DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1136217  autor: mersi
 18 wrz 2022, 12:22
Pojawił się program polecania w Nju mobile. Za polecenie znajomemu oferty dostaje się po 50zł (bon otrzymuje polecający i polecony).

Aby otrzymać bon należy kupić nju na abonament - promocja obejmuje zakup nowych numerów oraz przeniesienie numeru od innych operatorów, z Orange lub z nju na kartę - oraz podać numer osoby, która poleciła nju.

Osobą polecającą może być tylko osoba posiadająca ofertę nju na abonament (plany nju podstawowy lub nju internetowy).

WYMODEROWANO
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2022, 13:32 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: to nie dział ogłoszeń
 #1136221  autor: Karlos20
 18 wrz 2022, 13:40
Równie dobrze można napisać o cashback'ach typu 100,01 zł na konto bankowe (np. w Goodie) za zakup nju abonament (komórkowy, internetowy),
takie oferty ciągle się pojawiają i są korzystniejsze, niż żałosny bonik do "żaby".. Wtajemniczeni i czytający zasady zarówno przyznania bonusu, jak i zasad korzystania z abo nju - skorzystają. Tylko pytanie - czy warto dla bonusu sprzedawać swoje dane oraz bez potrzeby weryfikować się m.in. w BIK? To jest abonament, Orange ma prawo odmówić zawarcia umowy, z różnych przyczyn, bądź takie zamówienie z reflinku / aplikacji nie będzie przez systemy operatora widoczne (tak było z Vectrą i sam się o tym przekonałem).
Zalecam ostrożność i uważność.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1136226  autor: mersi
 18 wrz 2022, 15:21
@Remington
regulamin jest tu: https://www.njumobile.pl/b/articles/reg ... _zabka.pdf

@Karlos20
ostrożność i uważność zawsze wskazana, ale również nie warto popadać w paranoję. Bon lepiej mieć niż nie mieć a tutaj wszystko wydaje się być legit - sieć chce po prostu zdobyć nowych klientów i oferują zachęty. Myślę, że warto skorzystać jak jest okazja.

WYMODEROWANO
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2022, 16:14 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Uwaga jak wyżej
 #1136235  autor: koszalineo941268
 18 wrz 2022, 18:19
Wszelkie "programy polecania" kojarzą mi się z wszechobecnym spamem polecających liczących na uzyskanie łatwych i możliwie licznych korzyści, kosztem zaśmiecania internetu.
 #1136239  autor: Remington
 18 wrz 2022, 19:00
U nas na forum mamy regułę, że wszelkie referale akceptujemy tylko z kont zarejestrowanych przed rozpoczęciem promocji.
 #1136248  autor: mersi
 19 wrz 2022, 07:08
No właśnie szukam osoby na forum, która jest już w nju na abonament i mogła by mi go polecić i skorzystać z tej promocji.