DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1134349  autor: kazik20
 01 sie 2022, 12:04
Dobra nie drążymy już tego tematu.
"Biała" przelew dziś jeszcze działa to leć z jednorazowymi albo zmieniaj póki można cykliczne.

My tu o jakichś marnych 300GB dla biedoty a nolimitowcy dostali aż 4 razy więcej https://biuroprasowe.orange.pl/blog/wak ... -na-karte/
....i po co aż tyle komu? W dodatku wpada chyba nie na przedłużalną pule z doładowań?
 #1134361  autor: darekka
 01 sie 2022, 15:21
Nie jest to promocja dla "wszystkich" nolimitowców cyklicznych TYLKO dla posiadaczy/osób migrujących ze starej do nowej gorszej wersji cyklicznego nolimitu!

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1134371  autor: sylwekZolkusza
 01 sie 2022, 17:00
275 GB za 30 zł na 31 dni tylko cyklicznie.
Doładuj 6 x 5 zł = 135 GB, tylko w aplikacji Mój Orange lub na stronie doladowania.orange.pl
Aby skorzystać z promocji, 1200 GB przez rok należy wysłać SMS-a o treści 1200 GB na numer 811,
następnie włączyć usługę Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu + pakiet 15 GB na 31 dni (cykliczna) kodem
*101*2*31# polecam aplikację Mój Orange.
kolejne 25 GB otrzymamy po uruchomieniu promocji, 300 GB za darmo przez rok, Potem już tylko pilnujemy terminu doładowań na następne cykliczne odnowienia się no-limit + 15 GB, oraz 1200 GB przez rok I promocji 300 GB za darmo przez rok.
 #1134444  autor: sylwekZolkusza
 03 sie 2022, 09:20
Prawdopodobnie również ten wariant powinien zadziałać.
325 GB 5G za 39 zł na 31 dni tylko cykliczna.
Doładuj 8 x 5 zł = 180 GB, tylko w aplikacji Mój Orange lub na stronie doladowania.orange.pl
Aby skorzystać z promocji, 1200 GB przez rok należy wysłać SMS-a o treści 1200 GB na numer 811,
następnie włączyć usługę Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu + pakiet 20 GB 5G na 31 dni (cykliczna) kodem
*101*2*39# polecam aplikację Mój Orange.
kolejne 25 GB otrzymamy po uruchomieniu promocji, 300 GB za darmo przez rok.
Potem już tylko pilnujemy terminu doładowań na następne automatyczne cykliczne odnowienia się usługi no-limit + 20 GB 5G, oraz 1200 GB przez rok I promocji 300 GB za darmo przez rok.
 #1134514  autor: Karlos20
 04 sie 2022, 16:39
A ja mam złą wiadomość (zastanawiałem się czy wgl o tym pisać...), która mogłaby pozbawić sens tejże promocji, gdyż odkryłem przez przypadek bug, w którym każda aktywacja pakietu jednorazowego np. NL+GB na 1 dzień za 1 zł każdorazowo przyznaje 115,5 GB (100 GB z promki + 15 GB za podwojenie pakietu GB włączanego w Mój Orange z aktywnej usługi NL+15GB która się ma odnawiać co miesiąc + 0,5 GB z nominalnej paczki jednorazowej 1 dzień za 1 zł), lecz wydłuża ważność usługi i opóźnia jej nominalne odnowienie o dodatkowy 1 dzień (usługi jednorazowe łączą się z cyklicznymi i kumulują ich ważność).... więc wystarczy 12 zł, aby wypełnić promocję i otrzymać 1,3 TB neta i opóźnić odnowienie NL+ 15GB o 12 dni.
Podsumowując: bug jest dość poważny, bo łatwo można otrzymać 1,2 TB niewielkim kosztem i bez czekania, ale... gdy nie zadbamy o kasę na koncie, aby odnowić usługę cykliczną NL+GB za 30 zł co 31 dni, to ten net PRZEPADNIE (korzyść dla operatora).

A teraz przykład jak ja dokonałem tego przykrego odkrycia:
1. Aktywowałem starter 30 zł z wbudowaną usługą "NL+ 15GB" za 30 zł co 31 dni.
15 GB weszło do salda GB za zasilenia, kolejne 15 GB do no-limitów. Usługa ważna 31 dni. Saldo konta 0,00.
2. Zasiliłem w Mój Orange konto za 5 zł. Wpadło 22,5 GB + 25 GB z promki "300 GB przez rok".
3. Odpaliłem pięciokrotnie NL+GB na 1 dzień w Mój Orange. Usługa powinna dać mi ok. 5 GB dodatkowego neta i dodatkowe 5 dni do posiadanego no-limitu (do 09.09.2022). Okazuje się, że aktualnie jest... 592,51 GB zamiast ok. 20.

No nic, net się przyda do routerka... ale odkrycie jest przykre... przepraszam :(

Obrazek

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1134518  autor: Karlos20
 04 sie 2022, 17:09
macqmacq: jakby co bug działa na każdym pakiecie jednorazowym z NL, a ich jest pełno, w tym NL+GB za 360 zł z 2TB na rok.
NL za 1 zł nie uwalą, skoro po 1 dniu usługa znika.
Jedno jest pewne, robienie promocji na szybko może mieć poważne konsekwencje - mamy już pierwszą ofiarę - uwalono "Przelew".

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1134521  autor: Karlos20
 04 sie 2022, 18:10
Tak, pisałem powyżej jak to się odbyło.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1134542  autor: zulu144dwa
 04 sie 2022, 23:00
Oj Karlos nie pamiętasz aktualnego regulaminu cyklicznych nolimitów ze zmianamą z 7 marca 2022roku:
Karlos20 pisze:
04 sie 2022, 16:39
Podsumowując: bug jest dość poważny, bo łatwo można otrzymać 1,2 TB niewielkim kosztem i bez czekania, ale... gdy nie zadbamy o kasę na koncie, aby odnowić usługę cykliczną NL+GB za 30 zł co 31 dni, to ten net PRZEPADNIE (korzyść dla operatora).
15. Od pierwszej nieskutecznej próby odnowienia Usługi niewykorzystane środki z pakietu GB w kraju i w roamingu UE przestają być
dostępne do wykorzystania, ale nie przepadają. Środki zostaną przywrócone i zsumowane z nowym pakietem GB w sytuacji, gdy
Usługa zostanie skutecznie odnowiona w jednej z kolejnych prób w okresie 30 dni


Czyli można nawet hibernować karty na na 28 dni unikając opłat. I to się tyczy każdego cyklicznego nolimitu z MMS-ami i bez.
Albo jak zabraknie środków uruchomić odpowiedni tańszy jednorazowy nolimit nawet z zablokowanych środków. Szczegóły w pkt. od 44 do 55 regulaminu.

Co się tyczy bugu 1200 GB to zapewne dostanie się je wcześniej ale więcej się nie dostanie.
 #1134546  autor: Karlos20
 05 sie 2022, 00:07
zulu144dwa: dzięki za sugestię odnośnie scenariusza co gdy nie będzie kasy na odnowienie usługi. Jest bardzo korzystnie.

Tak, jeśli w czasie aktywności usługi cyklicznej oraz promki 1200GB, 12 razy włączymy pakiet jednorazowy NL+GB na 1 dzień po 1 zł, to zgarniemy 12x po 115,5 GB, które wejdą do usługi NL+GB i opóźnią jej odnowienie o 12 dni (najtańszy wariant). Dzięki temu wypełnimy warunki promocji bez czekania aż roku czasu na dodatkowe gigabajty. Odnowienie / dokupienie pakietu w wersji jednorazowej usługi to kumulacja i wydłużenie życia tychże środków.
Hmmm, w sumie ten bug to może to nie jest aż tak zła informacja... Jak go możemy wykorzystać, zależy od posiadaczy tychże usług.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1134636  autor: Jacobi_
 07 sie 2022, 14:26
Usługa 1200GB i 300GB uaktywniona na darmowym starterze otrzymanym jako gratis do doładowania za 5 złotych na doladowania.orange.pl

Starter oryginalnie posiada 5 złotych na start. Doładowałem 2 razy po 5 złotych celem zgarnięcia 2 x bonusu 20GB.
15 złotych pozwoliło uaktywnić promocyjne NL+15GB za 15 złotych na 31 dni.

Potem było ponowne doładowanie 2 razy po 5 złotych aby uruchomić przez Mój Orange NL+0.5GB na jeden dzień.
10 razy po 115,5GB wpadło.

Łączny koszt 20 złotych za około 1.3 TB internetu na 42 dni ważności. Pytanie jak to teraz przedłużać w miarę najtaniej?
 #1134650  autor: adacomp
 07 sie 2022, 18:00
Normalnie TERABajtowy JANUSZ z Ciebie ;)
GB za doładowania bardzo prosto wystarczy doładować dowolną kwotą, GB z NL przez obecny błąd to chyba nie możliwe ale może ktoś to sprawdzi czy cykliczne albo jednorazowe NL to przedłużą.
 #1134676  autor: zulu144dwa
 08 sie 2022, 09:32
Jacobi_ pisze:
07 sie 2022, 14:26

Pytanie jak to teraz przedłużać w miarę najtaniej?
Jak najtaniej.
Najtaniej to od razu skorzystać z niuansu na 12 paczek po 100Gb.
Skorzystać z 300GB oraz z doładowań po 5 żł.
Robić 28 dniowe hibernacje (brak środków do automatycznego odnowienia) 31-dniowego nolimitu cyklicznego (wtedy dla bezpieczeństwa można jednak właczyć RWK za 9 zł) zapewniając odpowiednią kwotę złotówek (nie za dużą i nie za małą).
Można w czasie hibernacji 28dniowej cyklicznego korzystać z nolimitu 1-dniowego (a praktycznie 2-dniowego jak będzie się od razu włączało kolejny nolimit po zakończeniu poprzedniego o północy.
Cała sztuka polega na odpowiednim doładowywaniu. Najlepiej tuż zaraz po uruchomieniu 14 nolimitu jednodniowego zapewnić środki do automatycznego odnowienia nolimitu cyklicznego ( tak policzyć , żeby to było już 5 zł).
Rozpisać tak, żeby z doładowań był max, policzyć, kontrolować stan złotówek aby nie przekroczyć 30 dni dla ostatniej próby automatycznego odnowienia cyklu oraz żeby przed 14 nolimitem jednodniowym nie była automatyczna odnowa.

Powyższe zasady powinny sprawdzić się również dla starych cyklicznych nolimitów , w tym także 7-dniwych, gdzie już licznik odnowień jest nawet 200. Wtedy jednodniowy nolimit też stary bez MMSów.

Kto nie zrozumiał, to lepiej niech nie próbuje stosować. Odsyłam do regulaminów. Szczegółowe punkty regulaminu nowych cyklicznych nolimitów podałem w poprzednim poście.
 #1134692  autor: chase
 08 sie 2022, 17:46
Dziękuję Wam wszystkim i oczywiście Orange, to jest wynik na moim koncie w miesiąc po aktywacji numeru, z konta głównego poszło na ten moment tylko 42 zł :D
Miałem z pozostałą kwotą na koncie bawić się w pakiety 1 zł/2 dni, ale chyba sobie daruję i wykupię pakiet za 360 :wink:
Obrazek
 #1134697  autor: Karlos20
 08 sie 2022, 20:32
chase: jeśli masz cykliczną usługę NL+15GB to wydaj 12x po 1 zł. Zyskasz wtedy aż 1386 GB (1,3 TB). Następnie włącz za 360 i ciesz się łącznie 3,3 TB neta na ponad rok. Wszyściutko się sumuje.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1134699  autor: zulu144dwa
 08 sie 2022, 20:43
Chase w twoim przypadku nie ma szans na zaoszczędzeniu utrzymania GB na nolimicie.
1 zł daje prawie 2 dni gdy nolimit nie działa - jest zahibernowany od godz. 23:59, gdy zabraknie środków na odnowienie.
Dopiero jak zabraknie złotówek do automatycznego odnowienia możesz wykorzystać to, że przez trzydzieści dni są ponawiane próby do automatycznego odnowienia i nie traci się GB tylko są zablokowane =zahibernowane
Jak niewiele złotówek brakuje do automatycznego odnowienia to można dostać SMS o możliwości otrzymania kredytu w celu odnowienia cyklu i z informacją jak należny opowiedzieć na ten SMS. Wysokość kredytu zależy od stażu maksymalnie za 5 zł.
Praktycznie to można 28 dnia hibernacji wykupić jednodniowy nolimit i zaraz potem doładować tak, żeby był automatyczne odnowienie nolimitu cyklicznego.
Nawet może być korzystne przejście na krótszy nolimit cykliczny dla niektórych użytkowników bo 30 dni jest dla każdego cyklicznego.