DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 15 z 21
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 21
 #1147086  autor: darekka
 04 kwie 2023, 12:22
dokument był napisany poprawnie choć wedle Ciebie niezgodnie z systemem-dla klienta istotniejszy jest regulamin nie zaś ma domyślać się co oni chcieli dać-mają dać bonus każdemu kto w czasie obowiązywania po cichu podmienionego starego regulaminu spełnił opisane w nim warunki-operator tu żadnej łaski nie robi-zgłoszenia trzeba pisać z zanaczeniem, ze zgłaszamy reklamację.

Czemu Wy tak Orange bronicie-dali co dali i opisane w regulaminie to było-system zaprogramowali inaczej(nie mój problem, że coś im nie zagrało celowo lub nie) i nie klienta problem(choc to on sie użerać musi), że gupi się nie domyślił, że jednak operator miał co innego na myśli...klientowi się należy to co w chwili zlecenia aktywacji miał obiecane o ile spełniał WTEDY te warunki(a spełniał, bo nie było wymogu bycia nowym o co tu się wszyscy spieramy, że niby blędny regulamin był).

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1147089  autor: R.Mandano
 04 kwie 2023, 12:38
wum pisze:
04 kwie 2023, 12:26
Zakładasz klapki na oczy i co rżniesz? ...
NIe rozumiesz natury Chomika :?:
:D
Chomik - choćby nawet nie chciał - to wewnętrzy głos nakazuje mu magazynować pokarm gdzie się da i ile się da.
:mrgreen:

Nawet na podstawie zapisów oryginalnego, wadliwego Regulaminu, Orange mógłby odrzucać reklamacje od tych, co nie doładowali dowolną kwotą konta po wysłaniu TAK na 814 - a od soboty molestowali Konsuli żądając darmowyh minut do 30.06. Ale skoro nie odrzuca - widać ma jakiś chytry plan, aby wytępić pazerne Chomiki.
:wink:
 #1147090  autor: darekka
 04 kwie 2023, 12:38
wum pisze:
04 kwie 2023, 12:26
Zakładasz klapki na oczy i co rżniesz? Co było w materiałach reklamowych? Na pierwszym miejscu.
ja reklam żadnych nie widziałem ale ...czytałem regulamin i zgodnie z jego zapisami promocja aż do bezczelnego momentu podmiany jej regulaminu nalezy się kazdemu kto spełniał jej warunki w chwili zlecania aktywacji(oczywiście gdy zlecał aktywacje w czasie gdy publikowany był jeszcze stary regulamin).

@R.Mandano i niech kasuje minuty tym którzy regulaminowego warunku działania nolimitu do 30 czerwca 2023 nie spełnią czyli nie doładują-również mi ale i niech konskewentni będą w drugą strronę i niech nie lecą w kulki wobec klientów, którzy na mocy sterego i oficjalnie udostepnionego regulaminu nabyli prawo do tej promocji poprzez sms wysłany w terminie obowiązywania starego regulaminu czyli do ok 9ej 3 kwietnia(przypomne, że nie mieli godności aby zmieniając regulamin napisać w nim OBOWIĄZUJE OD 3 kwietnia) tylko niczym cwaniaczek najniższych lotów podmienili dokument z datą wsteczną. FULL RPOFESKA I POSZANOWANIE PRAAWA I KLIENTA

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1147095  autor: R.Mandano
 04 kwie 2023, 12:59
darekka pisze:
04 kwie 2023, 12:38
@R.Mandano i niech kasuje minuty tym którzy regulaminowego warunku działania nolimitu do 30 czerwca 2023 nie spełnią czyli nie doładują-również mi ale i niech konskewentni będą w drugą strronę i niech nie lecą w kulki wobec klientów, którzy na mocy sterego i oficjalnie udostepnionego regulaminu nabyli prawo do tej promocji poprzez sms wysłany w terminie
Darek - nie masz racji, bo zgodnie z wadliwym Regulaminem, o przyznaniu bonusu 31 dni NL Abonenta miał informować SMS. (pkt.3 wadliwego jak i nowego Reg.)
Dostałeś taki SMS :?:

Zapewne Nie dostałeś, więc doładowanie 5 pln, aby dostać NL do końca czerwca - także nie spełniało warunków wadliwego Regulaminu. Jak zresztą również nowego.

Dlatego podejrzewam, że Orange - idąc Chomikom na łapkę do granic absurdu - knuje jakiś chytry plan.
:D
 #1147096  autor: darekka
 04 kwie 2023, 13:11
smsa dostałem z infromacją o aktywacji od ORANGE po reklamacji rozpatrzonej 1 kwietnia gdy konsul włączył ofertę: "Mamy dla Ciebie dobra wiadomosc. Promocja Rozmowy za 0 zl do wakacji juz dziala! Warunkiem koniecznym aby rozmawiac za darmo jest posiadanie aktywnego konta dlatego pamietaj aby regularnie sie doladowywac. Pozdrawiamy."

Wczoraj smsem po rozmowie gdy dzwoniono do mnie w sprawie reklamacji dostałem z ORANGE jeszcze sms z info o pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji oraz z informacją o aktywności pakietu do 30 czerwca 2023 więc ja się nie boję

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1147097  autor: Karlos20
 04 kwie 2023, 13:20
Drodzy, my tu się dąsamy co do błędu w regulaminie, a migracje między segmentami ofertowymi Orange resetuje nam staż i powoduje ponowne skorzystanie z ofert jak dla nowych, wiecie o tym?

Warto tylko zwrócić uwagę ile kasy można stracić przy tych operacjach - czyli:
1) migracja z OFNK/YES itp. do nju na kartę (SMS 29 gr) > z nju zasilamy 5 zł, wygadujemy trochę kasy, aby zostało nam minimum 9 gr na smsa powracającego do OFNK
2) migracja z OFNK/YES itp. do Flexa (płacimy za plan 15 bądź 30 zł) a za kilka godzin piszemy do doradcy na czacie aby nas zmigrował do OFNK (nie jestem pewien czy tą wpłaconą kasę odzyskamy - to tylko potwierdzę dla nowych numerów, które rezygnują z Flexa w ciągu 14 dni wraz z utratą numeru).
Po migracji wykonujemy doładowanie za 5 zł i wysyłamy TAK na 814 oraz wchodzimy do komputerowego Mój Orange (jeśli mamy tam konto) i odbieramy 100 GB na 31 dni.
Możemy też skorzystać z innych promocji (np. 100 GB x 12 do no-limitów na 31 dni - w tym 2 miesiące no-limitów i 230 GB za 30 zł) + 12x po 25 GB/mc. itd.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1147101  autor: Karlos20
 04 kwie 2023, 13:56
R.Mandano: zarówno migracja z OFNK jak i do OFNK to utrata niewykorzystanych środków. Dlatego napisałem o ryzyku utraty środków.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1147127  autor: wum
 04 kwie 2023, 21:32
darekka pisze:
04 kwie 2023, 12:38
wum pisze:
04 kwie 2023, 12:26
Zakładasz klapki na oczy i co rżniesz? Co było w materiałach reklamowych? Na pierwszym miejscu.
ja reklam żadnych nie widziałem ale ...czytałem regulamin
A można wiedzieć skąd wiedziałeś, że jest nowy regulamin? Czy zwyczajnie codziennie zaglądasz do działu regulaminy?
A co do podmiany regulaminu, to reguluje to KC i KK. Opisałem to we wpisie na poprzedniej stronie. Zaglądnij i nie brnij w to dalej.
 #1147130  autor: darekka
 04 kwie 2023, 22:18
jak z czegoś korzystam to mam w zwyczaju zerkać od czasu do czasu co się dzieje w oficjalnie udostepionych dokumentach(regulaminach) oraz lubię trzymać rękę na pulsie w kwestii nowych ofert,promocji-to najszybciej znajdziesz w regulaminach na oficjalnych stronach operatorów

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1147136  autor: biala1991
 05 kwie 2023, 07:20
wum pisze:
04 kwie 2023, 21:32
A co do podmiany regulaminu, to reguluje to KC i KK. Opisałem to we wpisie na poprzedniej stronie. Zaglądnij i nie brnij w to dalej.


Serio? KC i KK pozwalają podmieniać regulamin? Jeśli doznałeś jakiejś szkody to uważasz, że masz prawo dążyć do naprawienia tej szkody wszelkimi środkami, nawet niezgodnymi z prawem? Powalające tłumaczenie, klienci odbierali darmowe rozmowy, bo był błąd w regulaminie i to upoważnia Orange do antydatowania dokumentu a KC i KK dają przezwolenie na takie praktyki.
W tej promocji akurat wystarczyło doładować minimalną kwotą, żeby przedłużyć rozmowy do końca czerwca ale gdyby to była np. promocja typu podwajamy doładowanie i w regulaminie był zapis, że bonusowe doładowanie wchodzi na konto główne a kiedy zainteresowanie chętnych okazałoby się duże, operator by podmienił regulamin i wstawił nowy, zgodnie z którym bonus idzie na konto promocyjne ważne 3dni to też byś usprawiedliwiał, że to była pomyłka. Materiały reklamowe (wg Ciebie ważniejsze od regulaminu, zgroza :D ) informowałyby tylko, że przysługuje 100% do doładowania, to kto i jak ma rozstrzygać czy operator nie dopisał słówka "promocyjne" celowo, żeby naciągnąć klientów na doładowania czy od początku chciał dać bonus na konto promocyjne a tylko pomylił się w regulaminie i czy w związku z tym może bezkarnie go podmienić po tym jak zebrał kasę od klientów? Sprawa jest prosta, nie musimy rozkminiać czy to była pomyłka czy nie, poprawiony regulamin powinien wejść z datą aktualną a do czasu zmiany obowiązują stare zasady i tyle.
 #1147141  autor: Karlos20
 05 kwie 2023, 09:22
Window: nie, to nie ten prezent.
20 GB na 20 dni.

Dobra wiadomość, wpada do salda "Bonus internetowy za doładowania" i będzie zużywany w pierwszej kolejności :)
Aktywacja w Mój Orange (apka / www). Promocję można włączyć do 30 kwietnia 2023.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1147147  autor: Karlos20
 05 kwie 2023, 09:42
babciagienia1p: zgadza się :) Dlatego bez problemu dosypałem do flagowego numeru rezerwowego ze starym no-limitem 20 GB do paczki 2,25 TB ważnej przez 1184 dni.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1147171  autor: SimplusowiecU
 05 kwie 2023, 12:40
darekka pisze:
03 kwie 2023, 11:52
jesli próbę włączenia wykonałeś przed zmianą regulaminu(podmianą na stronie) to w mojej ocenie bonus jest należny i trzeba reklamować powołując się na ten fakt i moment próby aktywacji promocji

Włączałem z ciekawości - sim Orange używam ino do transmisji danych - zaś mam na to wypanierowane. Za to dzisiejsze 20GB i owszem :mrgreen:
 #1147172  autor: Karlos20
 05 kwie 2023, 12:43
kazik20: przykro mi, ten bonus - tak jak pakiet 100 GB za pierwsze logowanie w Mój Orange jak i 300GB przez rok - nie wydłuża Okresu Aktywnego. Odpłatnie możesz te GB wraz z Okresem Aktywnym wydłużyć (Więcej Czasu Na Internet).
Regulamin promocji
1. Promocja jest dostępna dla Abonentów od 5 do 30 kwietnia 2023 r.
2. W ramach Promocji we wskazanym wyżej okresie jej obowiązywania, Abonent ma możliwość włączenia darmowego pakietu 20 GB ważnego przez 20 dni od dnia aktywacji.
3. Koszt aktywacji usługi wynosi 0zł.
4. Aby skorzystać z promocyjnego pakietu należy wejść do aplikacji Mój Orange do zakładki Dla Ciebie albo Pakiety i Usługi i włączyć prezent.
5. Konkretny numer MSISDN może skorzystać z Promocji jeden raz.
6. Włączenie Promocji nastąpi najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu aktywacji w aplikacji zgodnie z pkt 4 powyżej przez Abonenta.
7. Promocja zostanie włączona automatycznie i będzie aktywna na danym numerze Abonenta przez 31 pełnych dni do godz. 23:59:59. (tutaj pomyłka, powinno być 20 dni).
8. Warunkiem włączenia Promocji jest pozostawanie numeru Abonenta w Okresie aktywnym (możliwość wykonywania połączeń wychodzących).
9. Ważność środków wynikających z Promocji można sprawdzić w aplikacji Mój Orange.
Pozostałe informacje
10. Zmiana taryfy na inną, w której jest dostępna Promocja, nie powoduje wyłączenia Promocji.
11. Niniejszy Regulamin dostępny jest na stronie www.orange.pl, w Salonach Orange i Salonach partnera Orange.
12. W zakresie nieuregulowanym niniejszym Regulaminem Promocji do świadczenia oferty promocyjnej stosuje się aktualny Regulamin świadczenia usług telekomunikacyjnych dla Abonentów ofert na kartę oraz obowiązujące cenniki usług i regulaminy w uprawnionych do usługi taryfach w ofercie Orange na kartę.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1147177  autor: zulu144dwa
 05 kwie 2023, 12:54
kazik20 pisze:
05 kwie 2023, 11:33
Okres aktywny złotówek to także przedłuży do 20 dni? bo akurat potrzebuje na paru numerach znajomych.
Nie przedłuży złotówek. Od promocji 300GB wiadomo, że można korzystać z GB za doładowania jak złotówki są zablokowane.

Czasami warto wziąć np. NL za 1 zł aby nie oddawać 10% zablokowanych złotówek.

--------------------------------
NL za 1 zł rządzi w OFnK
  • Strona 15 z 21
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 21
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 21