: koszalineo941268
 05 lut 2023, 19:10
Czy w A2mobile jest limit kart SIM?

Co z przypadkiem, gdy wniosek o przeniesienie skutecznie złożę w okresie pasywnym karty, a datę przeniesienia ustawię na ponad 30 dni od wygaśnięcia numeru? Z jednej strony numer jest zarezerwowany na mnie, z drugiej teoretycznie mógłby wrócić do puli.