DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 14 z 22
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 22
 #1147025  autor: biala1991
 03 kwie 2023, 19:27
darekka pisze:
03 kwie 2023, 18:55
Tak, bo moze nie wiesz ale na KAŻDą reklamację muszą opowiedzieć pisemnie, a nie na gębe-pakiet 90dniowy dali w sobote na 3 numerach. I pytano czy smsem moga odpowiedź przysłać na co sie zgodziłem.
Mnie nie pytali tylko od razu przysłali smsa, że reklamacja została rozpatrzona pozytywnie. Ty składałeś jako jeden z pierwszych to pewnie jeszcze starali się dochować procedur ale jak w sobotę cały pepper się rzucił to już pewnie nie mogli wyrobić i szły same smsy :D


Karlos20 pisze:
03 kwie 2023, 13:12
Ale ich działanie jest tak skonstruowane, iż nie mają zbyt dużego piorytetu - wystarczy włączyć dowolną usługę no-limit + GB i ta pula minut pozostanie nienaruszona.
Mają priorytet przed pakietem 200min+200sms a tu akurat przydałoby się odwrotnie, bo Pakiet 200 jest ważny miesiąc a Darmowe rozmowy skończą się w czerwcu :)
 #1147027  autor: Karlos20
 03 kwie 2023, 19:41
biala1991: niestety, no-limity z GB idą jako pierwsze, więc minuty nie zostaną skonsumowane - a one mogą przepaść. Operator wiedział co robi, tworząc tą promocję.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1147029  autor: darekka
 03 kwie 2023, 19:58
Karlos20 pisze:
03 kwie 2023, 19:41
Operator wiedział co robi, tworząc tą promocję.
jak by wiedział co robi to by takich cudów nie było-niby dają wszystkim(regulaminowe zapisy do dzis do ok.9ej rano) ale system nie działa jak regulamin nakazuje i nie włącza promocji uprawnionym do tego starym klientom(brak wymogu bycia nowym w regulaminie) wysyłając do kompletu smsa o mylnej treści mówiącej o posiadaniu złej taryfy(ponoć w zamiarze mieli dawać to tylko nowycm ale "zapomnieli" bidoki regulamin napisać z takim wymogiem). Potem po cichu regulamin podmieniają z datą wsteczną i tną głupa...profeska.
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2023, 20:01 przez darekka, łącznie zmieniany 1 raz.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1147031  autor: Karlos20
 03 kwie 2023, 20:01
darekka: nie znasz systemów Orange.
Promka działa od początku prawidłowo (tylko dla nowych, tak jak poprzednie). Tylko ktoś pisząc regulamin nawalił. I tylko ten niuans pozwala otrzymać z tego powodu rekompensatę w postaci paczki minut.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1147033  autor: darekka
 03 kwie 2023, 20:04
z jednej strony patrząc od strony organizatora mogło dojść do nieporozumienia na linii autora regulaminu/wykonawcy stystemu ale od strony klienta ważny jest regulamin i jego zapisy nie zaś klient ma rozkminiać co autor miał na mysli-tym bardziej, ze zapisy starego regulaminu było jasne i logiczne: od 29marca do 15czerwca wyslij sms, miej aktywne poł.wychodzące to dostaniesz 31dni dzwonienia a za doładowanie przedłużymy to do 30czerwca.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1147036  autor: Karlos20
 03 kwie 2023, 20:11
darekka: ogólnie działanie promocji powinno wyglądać tak, że po doładowaniu konta nowego startera / karty zmigrowanej z nju/abonamentu/Flexa oraz otrzymanej przy procesie MNP, za minimum 5 zł wysyłasz TAK na 814 i wpada 130 tys minut ważnych do 30.06.2023 - czyli tak jak w poprzedniej promocji z no-limitami+115 GB na 31 dni.
Tak miałem na 2 kartach: jednej nowej ze startera aktywowanym 29 marca oraz dziś z numeru zmigrowanego z Flexa do OFNK po pierwszym doładowaniu za 5 zł.
Ciekawostka: po migracji z Flexa wpada 1 GB na saldo bonusowych GB z zasileń z 31-dniową ważnością.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1147038  autor: MariuszY
 03 kwie 2023, 20:16
Odwołując się do doświadczenia co niektórych Orange-userów to wszystko jest zawsze proste i wytłumaczalne, ale szczytem chamstwa Orange jest podmienianie dokumentu - nie zaś jego modyfikacja. Powinni opublikować nowy z klauzulą "zmieniony dnia 3 kwietnia" i nikt by się nie czepiał. Osobiście odpuściłem sobie tę promocję, chociaż sms-y wysłałem jeszcze w sobotę. Zrobiłem to bardziej dla aktywności wychodzącej na kartach, bo "minut na rozmowy" mam dość na moje potrzeby i nie chce mi się wyłącznie dla zasady użerać z BOK Orange.
 #1147041  autor: darekka
 03 kwie 2023, 20:17
ja mam świadomosć i znam warunki NOWEJ wersji tej promocji z dzisiaj i nie mam tu uwag(poza nie zmienieniem w niej daty początku obowiązywania na dzisiejszą), że jest tylko dla nowych od najwcześniej 29marca w sieci ale stara wersja nie dotyczyła tylko nowych zgodnie z obowiązującymi do dziś warunkami(inna sprawa czy to była pomyłka, bo tego możemy się tylko domyśalć na podstawie dotychczasowego doświadczenia/wiedzy/wyczucia) i każdy na jej mocy mógł oczekiwać ,że od 29marca wykonując czynności wskazane w obowiązujących w tym czasie warunkach(regulamin) otrzymania tego bonusa-to, że go nie otrzymał i musowa jest reklamacja to już tylko wina organizatora, bo nie wypełnił zobowiązń opisanych w warunkach promocji

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1147043  autor: R.Mandano
 03 kwie 2023, 20:23
darekka pisze:
03 kwie 2023, 20:17
ja mam świadomosć ...

Mógłbyś już przestać - w końcu dzwoniła do ciebie Pani z Działu Reklamacji, wszystko wyjaśniła, przeprosiła, chwilę pogadała na temat strategii Orange wobec innych Chomików, dostałeś odszkodowanie. Inne Chomiki jakoś się pogodziły (za wyjątkiem Białej Lipy, co cierpi na pewien syndrom :mrgreen: ) i nie żalą się co kwadrans ...
:wink:
 #1147044  autor: darekka
 03 kwie 2023, 20:25
no dzwoniła, pogadaliśmy i jest gites-co mi się należało dostałem-nawet więcej, bo bez doładowania mam 90dni, a jak ktoś smuteczek ma no to cóż...reklamacje moze złożyć i uniżenie błagać zamiast jasno wskazać czego i dlaczegop oczekuje i na podstawie czego się to należy

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1147056  autor: biala1991
 04 kwie 2023, 06:45
Marcin19883
Mnie też ale wczoraj rano po kolejnej reklamacji bez problemu (a na drugim numerze nawet bez doładowania :D ) przedłużyli pakiet do 30.06. Darmowe rozmowy zostały włączone, bo tak stanowił obowiązujący wówczas regulamin. A zaklinanie rzeczywistości przez Karlosa, że system działał prawidłowo a błąd był w regulaminie to nie wiem... ma wzbudzić wyrzuty sumienia u reklamacyjnych odbiorców tego pakietu? Nie mam powodu czuć się winna, że otrzymałam coś co było zapisane w regulaminie, bo mnie jako klienta nie interesuje co miał na myśli operator wprowadzając taki a nie inny regulamin, to raczej Orange powinien się wstydzić, że zamiast wprowadzić od poniedziałku nowy regulamin po cichu podmienił z datą wsteczną ten stary :D
 #1147070  autor: wum
 04 kwie 2023, 10:27
biala1991 pisze:
...mnie jako klienta nie interesuje co miał na myśli operator wprowadzając taki a nie inny regulamin, to raczej Orange powinien się wstydzić, że zamiast wprowadzić od poniedziałku nowy regulamin po cichu podmienił z datą wsteczną ten stary
Regulamin nie jest jakimś świętym, jedynym i decydujący o wszystkim dokument. Każdego człowieka codziennie i bez wyjątku obowiązują też inne regulacje jak np. KK, KC itp. Jako człowiek każdy popełnia jakieś błędy, a żerowanie na cudzych błędach jest opisane w KK czy KC. Więc nasuwa się pytanie: co było w materiałach reklamowych tej promocji? Jak byk na pierwszym miejscu co jest? Odpisując na tym forum miałaś świadomość, że to jest błąd w regulaminie. Udawanie i,diotki nie zawsze w życiu uchodzi płazem. I dlatego regulamin został podmieniony na poprawny, a nie ogłoszone nowe warunki promocji. To, że orange przyznawało darmowe minuty, to tylko i wyłącznie dobra wola Orange.
 #1147071  autor: Karlos20
 04 kwie 2023, 10:44
biala1991: to fakty, a nie zaklinanie rzeczywistości. Operator oferując rekompensatę za błędne zapisy w regulaminie, chcę wyjść z twarzą z tej sytuacji - bo tylko dokument został źle napisany. Nie wyszło delikatnie mówiąc, ale zarzucanie operatorowi, że systemy działały nieprawidłowo są bezpodstawne - a to zmniejsza szansę na uznanie reklamacji dla każdego zainteresowanego. Wielokrotnie było wiadome i sprawdzane, że te promocje działają wyłącznie dla nowych klientów, a numer sms 814 tylko dla nich działał i działa nadal.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1147086  autor: darekka
 04 kwie 2023, 12:22
dokument był napisany poprawnie choć wedle Ciebie niezgodnie z systemem-dla klienta istotniejszy jest regulamin nie zaś ma domyślać się co oni chcieli dać-mają dać bonus każdemu kto w czasie obowiązywania po cichu podmienionego starego regulaminu spełnił opisane w nim warunki-operator tu żadnej łaski nie robi-zgłoszenia trzeba pisać z zanaczeniem, ze zgłaszamy reklamację.

Czemu Wy tak Orange bronicie-dali co dali i opisane w regulaminie to było-system zaprogramowali inaczej(nie mój problem, że coś im nie zagrało celowo lub nie) i nie klienta problem(choc to on sie użerać musi), że gupi się nie domyślił, że jednak operator miał co innego na myśli...klientowi się należy to co w chwili zlecenia aktywacji miał obiecane o ile spełniał WTEDY te warunki(a spełniał, bo nie było wymogu bycia nowym o co tu się wszyscy spieramy, że niby blędny regulamin był).

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1147089  autor: R.Mandano
 04 kwie 2023, 12:38
wum pisze:
04 kwie 2023, 12:26
Zakładasz klapki na oczy i co rżniesz? ...
NIe rozumiesz natury Chomika :?:
:D
Chomik - choćby nawet nie chciał - to wewnętrzy głos nakazuje mu magazynować pokarm gdzie się da i ile się da.
:mrgreen:

Nawet na podstawie zapisów oryginalnego, wadliwego Regulaminu, Orange mógłby odrzucać reklamacje od tych, co nie doładowali dowolną kwotą konta po wysłaniu TAK na 814 - a od soboty molestowali Konsuli żądając darmowyh minut do 30.06. Ale skoro nie odrzuca - widać ma jakiś chytry plan, aby wytępić pazerne Chomiki.
:wink:
 #1147090  autor: darekka
 04 kwie 2023, 12:38
wum pisze:
04 kwie 2023, 12:26
Zakładasz klapki na oczy i co rżniesz? Co było w materiałach reklamowych? Na pierwszym miejscu.
ja reklam żadnych nie widziałem ale ...czytałem regulamin i zgodnie z jego zapisami promocja aż do bezczelnego momentu podmiany jej regulaminu nalezy się kazdemu kto spełniał jej warunki w chwili zlecania aktywacji(oczywiście gdy zlecał aktywacje w czasie gdy publikowany był jeszcze stary regulamin).

@R.Mandano i niech kasuje minuty tym którzy regulaminowego warunku działania nolimitu do 30 czerwca 2023 nie spełnią czyli nie doładują-również mi ale i niech konskewentni będą w drugą strronę i niech nie lecą w kulki wobec klientów, którzy na mocy sterego i oficjalnie udostepnionego regulaminu nabyli prawo do tej promocji poprzez sms wysłany w terminie obowiązywania starego regulaminu czyli do ok 9ej 3 kwietnia(przypomne, że nie mieli godności aby zmieniając regulamin napisać w nim OBOWIĄZUJE OD 3 kwietnia) tylko niczym cwaniaczek najniższych lotów podmienili dokument z datą wsteczną. FULL RPOFESKA I POSZANOWANIE PRAAWA I KLIENTA

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1147095  autor: R.Mandano
 04 kwie 2023, 12:59
darekka pisze:
04 kwie 2023, 12:38
@R.Mandano i niech kasuje minuty tym którzy regulaminowego warunku działania nolimitu do 30 czerwca 2023 nie spełnią czyli nie doładują-również mi ale i niech konskewentni będą w drugą strronę i niech nie lecą w kulki wobec klientów, którzy na mocy sterego i oficjalnie udostepnionego regulaminu nabyli prawo do tej promocji poprzez sms wysłany w terminie
Darek - nie masz racji, bo zgodnie z wadliwym Regulaminem, o przyznaniu bonusu 31 dni NL Abonenta miał informować SMS. (pkt.3 wadliwego jak i nowego Reg.)
Dostałeś taki SMS :?:

Zapewne Nie dostałeś, więc doładowanie 5 pln, aby dostać NL do końca czerwca - także nie spełniało warunków wadliwego Regulaminu. Jak zresztą również nowego.

Dlatego podejrzewam, że Orange - idąc Chomikom na łapkę do granic absurdu - knuje jakiś chytry plan.
:D
  • Strona 14 z 22
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 22
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 22